IlişkilerCinsellik

Kendini heyecanlandırmak için: diyet, müzik, gevşeme ...

Genel olarak, her bir birlik öncelikle güven, saygı, ortak çıkarlar üzerine kuruludur. Ancak önemli rol cinsel açıdan oynadığı. Ve ilişkinin başında, belki de o tercih edilmesinin başlıca kriterdir. Ama ne farklı düzeylerde cinsel partnerle olur? Nasıl bunu yapmaya değer olduğunu, kendini heyecanlandırmak için? Ben cinsel aktivite "Gerekli" yoğunluğunu korumak için mutlaka gerekli mi?

Biz bir ilişki içine giriyor nedenleri farklıdır. Tıpkı farklı ve tercihleri ve ortakları olasılığı. Başlattığınız nasıl sevdiyse bir seks için daha yüksek bir ihtiyaç vardır? Her şeyden önce, her zaman samimi bir atmosfere oluşturmaya çalışın. Sıkın üzerinde gerek yok. Ama hafif şarap - müzik (sakin, erotik), güzel iç çamaşırı ve işi yapacak ilgili spesiyalleri, rahatlatıcı (ve yalnızca alkol büyük dozu oldukça farklı davranır). Hangi ürünler şehvet üzerinde bir etkisi var? Nasıl "erotik lezzetleri" seçeneğini kullanarak başlattıktan? Baharatlı baharatları reseptörlerini uyarırlar. Doğal afrodizyak zencefil, kırmızı biber, karabiber, biberiye, karanfil düşündü. Burada isteğe bağlı olarak yemeklerde değil, aynı zamanda uçucu yağlar şeklinde.

Nasıl samimiyet başlatmak için var? meyve ve çikolata olmak, Tatlı güle deniz ürünleri, mantar, enginar ... sırasında yiyin, ama akşam yemeği bol olmamalıdır. heyecanlı etkili anlamı - bal, fındık ve armutlar. otlar ve baharatlar ihmal etmeyin. Sadece burada bitki çayları dikkatli olmak gerekir. Örneğin, nane veya melisa ters etki yaratacaktır. zencefil çay veya kahve Ama - içecek yardımı ile kendilerini başlatmak için nasıl ilgilenen olanlar için harika bir fikir. alkol ile aşırıya kaçmayın: viski ya da iyi konyak bir bardak rahatlamak ve güven ortamı yaratmak için yardımcı olabilir. Ancak bu içecekler tesirini artırmak ilaçlarla kombine edilemez. Eğer biraz fazla içerseniz ek olarak, sonuç tam bir fiyasko olabilir.

Uyarılmış durum sadece diyet veya hap bağlıdır. O en önemli inanılmaktadır tesadüf değil erojen bölge - beyindir. Eğer ortak karşı düşmanlık hissederseniz yorgun ve gergin ise, size en etkili ilaçlar veya baharat olacak olası değildir. Eğer ruh halinde değilse başlatmak nasıl? Konsey paradoksal görünebilir: kaçış ve burada ve şimdi size zevk verebilir şeye geçmek için denemek için. Örneğin, kalbe kalp konuşmaya, birlikte bir film izlemek banyo yapmak, şakalar okuyun. dinlenirken sonra, ille için uydurulmuş değil sevgi, anları keyfini "kazan." orgazm numarası veya "tek seferlik" - bu başarılı uzanan bir göstergesi değildir. ortağına nazik dokunuşlarla, onun tepkilerle kendisini heyecanlandıran. tutkulu kelime fısılda, ses kendisi ve nefes hissi bir tepki duygusallık uyanacak.

Her yerde acele etmemelerini ilk buluşma özellikle bir önem taşımaktadır. Onun tam ortağını adamak ve onunla iletişim için yeterli zamana sahip olmalıdır. Yarım kalmış bir iş, çağrı, acele saptırmak ve cinsel uyarılma öldürebilir. Kendiniz için ve sevgiliniz için zaman bulmak için deneyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.