OtomobilArabalar

Otomobil "Audi": popüler hale gelmiştir tüm modeller

Bugüne kadar, en popüler otomobil üreticilerinden biri "Audi" husustur. Tüm modeller kendi iyiliği içinde, bu firma tarafından yarattı. Ama en popüler değerinde anlatmak için.

Geçen yüzyılda Otomobil

Birçok eski Alman otomobil diğer şirketler tarafından çıkarılan yeniliklerle kalite ve çağımızın kapasitesinde rekabet edebilir. şimdi olduğu gibi XX yüzyılda endişe Audi de yapmadım ve varsayalım, ama aslında güvenilir otomobil üretti. Örneğin, "Audi 80" atın. Bu orta boy otomobil 30 yıl üretilen - 1966 ile 1996. Ama bu serideki en iyi model RS2 Avant düşündü. En güçlü araç 315 beygir gücünde motora ve 262 km / s azami hıza ile donatılmıştı. Geçen yüzyılın sonlarından için söz etmek gerekiyor, bu rakamlar oldukça iyidir.

Hala sembolü "100" adıyla bilinen çok popüler modeli "Audi" idi. Bu makinelerin ailesi 1994 yılında ikinci tarafından 1968 yılından beri yayınlanmıştır. en iyi araba 280 beygir V8 motoru övünen. Bu 1991'den 1993'e üretilen otomobillerin davlumbaz altında yüklenir.

Ama sedan odaklanmak gerekmez. Diğer arabalar hakkında konuşmak da önemlidir. Örneğin, yanlısı sınıf supermını araba. 70 yıl içinde Audi arabaların bir grup yayınladı. Bu "Audi 50" olarak tanındı. Araç sadece Avrupa'da satıldı. araba kendi segmentinde piyasaya en iyisiydi. Ve o (70 yıl için) zengin donanım ve düşük fiyat vardı çünkü. Bitti 180.000 kopya satmayı başardı.

2000'ler ve başarı arasında

Zaman geçtikçe, teknoloji gelişmiş ve onlarla daha iyi endişe "Audi" oldu. Gelecekte üretilen tüm modeller, sizin ekipman ve performans için potansiyel alıcılar zevk. A6 serisi çok popüler hale geldi. 2005 yılında bu serinin bir sedan bile Avrupa'nın en iyi araba gibi bir ödül kazandı.

Modelin en güçlü versiyonu 4.2 FSI quattro AT oldu. 350 hp, motor, makine en az 6 saniyede 100 km / h hızlandırılır ve böylece - arabanın altında. 250 km / saat (elektronik olarak sınırlı) maksimum hızı ve akış - bir kombine çevrim 10.8 litre.

XXI yüzyılın başında şirket için başarılı olmuştur. Sonuçta, 2005 yılında A6 serisi popülerlik mersedesovsky E sınıfından ve "BMW" 5 serisinde aştı.

spor arabalar

Bu "Audi" spor arabalar dikkat edilmelidir. Tüm modeller spor arabalara ilişkin özel. Örneğin atın, Spor Quattro Concept 2013. Özellikleri çarpıcı. Maksimum hızı - yüzlerce 305 km / s ve hızlanma sadece 3.7 saniye sürer! Motor gücü 700 beygir gücünde olduğunu! "Audi" tarafından üretilen spor arabaları arasında, bu makine yüksek maliyet ve performans üzerinde ilk etapta üzerinde olması şaşırtıcı değildir.

2010 yılında başlatılan, RS6 MTM "Kulüp Sport" da iyidir. 3.6 saniye ve en yüksek hız - - yüzlerce 730 hp, ivme - Bu makinenin güç 350 km / s.

Başka lüks modeli - Quattro Concept. Motor gücü - 408 "atlar", "yüzlerce" için hızlanma - 300 km / s - 3.9 saniye, maksimum süre. Bu aynı zamanda bir kavramdır.

yenilik

Listelenen biri Üstü en güçlü makineler, endişe "Audi" tarafından üretilen. Tüm modeller, elbette, denir, ama onlar dikkat çekici yapmak edilemez edilir. Ve şimdi arabalar hakkında birkaç söz geçenlerde serbest bırakıldı söyledi.

Q7 - En pahalı bakım makinesi. İkinci nesil ve elektrikli versiyonu 2015 yılında sunuldu. Bu olarak tanındı Audi Q7 bir e-tron olduğunu. Bu makine, gücü 373 hp üç litre dizel hibrid ile donatılmıştır

Başka duyum - 2017 den bu R8 Spyder, "Audi". Yukarıdaki fotoğraf verilen yeni model, araba 3.6 saniyede hızlandırır geçtiği 540 beygir motoru sahiptir. maksimum hızı saatte 318 kilometre ulaşabilir. Yeni öğelerin maliyeti performansıyla kadar etkileyici. Bu 186.000 avrodan başlıyor.

2016 Audi TTS de yılın en lüks otomobillerinden biri olarak kabul edilir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, yüksek-mukavemetli malzemeler (çelik ve alüminyum) yapılan bir bölme olduğu. 6MKPP ve otomatik S-Tronic hem tahrik edilebilir olan kapağı 310 monte beygir motor altında. Daha önce de belirtildiği modellerin maliyeti ile kıyaslandığında arada, fiyatı nispeten mütevazı. Bu 3.135.000 ruble başlar.

Ve dikkat yenilik layık başka. Bu model Q5. Birkaç farklı motorlarla kullanılabilir Şık ve konforlu geçit. En güçlü ve uygun maliyetli - Bir turbo dizel motorudur. Bu 320 "atlar". Ve daha sonra 20 "atlar" fazla üreten iki turbo benzinli motor vardır.

Genel olarak, endişe "Audi" tarafından üretilen her otomobil, dikkati hak ediyor. Ama yukarıda en popüler ve güçlü modeli seçildi. Gelecekte bu liste sadece büyüyecek söylemek güvenlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.