IlişkilerCinsellik

Nasıl seks önce kendini heyecanlandırmak için?

Yakında seks planlanan, ama bu henüz hazır değil hissediyor - Bazen kadınlar garip bir durum içine almak. Nasıl sizi heyecanlandırıyor mu? Birkaç farklı yolu vardır. Size uygun olanını seçin.

Kendini heyecanlandırmak nasıl sevilen birinden destek istemek

Tabii ki, en iyi seçenek - eşiniz ile konuşmak ve ona durumu izah etmektir. her durumda - Doğal olarak, bu seni açılmıyor belirtmeyi gerekli değildir! Bu ilişkiniz iyi yolu etkisi yoktur. canım söyle, sen onun yardımına ihtiyacım var. Ne, örneğin, biraz yorgun ya da romantik bir ruh hali içinde ayarlamak için zaman yoktu ve onun yardımına ihtiyacın var. tercihen tam olarak ne istediğini bize, size okşamak ona sorun ve.

Hatta nedenle bahsetmek zorunda değildir. Biz belirli eylemler için istek kısıtlayabilirsiniz. Size bir sitem - o olduğunu düşünmüyordu ki, şakacı söyle.

Kendini heyecanlandırmak nasıl düzene düşünmek

İlk seçeneği kullanmak her zaman mümkün değildir. Özellikle yeni partneri eğer. Bu durumda, onların kendi eline alabilir.

Uyarım düşüncelerimizi bağlı olduğu bilinmektedir. tüm aşırı gitmesine izin çalışın - Ev vb işleri, iş yerinde sorunları, kendi görünüm, çocuklar, sadece yaklaşan yakınlık konsantre ol unut ..

renkler, bunun gerçekleşmesi istiyorum nasıl hayal. Sen sadece yakın gelecekte beklediğiniz hakkında değil, aynı zamanda herhangi bir hayal "görmesine" düşünebilir. Örneğin, aşırı koşullarda seks. Yoksa herhangi kişisel cinsel macera hatırlıyorum. Bu konsantre olun ve en kısa sürede hazır hissedeceksiniz.

Nasıl kendini heyecanlandırmak için?

mastürbasyon - Birçok için en basit ve en kabul edilebilir bir seçenek. Ne bazı hoş düşünceler odaklanarak, kendi ellerini kullanın ve yakında seks için hazır olacaktır.

Eğer varsa güvene dayalı bir ilişki eşiniz ile, hatta onun huzurunda yapabilirsiniz. Merak etmeyin, çok erkekleri alır. Buna ek olarak, size okşamak ne kadar çok sevdiğinizi ona gösterecektir. Ve bu - eşiniz için çok değerli bilgiler.

Kendini heyecanlandırmak nasıl yardımcı malzemelerini kullanın

Muhtemelen herkes farklı insanlar bilgi sunumu farklı türde özellikle hassas olduğunu bilir. Metin, fotoğraf veya video: Yani size yakın olanı karar vermek gerekir.

Buna bağlı olarak herhangi bir malzeme toplamak. Örneğin, erotik hikayeleri ile web siteleri için yer imleri kaydetmek fotoğraf veya video indirmek. Bazı bitkiler erotik öğelerle oyunlar çeşitli.

Modern teknoloji sayesinde, telefonunuzda doğrudan kendi erotik arşiv oluşturabilirsiniz. Güvenle silebilirsiniz gerekirse Ve derler, tuvalet veya banyoda, nerede yalnız kendini uyarma keyfini mümkün olacak.

kendi aile arşiv oluşturmak - ortağı ve kendini başlatmak için nasıl bir başka seçenek. Orada resimleri ve hatta videoları koyabilirsiniz. Bu dosyaları görüntüleme hızla erkekleri hem de kadınları heyecanlandırmak için. Deneyin, belli ki pişman olmayacaksınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.