TeknolojininGadgets

Bir bakış ve değerlendirmeleri: Android Wear Saatler

1966 yılında, bant kapağında "akıllı" saati ile dergiyi "Gençlik Teknoloji" yayınladı. Zaten o dönemlerde tahmin ve önceden belirlenmiş ve bunlar, yanlış değildi şimdi böyle bir şey geçmişin bu fütüristik gadget'lar bakmak edildi. Elektronik gerçekten yıpranmış oldu. Bu "akıllı" özellikle spor izleyicisi olarak ilginç ya, insanlar, modern aygıtlara düşkün, hız kazanıyor ve daha popüler hale geliyor izler. Bu nedenle üreticiler daha yeni ürünler sunarak, bu pazara bakıyorum edilir.

Saatler Android Wear: o ve neden nedir?

Android Wear - giyilebilir elektronik cihazlar için en umut verici ve gelişmiş platformlarından biri. Bu normal bir Android tüm üreticilere tek bir platform sağlamak için tasarlanmıştır aynı şekilde birleştirmek için oluşturulan saatlerce bir işletim sistemidir. Başlangıçta, platformu çoğu Google ürünleri gibi, deneysel olmuştur ve ana rakibi olarak yaratılmıştır Elma İzle. Tüm tipik vardır "akıllı" saat , iletişim bildirimleri, spor ve diğer birçok özelliğe sahip olmak işlevini. Tüm bu Hakkında bunlar yetenekli Android Wear izle ne, üzerinde konuşun.

İlk saat olduğunu

o "akıllı" olmasına rağmen, ama yine de sahibi her zaman kendi tam olarak ne zaman gerektiği anlamına gelir bir kronometre.

Saat bağlanır zaman akıllı doğruluğundan sorumlu, veri iki cihaz arasında senkronize edilir. Eğer değiştirirseniz saat dilimini, zaman saati de değişecektir. Bu coğrafi konum hizmetleri (geleneksel saate kıyasla ilk önemli avantajı) sayesinde mümkündür.

(Kullanıcı tarafından istenebilir rağmen) saat göstergesi sürekli yanmıyor, genellikle giyen elini kaldırır sadece yanar.

platformu ve Apple İzle ana farkı önemli bir özelliği çevirir mağazanın bulunmasıdır. Google'da Onları Nemer oyna, herkes tadı bir şey bulmak için emin. Koleksiyon, sadece resim veya metin kullanılması gibi tanınmış markalar, hem de oldukça sıradışı çözümler, taklit hem tuşlarını barındırır.

Ve bu iyi bir sekreter var

"Akıllı" saatlerin konuşma, biz bildirimler hakkında sessiz olamaz. Birçok kullanıcı ruhun fer değil onlar sayesinde aramaları ve önemli mesajlar kaçırmak durdurdu sırf bu oyuncaklar.

Bildirimler, sırasıyla bir akıllı telefondan gelen senkronize etmek gerekir.

Neyse ki, orada bildirimlerini almak için bir ayar da mevcuttur ve gerekli bir şey değildir. Facebook veya Twitter gibi uygulamalar özellikle ulaşabilir, çünkü bu, çok önemlidir.

Ama haberciler ve posta ile çok rahat olacak. Bu küçük bir tokatlamak klavye veya sesli girişlerin yardımına koşacaktır için bile, mesaja cevap olabilir.

Şimdi Google: bileğinize tüm bilgiler

One of the best kesinlikle Google Now ve Siri gibi bir ses asistanı veya yardımcılarının kullanılmasıdır saat kullanır. Google Asistan sizin hakkınızda çok şey biliyor ve düzgün sunmak bilir çünkü Android'in durumda, tüm daha ilginç giyin. hava tahmini, yeni sürümde, planlanan toplantılar ve belirli durumlarda yararlı olabilir birçok şey son maçların sonuçları: göreceğiniz gibi, bileğini kaldırmaya yeter.

Takvimde gelince, Google Asistan toplantıları hakkında değil, aynı zamanda onların davranış yer hakkında sadece bilgi toplar ve bu nedenle, saatine bakarak ve ayrıca o yola götürecek ne kadar zaman göreceksiniz ve yapılacak nereye taşımak gerekir.

İşte gelecek, bileğinde tüm bilgidir.

Uygulamalar

uygulamaların sayısı giderek artan ve Google Play mağazası bu alanda kendimi denemeye karar verdi gibi büyük geliştiricileri ve acemiler, sıkılır içinde çok hızlı büyüyor.

Bu noktada özellikle popüler olan uygulamaların üç kategori vurgulamak istiyoruz.

Organizatörler ve yönetim görevleri. ilk şey insanların sahipleri saatler düşünüyorum - üretkenliği. Birçok popüler programlar zaten örneğin, Android Wear saatinizde devredilen, Evernote - Popüler çapraz platform dizüstü veya Todoist - büyük harfle yapılacak yöneticisi.

Dials. geliyor zaten onlar hakkında olsa ve hala insanlar gerçekten kadranı değiştirmek ister en popüler kategorilerden biridir.

Spor. spor için başvurular, neyse, giyilebilir elektronik sahipleri arasında oldukça yüksek bir popülerlik bulundu. "Akıllı" Android Wear saatler, çalışan bisiklet ve hatta powerlifting için programların bir katalog sunmak.

Ayrıca kayda değer saat internette bilgi ararken veya müzik dinlemek, taksi veya eve bir yemek için mükemmel olmasıdır. Bluetooth ile komple Android Wear saatler mükemmel yedek oyuncu olabilir kulaklıklar. biz dikkate saat GPS ve 3G-ins yakaladığımgerçeğini alırsak akıllı telefon devi evini terk edip bir yürüyüş ışık için gittiğinizde saati artık telefonunuzda kadar sevimli olduğu için, bu, gerçek bir durumdur.

Anahtar piyasa temsilcileri

Android Wear gelişi üreticilerinin bir yeri vardır yana yeni bir pazara girmek çalıştı ancak bunların çoğu maalesef fiyasko, bu zorlayıcı anlatmak ve bu tür belirsiz cihazı satın yapmak çok kolay değil var. Biz ciddi oyuncular için arayan ve sadece Sony ve Motorola kadar aralarında edilir. Dahası, birçok üretici ve bu sisteme bağlamak değil, örneğin, Samsung böylece Pebble yaptılar, kendi platformunda saat yapar.

Böylece, en iyi Android Wear izle düşünün. Biz Motorola'dan yüksek teknoloji Sony'nin ürünü ve şık kronometre karşılar.

Sony Smartwatch 3

boyutlar

36 x 51 x 10 mm

ağırlık

40 gram

işlemci

KOL A7, 4 çekirdek

hafıza

Ana 4GB ve 512 megabayt arasında

ekran

320 x 320 çözünürlüğe sahip 1.6 inç

pil

420 miliamper sonrası

fiyat

~ 9000 ruble

Sony Android dünyanın diğer üyelerinden ayrı duruyor, ama her zaman ilk ülkelerden teknolojik trendleri sergilese de. O ile oldu , saat, Sony az şey biliyordu nasıl birinci versiyonunda, ama ilginç, şık bir görünüm vardı onların SmartWatch'unuzda pazara atılmış, iki defa düşünmeden.

Saatin ikinci versiyonu çok daha gelişmiş olduğunu kanıtladı. Ama yine de çok yakın rakiplerinden.

dönüm noktası saatlik üçüncü versiyonunun piyasaya çıkmış olması. Sony Smartwatch 3 derhal üreticileri ve kullanıcıları arasında saygı kazandı sayede tam teşekküllü, özerk GPS modülü ile ilk saat oldu. Bu saatler GPS modüllü o bile özel cihazlar aştı, bu parametrede şaşırtıcı derecede doğru idi.

Üye sıcak yeni bir saat modeli hakkında, yazılımın güncellenmiş sürümü saatleri ile iletişimi kolaylaştırmak ve onlara yeni fırsatlar çok verdi.

Açılış saatleri, ne yazık ki, her zaman düşük oldu etkileyici değildir ve bu nedenle bugün kalır.

Moto 360

boyutlar

46 x 46 x 11,5 mm

ağırlık

60 gram

işlemci

Teksas OMAP 3

hafıza

Ana 4GB ve 512 megabayt arasında

ekran

290 ile 320 arasında bir çözünürlüğe sahip 1.6 inç

pil

320 miliamper sonrası

fiyat

-13 000

Motorola Gadget bir akıllı telefon olmadan Wi-Fi bağlanabilir türünün ilk oldu. Cihaz aynı zamanda bir GPS izleme ve saf Android Wear sistemine sahiptir.

hem cihazların işlevselliğini benzer, ancak Moto 360, piyasadaki birçok temsilcilerinin aksine yuvarlak ekranlı şık bir tasarıma sahiptir.

Saat genellikle son derece kısa bir zaman operasyon için eleştirmiş ve (tüm tasarım uğruna yapıldığını) kesim sergilerler. Pratik Android kullanıcıları, çoğunlukla, daha gelişmiş cihazların edinimi lehine terk etti.

Daha sonra, en cihazların başka bir kategoriye bahsedelim. Android Wear'de Çinli saat.

SmartQ Z İzle

boyutlar

49 x 38 x 12 mm

ağırlık

42 gram

işlemci

Ingenic JZ4775

hafıza

Ana 4GB ve 512 megabayt arasında

ekran

240 x 240 çözünürlüğe sahip 1.5 inç

pil

280 miliamper sonrası

fiyat

~ 3000 ruble

Akıllı Q - "tüketim mallarının" temsilcilerinden biridir. Neden bu çirkin gadget iyi listesini isabet? kim hala bir şekilde kullanılmasını mümkün olanların Android Wear'de en ucuz izle çünkü O sadece buradaydı.

üretici tarafından iddia çok daha az, genellikle mütevazı Özellikleri, ancak cihaz çalışır, bir mikrofon ve müzik çalmak mümkün olduğu anlamına gelir ve zaten izle kullanışlı hale getirir bağlantı için uygulamalarını destekler bir kulaklık jakı, ama fiyat dikkate alınarak vardır ve did akıllı cihaz.

GT08

ekran

240 x 240

hafıza

128 MB (16 gigabayt SD kart desteği kadar)

ağırlık

62 gram

pil

350 miliamper sonrası

fiyat

~ 3000 ruble

Elma Watch yani bir kopyası - Bir diğer Çinli akıllı Android Wear izle, ama bu kez biz bir sanat eseri var. Açıkçası, Android üzerinde çalışan, çok vasat ve ucuz kopyasıdır.

Üreticinin fonksiyonları arasında: uyku izleme, çağrı, (gerçek sesli aramalara saat doğrudan bir SIM kart takabilirsiniz) yerleşik bir pedometre, oyuncu, sayma kalori ve daha fazlası. Hatta bir yerde kamera bulunamadı (!). Genelde, tam, Android Wear saatinizde olarak, hatta sahte olduğu üzücü.

Böyle zengin bir özellik seti rağmen, saat şarj belirtilen daha az tutan ve çoğu kez bile basit görevleri yerine getirirken beslenen, tahmin edilemeyecek davranırlar.

bulgular

biz Android Wear hakkında özellikle konuşursanız, o zaman belki daha kolay ve daha sezgisel olabilirdi. Şimdi cihaz hala tüm avantajlarının ve batarya dahil olmak üzere teknik yönlerini, ve korkunç acı tüm rağmen sert algılanmaktadır.

"Akıllı" edinimi şimdi bile saatler - riskli bir iş. Beğendim ve tuhaf bir ürün olarak yararlı olacak, bu yüzden daha ucuz bir şey ile başlamalıdır değil aslında.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.