Haber ve ToplumÜnlüler

Aktris Maria Kozhevnikova: filmografi ve kişisel yaşam

Bizim bugünkü kahramanı - çekici bir kız ve popüler bir oyuncu Maria Kozhevnikova. Filmleri, biyografi ve onun kişi hakkında diğer bilgileri - tüm makalede topladık. Hepinize keyifli okumalar!

biyografi

Bu Maria Kozhevnikova kim? Filmografi biraz sonra bizim tarafımızdan kabul edilecektir. Şimdilik yıldız sarışın biyografi üzerinde geçin.

Mary Moskova'da 14 Kasım 1984 tarihinde doğdu. O eğitimli ve kültürlü bir aileden geliyor. Baba İskender, ünlü Sovyet hokey oyuncusu, iki kez Olimpiyat şampiyonu. İngilizce öğretmeni olarak çalışan annesi Margarita Kozhevnikova. Masha küçük bir kardeşi vardır ve üvey kız kardeşi (baba tarafından).

yetenekleri

Babam hep kızı ünlü bir atlet olacağını hayal. Bu nedenle, 4 Mashu çağında jimnastik bir bölümüne kaydedilir. Koçlar onun parlak kariyerine uçlu. kız sınıfları kaçırmamak ve her zaman görevlerini yerine getirdiğini.

10 yıllık Maria ritmik jimnastik çeşitli yarışmalarda katıldı. O defalarca ödül aldı. Ebeveynler küçük kızı gurur duyduk.

15 yıl içinde, Kojevnikova unvanı verildi "jimnastik Spor Usta." Bunun üzerine o durdurmaya karar verdi. Masha spordan emekli karar verdi. O vokal atölyesinde alındı. öğretmenler o iyi kulak ve güçlü bir sesi var sarışını güvence verdi.

Öğrenci hayatı

2000 yılında, bizim kahraman GITIS belgeleri açtı. başvuranlar arasında rekabet ezici oldu. Ama Masha şanslar. O iyi öğretmenler birine bir derse kayıtlı.

Kojevnikova burs almak, ama para iyi bir yaşam için yeterli değildi. Ve kızın ailesi istemedi maddi yardım kabul etmek. o 19 yaşındayken, babası ailesini terk etti. Anne tek onun kardeşi Masha getirmek zorunda kaldı.

Zaten ilk yıl, bizim kahraman işin aramaya başladılar. 2001 yılında grup "Lyceum" "Sen yetişkin haline gelecek" film yıldızı istendi. Mary evet dedi. O önemli bir ceza değil, aynı zamanda çok değerli bir deneyim sadece aldı.

müzik

2002 yılında Kojevnikova kız grubu "Aşk hikayeleri" katıldı. Sarışın birkaç şarkıların kayıt katılmak başardı. Ancak, ilk klibini çekimden önce, o gruptan ayrıldı. üniversitede müzikal kariyer veya çalışma - kız önce bir seçim oldu. Mung ikinci bir tercih edilen düzenlemesine. "Aşk hikayesi" den Kızlar ve onu kınıyoruz olmadığını anladım.

sinema dünyası ile aşinalık

büyük ekran Maria Kozhevnikova vurmak nasıl ve ne zaman bilmek ister misiniz? Filmografi 2005 kökenlidir. Bizim kahraman TV dizisinde göründü "avukat-2". O sekreter görev verdi. Sarışın bütün% 100 onu yönetmen önce belirlenen görevler ile başa.

kariyer Maria Kozhevnikova geliştirmeye devam etmek ister? Onun filmleri düzenli çıkan - 1-2 yılda fotoğrafları. Bu çok iyi bir sonuçtur.

2006 yılında, sarışın GITIS tamamlanması diploma verdi. Şu andan itibaren, profesyonel bir oyuncu Maria Kozhevnikova oldu. 2006 yılından 2008 yılına dönemde. o bir düzine film ve TV dizisinde rol aldı. Bu kötü seyirci hatırlandığı küçük roller vardı.

"Univer"

Bugün hepimiz kim bu Maria Kozhevnikova biliyorum. o rol aldığı filmler, seyirci arasında çok popülerdir. Ancak ülke çapında şöhret onun serisi "Univer" (TNT) getirdi unutmayın.

Masha başarıyla yolu öğrencilere Allochka Grishko alıştım. Hikayeye göre, bir sarışın bir oligark evlenmek istiyor. Ama ironik, basit bir adam, Alla olarak bu fakir öğrenciler ile aşık olur. başka bir aptal yapılmış olması, diyor: "Kick-Ass". Seyirci böyle iyilik, merhamet ve beceriklilik olarak niteliklere Alla Grishko ekledi. Dış veri kızlar da popülerliği önemli bir rol oynamıştır.

Maria Kozhevnikova, Filmografi: oynadığı

Birkaç yıl önce, bizim kahraman, ben ön planda bir aktris olma hayali yoktu. Ama serinin başarısının ardından 'Univer' yönetmenler ve yapımcılar onun doğal yetenek ve büyük potansiyeli ortaya yaptı.

Masha gibi filmlerinde rol oynadığı var:

  • "Yeni evliler" (2012) - Kate;
  • "DC Hazineleri" (2012) - Diane kötü;
  • "Kırmızı Dağ" (2013) - Jack;
  • "Batalon" (2015) - kahramanın Adjutant.

Özel yaşam Maria Kozhevnikova

Yüksek ve ince sarışın hep adamlar bakıyorum. Lisede, Masha ilk gerçek aşkı. Adam güzelce ona özen: toplantıya davet çiçek verdi ve övgü yağmuruna. Bu hikayeye Bizim kahraman aşk asla sona erer. Ama balo adam ve kızın peşinde daha yabancılaşmış birbirinden oldu. Bir noktada, onlar yollarını ayırdı.

Maria Kozhevnikova çapında üne kavuşmuştur sonra hayranlarının sayısı önemli ölçüde artmıştır. Rus şov dünyasının Hatta bazı temsilcilerinin sarışın ciddi bir ilişki teklif etti.

Birkaç yıl için, Mary dikkatli korunan gizlilik meraklı gözlerden. Birçok izleyici o çalışıyor ilk yer kız yalnız olduğuna ikna olduğunu ve.

basına 2013 ortasında henüz aktris kişisel hayatı hakkında bilgi sızdırılmış. sosyal etkinliklerinden birinde o sivil kocası Evgeniem Vasilevym ile ortaya çıktı. O halka açık olmayan insanlardır. Adam sinema ve şov dünyasının ilişkisi yoktur. Eugene başarılı bir işadamıdır. O gayrimenkul devreye girer.

Eylül 2013 yılında Eugene ve Mary düğün. Olay Nice gerçekleşti. çifti Nicholas Katedrali evlendiler. Vasilyev ve Kozhevnikov düğün tarihini ve yerini reklam vermedi. Törene, yalnızca yakın gelinin arkadaşları ve damat yanı sıra akrabalarının katıldı.

Ocak 2014 Maria de Moskova perinatal merkezlerinden biri ilk çocuk doğurdu. oğlan Ivan adında güzel Rus seçildi. Aktris anne rolüyle yaptı. O yıkanmış, beslenen ve bebeği giyinmiş. Ve sadece zaman zaman tavsiye için annesine döndü.

2014 yılı sonunda, yazılı basın aktris ikinci gebelik hakkında bilgi yayıldı. Daha sonra Meryem onaylanır. 26 Ocak 2015 ikinci oğlu Maksim doğdu.

Sonuç olarak

Şimdi o popüler oyuncu Maria Kozhevnikova oldu büyüdü Ne aile ve biliyorum. o çalışılmıştır bize Filmografi. Biz bu büyüleyici sarışın aile mutluluk, başarı ve mali refahını diliyoruz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.