IlişkilerDüğün

Provence tarzında bir romantik düğün

Düğün romantik tarzı Provence aynı zamanda Fransa'nın sadelik ve çekicilik bir kutlama. Fransa'nın güneydoğusundaki İl Provence. Burası en az bir kez orada ziyaret etmiş tüm insanların kalbini kazanır. Bugüne kadar, bu tarz düğün ve iç dekorasyonda inanılmaz popüler hale gelmiştir.

Bir düğün için mekan

ideal bir seçenektir Provence tarzında sevimli bir veranda bir kır evi olacaktır.

İl kıyı iklimi mümkün bir ticari ölçekli üzerinde yetiştirmek için yapar , otlar parfümörlerin Mekke'de bu şekilde çevirerek. Hiç hassas bir leylak pus gördü kim , lavanta tarlaları ufukta geride bırakarak, ve lavanta aromaları tam Provence tam göğüs hava, nefes, tek kalıcı romantizm kökleşmiş ve sonra gerçek aşkın arama gider hale gelir. Bulunca onların düğün için şaşırtıcı derecede hassas lezzet ve renkten oluşan bu leylak atmosfer taşır.

Provence tarzında Düğün: dekor

Bu kutlama dekor aşağıdaki ana noktalarda geçerli:, potreskanost, eski ve yıpranmış, açık hava ve güneşin inanılmaz miktarda boya soluk soluk. Hiçbir Yellenmek olması gerekirken Provence tarzında düğün dekorasyonu, sadelik ve zarafet göstermektedir.

Eski mobilya Battered (sandıklar, dolaplar, masa, masalar, sandalyeler) kutlama tarzını tamamlayabilir. Bu süslemeler renkli ışık boya tabakası 1 boydan ağaç görülecek soluk. Yukarıdaki itibaren, hassas bir çiçek çizebilirsiniz.

düğün tasarımında Romantik çiçek motifleri - bu doğru bir karar olduğunu. Söğütten bir kuş kafesi, dantel unsurları çeşitli yanı sıra mobilya yolu olacaktır.

Provence renk ve tonları tarzında bir düğün

Beyaz, soluk pembe, açık mavi, yeşil renk soluk çatlamış ve yıpranmış gibi lavanta, menekşe, pişmiş toprak, sarı, zeytin seyreltmek, biraz soluk. nazik, donuk bir demet. Ama çiçeklerin mükemmel gül, lavanta, ayçiçeği, Ranunculus vardır.

Provence tarzında Düğün: Elbise

Böyle kutlamalar için Elbiseler saydam ışık kumaşlar, siluetleri uçan seçmek daha iyidir. İdeal dantel görünürdü. Basitlik kesim ve gelinin elbise dekorasyonda olması gerektiğini akılda tutulmalıdır.

Provence tarzında Düğün: Aksesuarlar

aksesuarları seçerken, ana şey değildir aşırıya. Provence (bu makalede görebilirsiniz fotoğrafın) tarzında Düğün kızların elinde ili fazlalık güneş gibi zarif şemsiye gipür olacağını göstermektedir. Ayrıca, ilgili şal, bağbozumu broş, eldiven gipür vardır. Ama beklenen eski ve sadelik bu tarz unutma.

Damat takım elbise Provence tarzında

Temel kural: hayır mont ve smokin. İdeal eğer bir düğünde gelin elbise , soluk tonları keten edecektir. Aynı zamanda çok basit bir tarzı olmalıdır.

Provence mutfağı

ülkenin güney illerin mutfağı inceledikten sonra, sizi zeytin, yer mantarı, peynir, hafif şaraplar ve üzüm olmalıdır masaya sonucuna vardık.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.