ModaGiysi

Sahte Timberland ayırt ve dolandırıcılık kurbanı olmaktan kaçınmak için nasıl

Timberland - erkek, kadın ve çocuklar için bilinen bir marka ayakkabılar. Böyle modeller defileler görülen olmamakla birlikte, bunlar nedeniyle ilginç ve benzersiz tarzı, kalite ve dayanıklılık çok popülerdir. Bu ayakkabılar Size birden fazla sezon görev yapacak. Fabrikalar Timberland su geçirmez ayakkabılar yapılır ile en ileri teknolojiyi kullanır. Buna ek olarak, şirket bacaklar rahatsız yapmak ve hatta uzun bir mesafeden, yorgun alamadım orijinal astarı ile geldi.

Bu ayakkabı, sizin için tebrikler olduğuna karar verirse! Ama kendini satın Timberland, orijinalinden sahte ayırt etmek nasıl ayakkabı önce bilmek gerekir. Şaşırmayın. Bu şirket, ürünlerinin kopyalanması her biri yapmaya başladı o kadar popüler. Minimal maliyet ile müşterilerinin güven ve cehalet yararlanarak, yüksek fiyatlarla satmak üretmek için. Bu nedenle, çalışma içine sahte isimli kolay. Buna ek olarak, ve orijinalinden kopya oldukça kolaydır ayırt etmek. Ayakkabı parçalanıyor ne zaman alıcı sadece bir ay sonra, oyuna getirildiklerini anlaşılmaktadır birçok durumlar vardır. Peki şarlatanlar kurbanı olmadan, bu kalite ayakkabı satın almak?

Çeşitli yollar sahte Timberland ayırt etmek

İyi bir ayakkabının fiyatı uyuyor. Bütün iyi şeyler için para gerekir. Tüm tarafından anlaşılmaktadır. Ve tabii ki, yüksek kaliteli markalı ayakkabılar bir sent değer olmayabilir. Eğer küçük bir fiyat için Timberland »markalı" teklif Yani, sanırım. Büyük ihtimalle sahtedir. Eh, markalı olmamak malzeme ucuz olun! Onlar yüksek kaliteli ve pahalı malzemelerden yapılmış çünkü biz de marka için ödemek zorunda, çünkü olmayın. Ve doğrusu pazarlarda daha kentteki özel markalı mağazalar satın almak için bunları olduklarını iyi hatırlıyorum.

Nitel şey görünür seferde

Nasıl özgün Timberland bir sahte ayırt etmek? dikişleri dikkat edin. Markalı ayakkabılar her Yapımı tarafından üst sınıf: hayır tutkal kalıntı üzerinde alt, hiçbir dikiş eğrileri. Eğer bir şey is yapmaktan eksik, bu is sahte. Gelen ekleme, Timberland ayakkabı üretilir genellikle sessiz tonları. Nedenle size sunulan parlak modeller terk etmek daha iyidir. Ayrıca kopyalamak muhtemeldir.

Belki, ama aslında

Orijinal Timberland gelen sahte ayırt etmek başka bir yolu yoktur. Için ayakkabı üreticisi markalı etiket bağlı ekli nubuk. Sahte olarak, bu etikete ilave olarak, hatta karton koymak. satıcılar buna dikkat etmek zorunda çünkü Tabii ki, bu, olamaz. Ve şey eklemek daha kaldırmanın her zaman daha kolaydır.

sayı

Orijinal ayakkabı Her çift Timberland kendi bireysel numarası vardır. her zaman belirtilen gelmez kopya olarak, bazen gözden kaçan. öyle bile, kesinlikle orijinal karşılık gelmez. Nasıl sayısına göre sahte Timberland ayırt etmek? Çok basit arama motoruna girin. Orijinal ayakkabıları varsa anlayacaktır.

Ayrıca resmi web sitesi Timberland gidersin, sevdim bir model gibi görünmelidir nasıl görebilirsiniz. Dikkatle yapısı, sırt deseni ve renkleri gözden geçirin. satın alırken hatalar sizi kurtarır.

Şimdi, sizin sahte, Timberland bot ayırt nasıl bildiğinize olacaktır kuşkusuz marka satın almış. Bunlar birden fazla sezon için sadakatle hizmet edecek!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.