Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Kırık ayna Ne rüya mı? Bir rüya aynaya kırın - bu nedir?

Ne rüya ayna kırmak için? sorusu oldukça ilginç. Ve o düşlerin konuyla ilgilenen tüm insanlar ayarlayın. Eh, tema eğlenceli ve çeşitlidir, bu nedenle daha ayrıntılı olarak bu konuda konuşmak öder.

yaygın olarak kabul edilen yorumlama

Bir rüya ayna kırmak ne sorusuna yanıtlar, bol olduğunu belirtmek gerekir. Ancak, ilk ben geleneksel yorumlama bahsetmek istiyoruz. Kadar çok insan inanıyorum kırık ayna ufalanan plan ve zihinsel acı bir habercisidir. Belki hayalperest yakın gelecekte bekliyor iyi dönem değildir. Hatta bazıları inanıyoruz bu anlarda yakın birisini kaybetme özellikle büyük bir risk. Ve burada nasihat - kalpsiz olmak değil ve siyah şerit hazırlıklı olmak daha iyidir. sabret - bu kullanışlı olacaktır. Güçlükler olacaktır ama ana şey - bu tüm geçicidir ve er ya da geç elverişsiz dönemi sona unutmayın.

Ama bu bir rüya aynayı kırmaya ne kadar değil. Bir kişinin o ezer görür ve konuyu paramparça, bu şu demektir - bu yakında bazı gizli bilgilere erişebilir, ve gerçek bir şok onu atılmak olacaktır. Belki de yakın bir arkadaşı veya akrabası tarafından ihanete ilişkin bir şey olacaktır. Ama küçük bir ayna kırmak için - maddi sorunlara. Ama aynı zamanda herhangi nedeniyle ortaya çıkan "bazlar."

Rüya Kitabı seviyorum

Bu kitap yorumların biraz farklı bir rüya ayna kırmak gerektiğini açıklar. hayalperest Sevdiğine yansımasında gördüğünde, ilişkide yakında hoş olmayan bir dönem geliyor demektir. Belki bazı sorun, hatta büyük kavga olacaktır.

parçalarında, gülümseyen olarak kendinizi görün - iyi değil. Biz değişim için hazır olmalıdır - onlar korkutmak olabilir. Kendilerini Bak, ama üzgün - sorunlar ve sıkıntılarınızı. yabancı kırık görünüyor fragmanları olarak, Hani - bu bir işarettir. gerçek hayatta bir kişi sevdiklerini, akrabaları ve arkadaşları tedavi etmek çok doğru olmadığını söyledi. Buna tutumunu gözden geçirmeye yakın gelecekte Konseyi tarafından Rüya yorumu. Aksi takdirde durum üzücü dönüşebilir ve tüm iyi iletişim kaybetti ve bozuk olacaktır. Bu bir rüya aynayı kırmak rüyalar budur.

Miller Rüya

Bu bir rüya ayna kırmak için ne soruya cevap yardımcı olacaktır yorumların başka kitap. Değer yine farklı olabilir ve koşullara ağırlıklı bağlıdır.

Bir kişinin onun ayaklarına adet gördüm buysa, - (çalışma olasılığı) avantajlı teklifi elde etmektir. odasına görüntüleme ve kırık bir ayna duvarda asılı bkz - de iyi bir işaret. Muhtemelen kişi, yeni daha kazançlı ve zorlu çalışmaları sunulacak.

Uzun zaman durup ona bakmaya - karlı ve çok önemli sözleşme veya anlaşmaya. Yakında hayalperest hayatında iyi ve ilginç bir adam olacak ne - sokakta bir kırık ayna bulun. fragmanları kadın toz kompakt görüldüyseler - romantik ve spontan aşk için. Ve kırık aynaların eğlenceli evde kendilerini görmek - mutlu bir kişisel yaşama. Genel olarak, iyi bir değer yoktur. Ancak, sadece bir kişinin zaten bozuldu ve kendini katılımı sürecinde almadı ayna vardır bu vakalar olduğunu.

Antik rüya tabiri

Bir başka kitap hangi yorumlanması dikkate değer. Sonuçta, bu - bir çok söylemek, çok popüler ve gerçekçi rüya tabiri.

aynayı kırmaya Hayal mi? değeri hoş bir değildir. Özellikle ayrıntılı olarak kişi bunu kırar nasıl gördük. Bu yakın gelecekte bu gözyaşları bir çok döken anlamına gelir.

Bir kişinin ailesinde durum istikrarsız hale gelecektir olması da mümkündür. Onun akrabalarına görünecek ve insanların arkadaşları çok gerçek düşmanları var. Ve muhtemelen Paranoyası olmaz. Bazı ciddi aldatma ortaya çıkaracaktır mümkündür. Ve işte (belirli bir durumda mümkün olduğunca) yanı sessiz olması önemlidir. Sinirler tutmak gerekir.

Bir kişi bu şeyi kırdı, ardından kırıkları yoluyla uzun süre baktı ise - yakında o zorluklar ve çelişkilerin gerçekliği yaşamaya başlayacağını. Ne yazık ki, bu zor dönemde, hayalperest sevdiklerinize arasında destek bulamaz. adaletsizlik zaferi - başkasının yansıma kırıkları üzerinden görmek için. Hatta imkansız, savlarını kanıtlamak için zor olacaktır. Bu yüzden suçlama yükü katlanmak, veya sonuna ayağa birine sahip olacaktır.

ilginç değerler

Başka ne bir vizyon habercisi olabilir? Ne rüya rüyada ayna kırmak için? onun hayali kitabında Wang kendini bu kötü bir işaret olduğunu haber veriyordu. Büyük olasılıkla, kişi hayallerini terk eder. Muhtemelen, gerçek hayatta o bazı fırsatına sahip olacaklardır, ama ondan reddedecektir. yakın gelecekte ayrıntılı olarak herhangi bir gelen önerileri dikkate ve bunların özünde derin bir şekilde incelemeye çalışmaktır içinde çünkü. Aksi takdirde, o zaman çok geç olacak.

Hatta daha önce buna aynanın küçük parçalar halinde kırılır gibi bir rüya gördü genç kız, o zaman demek olsa bile, bunun ufukta o seks istiyor kiminle bir adam belirir inanılıyordu. Onlar o böyle bir şey hayal olmadığını annesini söylemek zorunda kaldım söylüyorlar. evlenmek istediği o zaman hazır değilse, o zaman ... o dışarı çıkmak yasaktı. Ve veliler sadece kocası aramaya başladı. Ama şimdi başka bir zaman, kızın iyi sadece bu rüyadan sonra potansiyel ortakları yakından yakından bakmak için o kadar.

Olumlu bir yorumlama da vardır. Sadece ilk ne bir kişi rüyalar belirlemek gerekir. toza paramparça neredeyse böylece en küçük parçalarına odasında büyük bir ayna Bölünmüş - iyi bir işaret. O parlak bandında hayatın başlangıcını habercisidir. Adam yorgunluk, öfke ve sinirlilik bırakın.

Freud göre

Hatta ilginç bir şey benzer bir rüya anlamına gelebilir. ayna büyük şut Rüya? Sadece sevdiklerinin bir kişinin aklı kendisi ölüm, işten görevden, gizlilik ve diğer sorunları yıkımını yukarı yapmayın. Sakin ve sadece kendi hayatının prizmasından hayal arla gerekir. İnsanların öngörüsünde gördüğü tüm küçük şeyleri hatırlamak ve onların gerçeklik "denemek" için gereklidir. Yani, buna göre, bu durumda uygun olacaktır yorumlama bir rüya anlamını bulmak gereklidir ve. Ve bunun için de, her şeyden önce yorumların takip edebilirsiniz. Bu tavsiyede rüya defteri Freud. zor olacaktır hayatında ve bunun için hazır olmalıdır - Ama bir güvenle söyleyebiliriz.

İngiliz rüya defteri

Bu kitap oldukça ilginç bir yorum, bir öfke ile erkek tuz buz ayna çiğnemesini vizyon açıklar olduğunu. İlk olarak, hayattaki görünüşte sevgili ortağı ile samimi bir ilişki sonu. İkincisi - hayalperest girişimiyle olacağını mümkündür. Görme zamanda, belki o bile tür düşünceleri yok - bırakın. Ama sonra, büyük olasılıkla, duygularınızı solmaya başlar ve ilişki sadece can sıkıcı ve hoş bir deneyim olmayacaktır. Yani bu ayrılık sadece kabartma hayalperest olacak. Ama belki, duyguların temelinde, o ikinci yarısı için çok acı verici hale getirecek. Bu yüzden mümkün ve doğru olduğu kadar tutulması önemlidir. genellikle tutkuyu geri kazanmak için çıkıyor - Ve daha da iyi tahammül ve bir şey düzeltmek yeni ilişkiler getirmek için denemek için.

onun ihtiyacı yanlış ortağı, seçme rüyalar vasıtasıyla benzeri bir kız için. Şüphe yüzden, eğer bu kişi ile bir ilişki başlatmak ya da olmasın, riske girmemek iyidir. Ve eğer onlar zaten başladı ancak neşe getirmek değil - o çok geç olmadan tomurcuk halinde her şeyi durdurmak için daha iyidir.

Nostradamus'un Kitabı yorumların

Ve son olarak, önemi rüya defteri bizimle paylaşıyor. Nostradamus ayna şut - bu bir sır ortaya çıkarmak için, yalancı ortaya çıkarmak için gelir. Ve her zaman gerçeği görmek istiyorum ne olarak çıkıyor değildir. Beklenmedik bir haber olarak hazırlanması gerekir.

görülebileceği gibi yorumların, çok var. bozulduğunda ve aynayı kırar nasıl bir kişi görürse, çoğu durumda olumsuz bir rüya olarak tanımlanır olduğunu. Ama önemli olan - kalpsiz olmak ve herhangi bir sorun dayanıklı olmak değil. Sonunda, kötü sonu er ya da geç.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.