Sanat ve EğlenceMüzik

Şarkıcı Olesya Boslovyak: biyografi, kişisel yaşam ve çalışma

Bir peri masalı gibi bu kızın hayatı. Olesya Boslovyak sıradan bir ailede büyüdü. kız zengin olmak, ünlü ve bilinen olmayı kendi daire ve araba için lüks içinde yaşamak istiyordu. 16 yaşında o ilk güzellik yarışmasını kazandı. modeli çalıştıktan sonra Moskova ve Avrupa catwalks kazandı. Onun resim parlak dergi kapağını süsledi. Sonunda, siyasetçi Vladimir Kozhin eşi oldu. Rus süpermodel yaşam ilginç öyküsü. Nasıl gerçek rüyalar geldi?

çocukluk

Olesya Komsomolsk-on-Amur kentinde sıradan bir ailede Mayıs 21, 1989 doğdu. Bu, yaşıtlarından farklı değildi iyi huylu ve açık bir çocuktum. kızın anne sürekli istihdam rağmen, tüm bu hayatında yararlı olacağını düşünerek kızının yeteneklerini ve becerilerini geliştirmek için her şekilde çalıştı. o katılmadı çevrelerle sadece kulüpleri nelerdir. Ben, dans yapan jimnastik, gitti şarkı ve keman çalmak dersleri aldı. Hatta bale stüdyoda dans etti. o Olesya Boslovyak verdiği röportajda söylediği gibi, bu çocukların hobileri ve faaliyetlerinin tüm onun hedefleri ve hayalleri gerçek başarmak yardımcı olmuştur.

Olesya, büyüdü sermayeye memleketi şehri terk etmek istedim. O Komsomolsk-on-Amur onların planlarının gerçekleşmesi için yeterli alan değildi. Okuldan sonra, o Moskova'ya gitmeye karar verir. Ve, Olesya Boslovyak yapılan rüyasında, doğru ilk adım olduğunu belirtmek gerekir. Biyografi ilginç ve parlak olayların dolu. Tabii ki, yakında o meşhur kişi olacaktır.

güzellik yarışmalarında ilk zaferleri

kim böyle Olesya Boslovyak Hakkında, Rusya kız yaşı onun oluşunu kutladı önce bile tanıdı. Doğduğu Komsomolsk güzellik yarışmasına birinci oldu. Bu ünvanı için yarıştığı için fırsat verdi "Bayan Uzakdoğu'da." parlak zaferden sonra o Moskova ve podyum fethetmeye karar verdi. 16 yıl içinde "title" Rus süpermodel alır. Bu andan itibaren uydu alıcıları kendisi mankenlik kariyerine karar verir adamak.

Moskova'da Bir kez, kız hemen mesleği hakkındaki fikirleri gerçeği uymadığını fark işine daldı. Hayat modelleri - bu günlük iştir. aslında, çıktı gibi, her şey olarak Olesya hayal değildi. Zor oldu. onların 16-17 yılında 12 saatten fazla süren çekim, dayanacak. Ve bu yemek ve dinlenme yoktur. Aynı anda uydu alıcıları Boslovyak şikayet ve göze alamaz dinlenme, uyku veya alttan modeli kızlar için yarım saatlik bir mola için sormak biliyordu. bir şey yakışmaz, falan baş vermezse, o zaman değiştirin. Yarışmacılar sadece birileri tökezleyince saat bekliyor, bir hata yaparsa veya ruh zayıflığını göstermektedir.

güzellik yarışmalarına dönersek

Daha beş yıldan daha Olesya modelleme işinde münhasıran çalıştı. 2011 yılında o bir yarışma "Rusya'nın Güzellik" düzenledi. Yine Rusya'nın en güzel kızı unvanı için kavga sırasında yarışmacı yaşadığı duyguları hissetmek istedim. Olesya katılım için başvurmuştur.

İlk klipte itibaren o ödülü alacağını ortaya çıktı. O profesyonellik hakimler kazandı emin hissetti. Genelde, başlığı "Rusya-2011'in Güzellik" Olesya Boslovyak kazandı.

"Miss Earth" başlığı için mücadele

Aralık 2013'te küresel güzellik yarışmasına katılımcılardan biri Olesya oldu. Bu Filipinler gerçekleşti. Jüri kendisi ve ülkesinin sunumu sırasında katılımcılar İngilizce konuşmak zorunda kaldı. Ana şartlardan biriydi.

rekabet, her gösteriden sonra kız madalya kazandı. tahakkuk tür her ödül puanı için. daha fazla puan, daha yüksek şansını finallere gitmeniz. Olesya, birçok konuşmalarında madalya kazandı yetenek şovları ve ulusal kostüm ödüllerini aldı. Onun hesaplamalara göre, o üst nokta için 16 yarışmacının arasında olması gerekiyordu. Sonuçlar açıklandığında zaman Olesya sayılar ondan elde edilen denk olmadığını fark ettim. O hızla cevap ve yeniden hesaplama gerektirir. Sonuç olarak, hata gerçekten keşfedildi. Ama bu etkisine bir şey değildir. Rus katılımcı yarı finale yapmak için başarısız oldu. Ama böyle bir sonuç Olesya altüst etmez.

eğitim olmadan herhangi bir yerde

Bir an içinde bir model olarak çalışmaya sona biliyordum. eğitim olmadan iş bulmak zor olacaktır. Ve çocukluktan, o her şeyi ve daha fazlasını öğrenmeye çalışıyorum, tren koştu. Onun için, biliyorum, ama aynı zamanda bu sadece bir sevimli kız resim, ama akıllı ve eğitimli kişi olmadığını hissetmek sadece önemlidir.

Bugüne kadar, birkaç diplomalar vardır. Olesya - Bir ekonomik alanda uzman yanı sıra onun omuzlarına o Gazetecilik Bölümünde mezun Moskova Akademisi'nde okuyor. Olesya Boslovyak olsun istedik üçüncü lise diploması - MSU. İşte o İngilizce inceler.

kariyeri

Olesya "Mobil sarışınlar" bir solist oldu. Ben filmlerde hareket etmeye çalıştık. Ancak, film o kadar büyük bir liste nerede yaktı yüz sarışın güzellik. 2007 yılında, o kendini oynuyor filmi "Parlak" ve seriler "Moda cümle", kahramanlarından biri oldu. 2013 yılında, yine Olesya "Merhaba, ben senin Cuma değilim" filminde kendisi olarak rol aldı. Aynı yıl, TV dizisi "Çözülme" bir oyuncu olarak çalışmaya.

Bir politikacının salım

sunumlar Dior koleksiyonundan birini ağırladı Kızıl Meydan, 2013 yılında sıcak bir yaz gününde, gazeteciler ilginç bir çift fark ettim. Politikacı, Rus başkanlık yardımcısı güzel ve çarpıcı sarışın şirkette ortaya çıktı. şu anda bu uzun boylu beyaz saçlı kız kimdi özellikle ilgi gazetecileri değilim. "Mobil sarışınlar" nin şarkıcılarından biri - Sonra o olduğu ortaya çıktı. Vladimir Kozhin ve Olesya Boslovyak sonra tekrar St. Petersburg düzenlenen Ekonomik Forumuna ziyareti sırasında birlikte görüldü. politikanın yeniden yayımı ve kimse bilinmeyen bir Olesya sahiptir sonra bile ciddi bir ilişki paylaşan izlenimini vermeyin.

Gizemli gelin ve yüksek sesle düğün

Rusya'da Temmuz 2014'de gerçekleşen olay, ilk başta, kimse ilgi yarattı. Bazı büyük festivalinde olanlar mevcut gösterir Medvedev eşliğinde fotoğraf Baskov dikkatini, çekti. Sonra Davetliler dışında hiç kimse aldı tebrikler Olesya Kozhin evli olduğunu bilmiyordum. Boslovyak (kızlık ismi) evli!

Tüm haberler şok etkisi yarattı. Kamu birçok soru vardı, ama cevaplar kimse bulunamadı. Uzun bir süre bu muhteşem düğün bir tartışma yürüttük. Bu ilginç oldu ve Medvedev bizzat katıldığı "Mobil sarışınlar" evlenmeyi ne sebeple açık değildir. O da olay yerinden evliler tebrik ederek şarkıcı Baskov ile fotoğraflandı. Kim o - gizemli gelin Olesya Boslovyak? Vladimir Kozhin dikkatle etkinliğe katılacağını gizli. Hiç kimse o damat olduğundan şüphelendi. Tören ve banket emlak "Arkhangelsk" yapıldı.

Fireside ve kariyer

Şimdi muhabirler güzel Olesya ile bağlı her şeye ilgi bulunmaktadır. Boslovyak Kozhin ve giderek toplum içine çıkmaya başladı. Yakında bir bebek olduğu bilinmektedir. Vladimir tekrar baba olmak. İlk evliliğinden bir oğlu dan ikinci eşi, - Olesya.

zengin kadın ve politika eşi olmak, bir ev kadını sarışın güzellik olmaz. O sadaka katılır ve laik çevrelerde aktif, inceler ve çalışır. Son zamanlarda, o elmas takı koleksiyonu sunmaya davet edildi. Aynı kadın salonu, butik açmak ve turistik işletme ile ilişkilendirmek istiyor. sadece gelecek için planlar yaparken. Ama tabii Olesya tüm planlarımız gerçeğe söyledi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.