MaliKişisel Finans

Nasıl irtibatta kalmak için MTS için kredi almak

Her birimiz nedense, bir mobil para biterse hesabı ve şu anda doldur bir durumla karşı karşıya olan, ne yazık ki olamaz. Birçok şirket kendi müşterilerine mikro kredi çeşitli hizmetler sunuyoruz. MTS müşterisi iseniz Örneğin, siz "Vaat ödeme" veya gibi kredinin hizmetlerini kullanabilirsiniz "tam güven." Ve abone ağına bir kredi almak için yeterli basittir ve onun büyüklüğü bir kullanıcı müzakerelere ne kadar harcadığını bağlıdır.

Nasıl "Ödeme Vaat" servisini kullanarak MTS kredi borç para?

MTS için kredi çekmeden önce, sizin için en uygun olacak kredinin ne tür karar vermelidir.

Örneğin, mikro-kredi hizmeti "Vaat ödeme" Eğer bir dakika içinde denge kontör sağlar. Ve kredi miktarı öncelikle abone cep telefonları için ne kadar harcadığını bağlıdır. Bir cep telefonu görüşmeleri için her ay 300 ruble harcarsanız, süre kredinin değeri 200 ruble ulaşacaktır. Bağlantı maliyetleri 300'den fazla ruble, ama 500'den az ruble ayda olması durumunda, o zaman kredi miktarı 400 ruble artacaktır. Bir kişinin telefon iletişimi için üzerine ödediği zaman 500 ruble "Vaat ödeme" yardımı ile ayda 800 ruble elde edilebilir. Bu durumda, kredinin asgari tutarı - sadece 50 ruble. Bu hizmet olan müşteriler için çok uygundur neden MTS ağdaki birçok kullanıcıya para, faiz ödünç nasıl soru. Buna ek olarak, bu kredi ücretsizdir ve en fazla 7 gün boyunca verilir.

"Vaat ödeme" kullanın defa abone mikro kredi diğer türleri bağlı olmayan varlık halinde mümkündür.

"Tam güven" kredi kullanarak MTS bir kredi almak nasıl

kredi hizmetini "Vaat ödeme" kullanarak, sadece bir hafta için kredi alabilirsiniz. "Tam güven" Bir servis bağlantısı negatif bakiye ile bile iletişim kurmasına sonra aboneyi tanır. Bu durumda kredi limiti 200 ruble, ancak gelecekte, kredinin bu tür sonra, MTS altı ay boyunca kullanılacak,% 50'den fazla olabilir kredi miktarı iletişimi üzerinde para harcadı.

Bazı durumlarda, kredi "tam güven At", verilir

"Vaat ödeme" ve hangi şartlar abone için geçerli olan MTS ödünç nasıl bu durumda, zaten biliyorum. Ve "tam güven At" mikro-kredi kullanabilir zaman?

Bu hizmet şu koşullar altında kullanılabilir:

• MTS abone fazla üç ay boyunca müşteri olduğu;

• Üç ay sonu ortalama aylık iletişim maliyetleri fazla 125 ruble oluşturan;

• hizmetlerin abone dengesinin bağlantı sırasında negatif olmamalıdır.

Nasıl MTS ödünç, "Ödeme Vaat" hizmeti etkinleştirmek için?

Eğer uygun kredi hizmetini bulduktan sonra onun bağlantısını yürütmek için gereklidir. Eğer birkaç seçenek kullanabilirsiniz, bir hizmet "Vaat ödeme" sağlamak için için:

• Kredi aşağıdaki komutu kullanarak elde edilebilir - * 111 * 32 #;

• numarayı 1113 arayın.

"Tam güven" kredi hizmetlerini Bağlama

"Tam güven At" hizmet mikrokredi etkinleştirmek için Bundan sonra kod 2118. ile sayı 111 SMS göndermek gerekir, abone 200 ruble tutarında bir kredi alır. Bu hizmeti devre dışı bırakın, numaranın 111 kod 21180 SMS komutunu kullanabilirsiniz.

Şimdi MTS bir kredi almak için nasıl biliyorum. Sadece size en uygun iki seçenekten hangi seçim yapmak zorunda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.