Gıda ve içecekAna yemek

Pişirme tarifleri ve kalori kruvasan

Klasik kruvasan margarin veya tereyağı çok sayıda olan bir kısmı olan puf böreği, fırında. Bu nedenle, bu tatlı diyet denilen edilemez. Bugünün makaleyi okuduktan sonra, kalori kruvasan tarifleri çeşitli için hazırlanan öğreneceksiniz.

kefir testinin Seçeneği

Tarifi malzemeler standart olmayan bir setin kullanımını gerektirir unutulmamalıdır. ürünlerin listesi margarin ve tereyağı çevrimdışı. Bu biraz kefir testi yapılmış bir kruvasandan kalori içeriğini azaltmak için mümkün kılar. İşleme başlamadan önce, gerekli tüm bileşenleri kiler mevcut olduğundan emin olun. Şu anda ihtiyacınız olacak:

  • Çay kaşığı kuru maya.
  • kepekli un iki yüz gram.
  • Bir büyük yumurta.
  • zeytin yağı, 20 gram.
  • yoğurt yüzde birin Yarım fincan.

kruvasan kalori yukarıda bahsedilen listede yaklaşık 250 kcal yüz gram, pişirme yağlama ürünleri için bir şeker yerine ve yumurta biraz yapılmalıdır.

işlemin açıklaması

Bir kapta hızlı etkili maya, şeker yerine ve ön elenmiş un birleştirir. başka bir kaba bir çiğ yumurta sürmek, yoğurt ve yarım zeytinyağı dökün. Elde edilen sıvı, toz haline getirilmiş bileşenler ile bir araya getirilmiş ve iyice karıştırılmıştır.

Sonuçta elde edilen yumuşak, elastik hamur zeytinyağı ile bir katman, bir fırça silindir dışarı ve yarım kat edilir. Bu işlem birkaç kere tekrar edildi ve buzdolabında hamur kaldırmak edildi.

ondan bir kaç saat sonra, yuvarlak bir pasta oluşturmak ve altı parçaya böler. Her biri bir simit içinde bükülmüş ve bir pişirme bulaşmış yumurtaların üzerine yerleştirilen ve iki yüz derecede ısıtılmış fırında on beş dakika gönderilir. reçeteye göre fırınlanmış Kalori 1 kruvasan, yaklaşık 50 kcal.

fındık ile Seçeneği

O bitmiş maya puf böreği kullanımını anlamına gelir çünkü bu tarifi iyi olduğunu belirtmek gerekir. Bu nedenle böyle bir tatlı, neredeyse her gün fırında yapabilirsiniz. Adil seks birçok kızdırdı tek şey, bunun nedeni fındık varlığından, nispeten yüksek kalorili kruvasan olduğunu. Eğer bu uyarı sakıncası ve başlamadan önce süreç gerekli ürünler için markete gitmek için emin olun, onların sevilen bu güzel kokulu incelik şımartmak karar verdiyseniz. emrinde olması gerektiği:

  • Şeker Yüz elli gram.
  • maya puf böreği Bir pound.
  • soyulmuş badem ve fındık Yüz gram.
  • Suyun Yüz elli mililitre.

yumurta sarısı, ilave bileşenler olarak kullanılmaktadır. Onlar yağlama ürünleri için gereklidir.

hazırlık teknolojisi

süzüldü, su dökülür, küçük bir tencerede bir kaynama noktasına getirilmiş ve mevcut şeker üçte ikisini dökün edilir. şurup en küçük kristallerin çözünmesi şekerli ve bir blender içinde ezilmiş fındık gönderip unutmadan, beş dakika içinde tüm kaynatın sonra yemeklerin içeriğini sürekli karıştırmaya. dolgu kalınlaştırmak başladığında, ısı çıkarılır ve oda sıcaklığına kadar soğumaya bırakılır.

Tabloda, buğday unu, yayılmış önceden çözülmüş hamur, dikdörtgen bir oluşum içine rulo serpilir ve üçgen halinde kesilir. Her bir kutu üzerinde bir tatlı kaşığı dolgu üzerine yerleştirilir ve kruvasan şekil halinde sarılır. Bir fırın tepsisine elde edilen ürün yayılmış fırında ısıtılan yüz dereceye parşömen kağıdı, fırça çırpılmış yumurta sarısı ve yarım saat ile kaplı. Otuz dakika sonra, fırın sıcaklığı iki kat artmış, ve kahverengi oluncaya kadar pişirmeye devam edilir. Kalori kruvasan reçeteye göre hazırlanmıştır, porsiyon başına 660 kcal.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.