BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Bilgisayar oyunu Fallout 4: karakter yaratma (oyuncular tavsiyeler)

Aslında, olursa olsun nasıl görüneceğini, cinsiyet ve vücut budur. başında hünerlerini daha ve nasıl sona erecek Daha da önemlisi. Her bir karakteri oluşturma oyunu Fallout 4. tüm testleri geçmek için eşsiz ve uygundur çünkü Bunlar arasında, hiçbir idealdir yoktur - bu yaratıcı ve oldukça uzun bir süreçtir. Eğer tecrübeli oyuncuların tavsiyeye uyarsanız Ama her şey çok daha kolay ve daha hızlı olabilir.

prenuclear sabah

Bir karakter gözlerini açıldığında, o kalkıp o cinsiyet ve görünüm seçmek istenir ayna, gelirdi. herşey cinsiyet kimliği ile açık ise, bir saatten fazla harcamak gerek görünümünü yaratmak için bu süreç, hızlı değildir. Öte yandan, sen boşlukları birini kullanarak çok fazla zaman kaydedebilirsiniz. Neden olmasın - bir şey seçilecek.

yağ, ince ve boğuk: üç seçenek sunulacak oluşturun. sürgüsünü çalışarak, sen bir şey arasında seçim yapabilirsiniz. Sadece pek yüzden giysi olmadan evin etrafında gitmez eşi utangaç çünkü çabalarında sonuçlarını zevk yönetmek. Ancak, birçok oyuncu bu kendi temelini oluşturacak beri, Sean ebeveynlerin dış daha fazla zaman ayırabilmek için tavsiye edilir.

Bu katın karakteri seçimi ayrıca eline oynamak için yüksek bir çekiciliğe sahip bir kadın karakterin Fallout 4. Yaratılış bazı anları etkileyebilir dikkati çekiyor. Örneğin, misyon birinde bir sistolik motivasyon elde etmek kolay olacaktır. Shelter'daki Bir muhafız karşı cins olacağı kesindir.

bir karakter

o dağıtım özelliklerine gelince kahraman Görünüm, tabii ki, önemli, ancak, eğlence başlar. Her zamanki gibi, geliştirici standart sürümüne sunulacak, ancak çok daha az etkili becerileri kullanması nedeniyle oyuncuların ona katılmak tavsiye edilir. Özellikle en değerli kendinizi mahrum yok, o rol yapma oyunlarında olabilir - kendi benzersiz bir karakter yaratmak.

Yani, oyunun en başında 21 puan verilir. Onlar öncelikle kendi performansına bağlı olacaktır bir karakter ve onun daha da gelişmesini oluşturma ÖZEL sistem pompalama oyunu Fallout 4. yatırım yapmak gerekecektir. Bu durumda, bu maddenin karakteristikleri de onu oluşturan? Bunlar:

 • gücü (Güç). Bu karakter, yakın savaşta yapılan hasar ve ağır silahların kullanımına kapasitesini etkiler. aşağıdaki gibi bir karakteri (Fallout 4) oluşturmak için öneriler: Güç 4 adet arttı ne zaman çünkü oyun sırasında puan çok bu seçenek üzerinde harcamaya kez istenmeyen zamanlar olacaktır.
 • Algılama (algılanması). Bir keskin nişancı eğitimde çok önemlidir karakterlerin eylemleri, bakım ve doğruluğunu etkiler. kilitleri kırarak için yararlı özellikleri ve gizli modda işlenen tüm eylemler. Eğer bir mesafede düşmanları yok etmek isterseniz, tespit edilmemiş, bu seçenek yatırım yapılması.
 • Dayanıklılık (dayanıklılık). Bu oran karakterinin canlılığını ve hızını etkiler. dövüşleri tercih edenler için, hava kadar gereklidir. Dört nokta bu özellik üzerinde oklar iyileştirilemez.
 • Çekicilik (Charisma). Karizmatik karakter bir savaşçı değil, ama o gerek yoktu. hemen hemen her durumda, o silahların kullanımı ile ortadan kaldırabilir. Böyle insanlar her zaman herhangi bir ürün kahramanı bir kıyamet sonrası toplumda çok iyi hissediyorum sağlayacak bu özelliğe gözlük en az bir çift yatırım ile Fallout 4. Tesviye bile en hırslı tüccar bir pazarlık fiyata güvenilir bir arkadaşı ve vytorg bulacaksınız.
 • İstihbarat (İstihbarat). yumrukla anlaşmazlıkları çözmek her zaman doğru değildir. Ama yüksek zekaya sahip herhangi bir durum yarasız Sadece karakterlerin dışında sözlü şekilde. Bunlar için, ana özelliği olarak kabul edilmektedir. konuşmaları sırasında söylenecek bir şey var, sadece altı puan, Başlamak için.
 • Sleight (Beceri). VATS severler için gerekli özellikler, t., E., konuşacağım ateş tercih ve uzaktan olmayan kişilerdir. Bu parametre itibaren bu modda yapılabilir eylemlerin sayısına bağlıdır. Artful karakter hızla ilerler ve bu birçok sorunlarını önlemek için yardımcı olacaktır.
 • Şans (Şans). Bu keskin nişancılar için gerçek bul. Kritik hasar şansı ve her zaman iyi şans eşlik eder bir karakter oluşturma oyun Fallout 4'te yararlı öğeleri bulma olasılığı ayarını artırır artırılması, bu avantajları çok gerektirir.

Bilinmesi Gerekenler!

tecrübe dağılımı işaret zaman düzeyini yükseltmeden her karakteristiğinin değerinin 1 puan artarak edilebileceğini akılda tutulması gerekir. özel güçtür - bu oran bir yol ya da bir başka kadar 4 puan artar. Bu nedenle maksimum pompalamak için oyunun başında gerek yoktur.

Biraz sıradışı özellikleri tecrübeli oyunculardan bir karakter oluşturmaya 4. İpuçları ülkenin gelişme performans verilerine ima oyun Fallout çevikliği ve dayanıklılık. Onların değeri 6 karakter 7 eylem noktaları için satışa sunulacak hareketlilik ertesi garip, t., E. daha kötü olması. Anayasaya gelince, tecrübe noktalarından performansını artırmaya ek olarak, her bir sonra birkaç yaşam birimleri tarafından değeri artar hacme tamamlayın.

Şimdi Fallout 4'te bir bireyin zihinsel yetenekler olan istihbarat altında 5 bir karakter oluşturma, onun belagat onu mahrum. Ve o olmadan oyun ilginç diyalog hakkında değil, aynı zamanda bazı misyonlar alma hakkında sadece unutmak zorunda kalacaktır. Kolayca bir süre için bunu artırmaya maddelerin elde edebilirler çünkü Ama mutlaka tamamen bu vasıf ölçeğini doldurmaz.

güçle ilgili bir noktası bulunmaktadır. karakterin cephanelik sadece hafif silahlar galip gelirse, parametre daha beşten artıramazsınız. Bu tabancalar, tüfekler, av tüfekleri ve hafif zırh için de geçerlidir. Özelliklerinin Kaldırma 2 pozisyonları ağır ve enerji silahları ile başa çıkmak için izin veriyoruz. alındıktan sonra güç zırh hiç bir sorun olmayacaktır.

Fallout 4: rolün ipuçları

oyun sadece Perks çok sayıda doludur. Ve bu çeşitlilik ancak sevinmek olamaz. Bunlar gelişmenin bir ila beş aşamadan itibaren var. Ve tamamen deneyimin size puan çok ihtiyaç kanadı edilecek. Bu yüzden karakter için en etkili becerilerinin listesinden seçim yapmak zorunda.

durum tamamen kişisel olmasına rağmen, oyuncular oyunun başında seçmek için tavsiye edilir birçok önemli Perks vardır:

 • Bilim - istihbarat doğru miktarda (değer - 6) karakteri ilk seviye yüksek teknoloji silah ileri teknoloji, aynı zamanda kullanım ve modifikasyon bastırmak mümkün olur. Ayrıca, beceri karakterinin gelişiminin belirli aşamalarında artıracaktır.
 • Hacker - deneyim dört noktada istihbarat katıştırma ortalama karmaşıklık terminallerini kesmek karakteri öğretecektir. Ve sonra her şey protagonistin düzeyine bağlı olacaktır. oldukça karmaşıktır ve bir 33 m düzeyinde, artık daha da engellenir - 9. düzeyde sofistike terminalleri, 21 m kırık.
 • Hırsız - algı olduğunda karakterin dört parmak diye ortalama karmaşıklık kilitleri açabilmesi için çevik olur. Ve daha yüksek "Farsça" düzeyi, daha etkili bir beceri olacaktır.
 • Cimri - tüm genellikle şans bağlıdır. değeri ikiye eşit olduğu zaman bile, bir karakter nadiren kurşunların olmadan savaş alanında görünür. Mühimmat, her kutuya esas itibarıyla yalan ve bunların sayısı seviyesine bağlı olacaktır.
 • Devasa bir yangın - algı olmadan vazgeçilmezdir. Oyuncular on kadar özelliklerinin değerini artırmak için tavsiye edilir. Sonuç olarak, keskin nişancı modunda vücudun aynı bölümünü yeniden girerek yüzdesini artıracaktır.

Genel bakış Fallout 4: karakter yaratma. arketiplerinin seçimi

Oyunda Karakterler birkaç tipe ayrılabilir. Bu dağıtım noktalarında zaman harcamak oyunun başında istemeyen kişiler için uygundur, fakat zaten hangi yönde bir karakteri geliştirmeye bilir. Her tür kendi yolunda faydalıdır ve yanlış olarak kabul edilmez. Aynı zamanda, o da değiştirilebilir özelliklerinin sadece başlangıç değerlerini sağlar.

usta

Bu tip karakter - tüm esnaf jack. dört eşit Esnaf yeterli kuvvet "Yerel lideri" dikmek eşit 6 seviyesinin karizmasıyla Fallout 4. Karakter Oluşturma (usta) silah ve zırh ile çalışmak Perks "Smith" ve "Gunslinger" almak arasında sürekli bir kaynağı sağlayacak yerleşim, hem de satış yüklemek yeteneği.

, Modifikasyonlar silahlarla başa geri dönüşüm şeyler için daha yararlı bileşenleri almak ve yüksek teknoloji akıl önünde Perks "Fidelity silah", "çöp toplayıcı" ve "Bilim" ve numarası "altı" ihtiyacı hakim olmak. Sadece "Uzman-bombardıman" ve algı beştir becerilerini müdahalesi patlayıcıları kullanmayı öğrenmek için kalır.

fırtına Heath

Halk kadar güçlü benzer özelliklere sahip bir karakter. O bile en tehlikeli canavarlar korkmayacağım, kimse bir şey açıklamak, gizlemek gerek yoktu. Ne zaman dokuz eşit güç ve yakın dövüş silahları kaynaklanan hasarı artırır ve gerçek bir Fırtına Heath olabilir Perks belirli seti. 7 ve "Adamantin iskelet" değeriyle Dayanıklılık karakteri en güçlü saldırılara karşı koymak için izin verecektir.

İstihbarat 3 silah değiştirmek için izin verir. "Komando" ile Çeviklik 2 dikmek otomatik silahlarla hasarı arttırır. Ve şans ve üçüncü dereceye "Katliam" karakteri beceri ile her yerinde kendi düşmanlarının kanını boya.

ninja

Büyük kaslar ve güçlü aşılmaz muhafaza Sadece ölümcül bir tehlike ile dolu olabilir. Hız, gizli ve yıldırım düşmesi - işte herhangi rakibi şaşırtmayı gerekenlere. Tehlikeli bir silah yaratmak için (4 puan için yeterli) güç ve beceri "Gunslinger" unutabilirsiniz. Algı 6 ve gece görünmez haline gelmesine izin "gece yaratıklar". Beceri 9 gerekli gizli perks sağlar. Ve iyi şanslar 6 "kritik hasar" erişim sağlayacaktır. Hatta bir noktada aynı kalacak, sadece akıl diğer özelliklerine 1. olmalı dikmek "Savant" kullanabilirsiniz. bu yeterli değil Ama eğer biraz başarı ve algı azaltabilir.

Bilim adamı-diplomat

Tamamen suç olmadan, tabii ki, o işe yaramaz, ancak bu tür durumlarda şansını en aza indirebilir. Barışçıl tüm sorunları çözmek için daha iyidir. sadece insanlar o hoşsohbet ve Be, ama robotlar yanındaki takip etmek her yerde olacak ve bir anlaşma hala çalışmadığı durumlarda, dışarı yardımcı olacaktır. Etkili karakter diğerlerini yapacak ve o dışarıdan her şeye bakacağız, onun için kirli işlerini yapmayacağım.

Bunu yapmak için, bu anlamıyla canlı küçük seviyesini evcilleştirmek sağlayan dikmek "Wasteland konuşmak", açmak için tüm 10 puana karizmatik olması gerekiyor. Bu aynı zamanda "Zorbalık", ama sıradan insanlar üzerinde uygulanmaktadır. Ama aklı ve 8 dikmek bastırmak olabilir robotlar da vardır "robotik uzmanı." Geri kalan noktaları diğer özellikleri arasında dağıtılabilir. Amaç - anlamlı karakteri almak için - sağlanmıştır.

Fallout 4 tesviye sıfırdan kahramanı yaratmak için gidiyoruz en az olanlar için uzun ve sancılı bir süreç olabilir. Ve bütün bu editoryal manipülasyon boşuna olacaktır yazık olacak. Sadece bazen oyun Fallout 4 çöküyor bir karakteri oluştururken olur. Nedenle, bunun için tüm yüklü yamalar ile çalıştırmak için arzu edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.