Sanat ve EğlenceFilmler

Aleksandr Yanvarev - biyografi ve eserleri

Sovyet sinema çoğunlukla, destekleyici bir rol oynamıştır, çok fazla aktör, ama aynı zamanda geniş bir kitleye hatırlıyorum. Alexander Yanvarev böyle aktör ifade eder. Yüzü ülkemizde ve eski Sovyetler Birliği'nin neredeyse her vatandaşın bilinmektedir, ancak birkaç kişi onun adını biliyorum.

Aktörün adının geçmişi

Alexander civarında söylentiler bir sürü isim. Çoğu zaman bu isim çocuk evine üyelerine verildiğini bilgi yoktur. bir bebek kapılarına bulunmuş olmasına karşın Görünüşte Ocak ayında oldu. Ama çıkıp bir efsanedir sıradışı ismi.
Aleksandr Yanvarev 23 Ekim'de, 1940 yılında Moskova'da doğdu. aile müreffeh ve birleşik olmuştu. Sovyet aktörün atalarının Birkaç nesil ressamlar, ama isimlerin başında dede Januarius verilen.
Birkaç yıl önce, Alexander Yanvarev bir sokak çocuğu olmamıştı kanıtı, aktörün yakınları aktörün velilerin gömülere hakkında bilgi açıkladı. Onlar Kuzminskoye Mezarlığı'nda Moskova gömülü.

Eğitim oyunculuk

VGIK - yaş 26 Aleksandr Yanvarev ülke kurumların en ünlü aktörlerinden biri eğitim tamamladı. İlginçtir, küratör sırasında sabit değildi. Üç mentor için değiştirilmedi Alexander çalışmanın yıllar boyunca:
• Yuri Pobedonostsev'in;
• Yakov Segel;
Boris Babochkin •.
bir röportajda Aktris Tamara Sovchi dersten herhangi bir kişi kader olmadığını söyledi. aktörlerin bir kısmı Taganka Tiyatrosu'nda mezuniyet sonrası çalışmış ve dinlenme dünyaya dağılmış. sınıf arkadaşları Alexander hiçbiri gerçekten popüler hale vermedi.

En unutulmaz rolleri

Aleksandr Yanvarev - hızlı rolünü bulundu aktör. Hayatında onun çok nazik bir insandı gerçeğine rağmen, yönetmenler olumsuz karakter olarak, ilk etapta bunu ifşa ettiler. Kariyeri boyunca aktör ortalama insanlar, yalancı ve zorbalar bir sürü oynamıştır. Çoğu görüntüleyen filmde "gündüz oturum için iki bilet" İskender'in rolünü hatırladı. Orada Sirotina oynadı ve bütün ülke bu adamın ahlaksızlık inanıyordu ki bunu yaptı.
Birçok kardeşi Paşa rolünü oynadığı filmi "Evrenin içinde Gençler" den sonra karşısında İskender'in öğrenmeye başladılar. seksenli yılların sonlarında doğan insanlar, çoğu zaman devlet televizyonunda ana kanallarda yayınlanan iki binde başlamadan önce film olarak böyle bir karakter geri çağırabilirsiniz. küçük ama unutulmaz rolleri bulunmaktadır ve İskender'in tasarımcısı oynadığı için "kız evlenmek için gitmeyin."
Alexander Yanvarev filmi "Beyaz Tren İstasyonu" ve "geri dönüş" vurgular. İkincisi, o aktör göre, kariyerinin en başarılı idi, zona, rolünü oynadı. O için bu karakteri karşılaştırıldığında Prens Myshkin Dostoyevski'nin "Idiot" eserlerinden. Bu rolün, o tüm kariyerini aranan rağmen çok iyi, başarılı olamadı Alexander Myshkin oynadığı.
Filmde 27 yılda Alexander 69 filmlerde katıldı. O yıllar boyunca sadece özelliğini oynamak için yönetilen değil itiraf etti. Onun sicili suçlular ve teröristler ve milis ve.

Alexander Yanvareva yaşam son yıllarını

Rusya'da Doksanlı yılların başında diğer filmler üretmeye başladı. Bunun yerine yurtsever resimlerinin gangsterler hakkında gerilim ateş etmeye başladı. Bir senaryo modern zamanların filmlerde rol reddetti Alexander onlara kaba zorbaları ve alışma aşaması aradı. Bu rol teklif uzun zamandır ihmal etmedi, ama aktör taviz vermedi - o kendilerini aşmaya olamazdı.
O zaman, kimin özel hayatı hep gölgede kalmıştır Aleksandr Yanvarev, alkol bağımlısı. O aşamaya çizilmiş, ancak çekim için self-made man elverişsiz edildi. İlk birkaç yıl aktör yaratıcı rap senaryolar çalıştı ve az ya da çok rağbet hissetti ve sonra Rus kitlenin kullanılabilir Hollywood filmlerini ve tamamen unutulmuş ismini Aleksandra Yanvareva haline geldi.
aktör hayatın kendisi onun için dramatik bir rol hazırladı, ancak filmde seni beklemedi söyledi. Onun son yıllar Alexander küçük bir pansiyon ve iyi bir yaşam için tasarruf bulunması ile bir, diğer birçok Sovyet aktörler gibi, yaşadı. parlak kariyerinden sadece gurur ve orada kendine acıma. Alexander 64 yıl kadar yaşadı. O 11 Şubat 2005 tarihinde Moskova'da öldü.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.