ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Şirketin ürünleri Fubag: jeneratörler. Yorumlar, rehberlik

orada kalmak size güvenilir ve yüksek kaliteli jeneratör alacak eğer kır evi rahat ve konforlu. elektrik arz güvenliği tür ısıtma ve su temini gibi kritik sistemler konut, çalışma yeteneğine sahiptir, çünkü bu, şaşırtıcı değildir. Buna ek olarak, buzdolabı ve TV ve diğer olağan aletleri operasyon elektrik olmadan mümkün değildir.

Adresleme

jeneratör ile, elektrik kesintisini almaya mümkün olacak. mağazaya gitmeden önce özellikleri benzer bir cihaz olacak karar vermek önemlidir. En önemli güç arasında tahsis edilmelidir. Jeneratör üzerindeki yükü hesaplamak gereğini belirlemek. Uzmanlar dikkat ve kontrol özelliklerini ödemek öneriyoruz. Otomatik rahatlığı ile Jeneratör. Kış soğuk gece sizin rahat evi terk etmek zorunda kalmazsınız çalıştırmak için. Modern ekipman pazarında Diğerlerinin yanında aşağıda ele alınacaktır Fubag jeneratörler, sunar.

DS 5500 A ES temel özelliklerini Yorumlar

göre kullanıcılar, bu 51 260 ruble - ekipman çok yüksek fiyatı var. Güç konektörü bağımsız güç kaynağını seçerken mükemmel bir çözüm temsil otomasyon vardır. Bu ünite tek fazlı güç kaynağı cihazları ve ekipmanı yürütmek mümkün olacak, toplam kapasitesi 5000 watt ulaşır.

jeneratör tasarımı üç çıkışları ve cihaz aralarında uzun faydaları listesi vurgu vardır gerçeği gibi 12 V tüketicilere erişebilir:

  • Görsel kontrol;
  • kullanım kolaylığı;
  • düşük titreşim.

Fubag açıklanan jeneratör Eğer ekipman yakıt ikmali gerekir zaman izlemenize olanak sağlar yakıt göstergesi. Kontroller tek bir yerde bulunur, bu kullanım kolaylığını gösterir. titreşim seviyesini azaltmak, tarif edilen tasarım modeli ile temin edilir sivri tüketiciler, damperler, gibi, bu iç komponentlerinin vaktinden önce aşınmasına ortadan kaldırır.

Yoksa neden DS 5500 A ES seçmeliyim

Alıcıların Ek avantajlar göz önünde bulundurun:

  • Yakıt tankının etkileyici hacmi;
  • Kolay başlangıç;
  • kısa devre ve aşırı yük koruması karşı otomatik korunma;
  • ulaşım için çark takımında varlığı.

Yakıt tankı büyük bir hacme sahiptir. Tüketicilerin bir deyişle bakıldığında, yakıt ikmali yapmadan sürekli çalışmasını sağlar.

marka gücü BS 3300 568276 hakkında yorumlar

Yukarıda belirtilen jeneratör Fubag seçimi, sen 19.820 ruble ödemek zorunda kalacak. özerk güç el aletleri ve ev aletleri için uygun Benzinli güç. Onların toplam güç 4 kW geçmemelidir. Bu model için yakıt benzin A-92 olduğu.

yuvarlak profilden yapılmış bir katı metal çerçeve göre düğümler istasyonu. alıcılara göre bu tasarım farklı yüzeylerde stabilite sağlar. yakıt seviyesi özel bir işaretçi sahiptir kapak üzerinden takip etmek mümkün olacak. Tüketicilerin bir deyişle itibaren, zamanında yakıt ikmali için izin verir.

FUBAG BS 3300 pozitif özelliklerinden Yorumlar

Yukarıda anlatılan jeneratör Fubag, kelime tüketicilerin seçimi, sen rahat yakıt ikmali ve görsel kontrol güvenebilirsiniz. tasarım prizler korunmaktadır. Buna ek olarak, üretici titreşim seviyesini azaltmak bakım almıştır. Yakıt tankı cihazın üst kısmında yer alır, bu yakıt seviyesini izlemek için izin verir.

Gövde üzerinde temizlik, gerilim, saat ve diğer çalışma parametrelerini izlemek için yeteneği sağlar çok fonksiyonlu ekran var. Tüketicilerin Fubag benzinli jeneratör tarif seçin, onlar özellikle onlar çıkışları korunmasını tadını vurgulamak. İçinde nem ve tozdan alınamıyor.

Titreşim mesafede azalır, işlem sırasında titreşimi hafifleten amortisörler olduğu. Profesyonel alıcıların ek avantajlar motorunu, hem de çıkış voltajını düzenleyen bir sistem hissediyorum. Ne zaman azaltılmış yağ seviyesi özel sistem kesiciler tetikledi. İstasyon en fazla 75% 'den bir yük çalışacaktır, bu 13 saat yakıt ikmali gerek yoktur. Doğru seçimi yapmak yardımcı olmalıdır gözden geçirileceğini, neredeyse tüm elektrikli el aletleri ile mümkündür Bu Fubag benzinli jeneratör kullanın.

Çalışma dizel güç talimat işareti DS 5500 A ES

güç kullanmadan önce talimatları okumak gerekir. Bunu okuduktan sonra, kurallara uyulması gerektiğini anlamak mümkün olacaktır. Örneğin, egzoz kötü değil, aynı zamanda hayatı tehdit değil sadece olabilir karbon monoksit içerdiğini unutulmamalıdır. Bu nedenle, istasyonunu çalıştırmak üzere, kapalı mekanlarda yasaklanmıştır. Başlamadan önce, havalandırma yeterli yoğun olduğundan emin olun.

Iyi havalandırılmış bir alanda ekipmanları monte etmek önemlidir. Jeneratör Fubag, kit sunulmaktadır kullanım kılavuzu, kullanım sırasında susturucunun alanda ısıtılır. üniteyi kapattıktan sonra uzun süre istasyonu soğutur. Sıcakken susturucu dokunamazsın. motor iyi serin olmalıdır. Ancak o zaman cihazın depolama için odasında bırakılabilir.

Egzoz sistemi çok sıcak olduğunda, motor kapatıldıktan sonra, uzun bir süre sıcak kalır. yanıklardan kaçınmak için önemli, bu istasyondaki uyarı etiketlere dikkat edilmelidir. Yakıt birimi yalnızca iyi havalandırılmış yerlerde yürütülebilir, motor kapanır ve soğutulmalıdır. Jeneratör Fubag, yukarıdaki okuyabilir hangi yorumu, sadece yetkili bir elektrikçi tarafından elektrik enerjisi bağlı olabilir. Bir bağlantı düzgün yürütmek için, bu cihazın bozulmasına yol açabilir. Motoru çalıştırmadan önce, endüstriyel denetim istasyonunda uygulanması tavsiye edilir. Bazen ekipman hasar veya kaza önlemeye yardımcı olur.

jeneratör tamiri

Onarım Fubag jeneratör tek garanti süresinden sonra yapılabilir. hava soğutma yüzgeç kirlenme olmuşsa, bu mekanizmanın aşırı ısınmayı ve hızlı bozulmaya neden olabilir. Eğer ateşleme sistemi arızalı hale gelmiştir gerçeği ile karşı karşıyayız, önce buji sökün ve kirlenmesini temizlemek gerekir.

mum kuru hale geldiğinde kıvılcım kontrol edip cihazı sunan deneyebilirsiniz. düşük kaliteli yakıt doldurulurken is oluşumu gerçekleşebilir. Birim tamamen yanmış değilken bu durumda Tamir, bu nedenle de bu benzinli gerekli olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.