SağlıkMüstahzarlar

Hamilelik sırasında hemoroid Mumlar

Hemoroid - bu karşılaşmaya istemem birçok çok tatsız ve çok hassas bir meseledir. İnsanlar onu bu konuda konuşmak ya söylememeyi tercih, ama bu yüzden kimse duyduğumuz. Günümüzde bu hastalık çok yaygındır ve hemen hemen en yaygın olanıdır. maalesef bu muzdarip ve bebek bekleyen anneler. Ve bu şekilde mücadele, ama nasıl olmalıdır? Bunu yapmak için, gebelik sırasında hemoroid mumlar vardır.

Hamile kadınlarda bu hastalığın ortaya çıkması yaşlarına ve kaç doğumlar zaten uğramış bağlıdır. otuz yaşın üzerinde ve zaten çocuk sahibi olanların kadınların daha hasta üç kat daha az alma olasılığı ilk çocuklarına bekleyen gelecek anneler, yirmi yıllık anda.

Hemoroid - bu kez tanımlayamazsınız bir hastalık olmakla birlikte, rektumda rahatsızlık uyarı olmalıdır. Eğer bağırsaktaki herhangi bir rahatsızlık hissederseniz Yani, sadece Proktolog bakın.

Eğer hemoroid tedavisi farklı mumlar vardır. Örneğin, venöz mumlar şişme rahatlatmak ve acıyı biraz rahatlatmak için yardımcı olur. Tamamen anüs oluşan çatlaklara neden olduğu ağrıyı ortadan kaldırmak, anti-kıvılcım vardır. Ama uçucu yağların temelinde mumlar iyi kanamayı durdurmak için yardımcı olur. Ancak, bazı hemoroid mumlar gebelik sırasında kontrendikedir.

Orada, gebelik sırasında kullanılabilecek bitkisel yağların temelinde mumlar ve bunlar ağrı, iltihap rahatlatmak ve doku iyileşmesini hızlandırmak. Hamile kadınlar için hemoroit en popüler ve etkili mumlar - deniz topalak yağı içeren mumlar.

İyi bir hazırlık "Natalsid" dir. Bu nedeniyle hazırlama teşekkül etmesi, gebelikte herhangi bir aşamasında kullanılabilen , sodyum alginat, deniz türetilir yosun. Bu mumlar de kanamayı durdurmak doku iyileşmesi ve inflamasyonu azaltmak edilir. düşüş başlamasından bir hafta iltihabı görülebilir ve iki hafta içinde hemoroid belirtileri tamamen yok olur. Yukarıdakilerin hepsi yanında, ilaç bağırsak yoluyla cross-country kolaylaştırılması, tabure yumuşar ve bu hastalığın tekrar gelişmeye başlar riskini azaltır.

Gebeliğin daha sonraki aşamalarda gebelik 'Rölyef Advance" sırasında hemoroid uygundur mumlar bulunmaktadır. Bu ilaç, öncekinde olduğu gibi, kanamayı durdurur ve ağrıyı azaltır. Bu mumlar böyle bir etkiye sahip hale köpekbalığı karaciğer yağı oluşur.

Her iki ilaç tek kontrendikasyon bulunmayan - bu Alerji.

Birçok durumda, basur çok hızlı ve değil ağırlaştırılmış geliştiriyorlar hamilelik sırasında ve doğumdan sonra. Bu durumda, gebelik durumunda olduğu gibi, değil çocuk olarak hemşirelik yaklaşımı için hemoroid tüm mumlar, sen her şeyi alacaksınız.

Hala kullanılabilir en popüler mumlar, "Betiol", "Gepazalon", "Posterisan" ve diğer emzirme bulunmaktadır. Ancak, en güvenli mum almak bile bazı zararlı maddeler sütü ile bebeğe olsun hala.

Mumları kendilerini yaparsanız bu zor durumdan en iyi yolu olacaktır. Bu en iyi yağ ve bal dan yapılır. Sadece balla mum şeklinde, paltolu bir parça kesip hemoroid ile etkilenen bölgeye girebilir. patates, havuç ve pancar yapılan iyi rahatlatmak ağrı mumlar. Ancak, böyle bir tedaviden sonra, ne zaman dur emzirme, hala bir doktora göreceksiniz.

Bunu bilmek ve her zaman doktorunuza danışmanız gereklidir önce ne olursa olsun gebelik sırasında hemoroid mumlar, sen tercih olmazdı hatırlamak önemlidir. talimatları dikkatlice okuyun her zaman Kullanmadan önce, sen kontrendikasyonlar özel dikkat gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.