OtomobilArabalar

"VAZ-Priora" yeni (2014 model hattı): özellikler nelerdir?

İlk kez yolcu sedanesi "VAZ-Priora-2170" 2007'de doğdu. Aslında, bu yenilik, efsanevi "onlarens" in (VAZ-2110) geliştirilmiş bir kopyasıydı ve 1990'ların ortalarından itibaren üretildi. Yakın bir tarihte (tam olarak, Eylül 2013'ün sonunda), Volga Otomobil Tesisi yeni nesil VAZ-2170 otomobillerini kamuya sundu. Şirkete göre, güncellenmiş "Lada" gelecek sene satışa sunulacak. Ancak bu değişiklikler onun yararına mı gitti ve ne kadar büyüklerdi? Anlamaya çalışalım.

Yeni "Priora 2" 2013: dış fotoğraf ve genel bakış

Yeniliğin fotoğrafına bakarsanız, vücudunda herhangi bir önemli değişiklik görmek pek mümkün değildir. Aracın tasarımı hala Avrupa imalatının 15 yaşında yabancı arabalarının görünümünü andırıyor. Eğer sedanın tasarımına yakından bakarsanız, birçok ilginç trivia görebilirsiniz. Ön kısımdaki yeni "Priora", gündüz farları ve yeni bir sahte radyatör ızgarasını satın aldı. Ana lambanın ve davlumbazın farları aynı kaldı, ki bu ön tampon hakkında söylenemez. Tasarımı daha aerodinamik ve aerodinamik hale geldi. Hava emme miktarı da genişledi - daha hacimli hale geldi ve aracın kenarlarında sis lambalarının "silahları" uyumlu bir şekilde yerleştirildi. Yanlarda yeni dikiz aynaları var. Şimdi vücut rengi ile boyanmış ve tekrarlayan tekrarlar var. "Priora" nın arkasında yenisine de bir takım değişiklikler yapıldı ancak ön taraf kadar büyük değil - LED fren lambaları ve hafifçe değiştirilmiş bir tampon. Geri kalan kısımda araç gövdesi aynı kalıyor. Uzmanlara göre, otomobilin görünüşü hala restilling rağmen bugün gerisinde kalıyor.

Arabanın salonunda "VAZ-Priora"

Yeni Lada 2170 modeli sadece harici olarak değil içeride de değişti. Bu arada İtalyan tasarımcılar, "Priora" ikinci jenerasyonu için iç mekanı geliştirdiler ve kabin içindeki tüm detayların uyumlu bir şekilde düzenlenmesi ve inşa edilmesi için umut veriyorlardı. İç tasarıma baktığımızda, İtalyanlar'ın tezahürat görevleriyle başa çıktıklarını söyleyebiliriz.

Araba salonu gerçekten daha modern, pratik ve güzelleşti. Plastik dokunmaya daha hoş geliyor (VAZ için nadir), ölçekler skorları okurken gösterge paneli rahatsızlık vermiyor, direksiyon ellerinize rahatça sığar. Bu arada, "Priora" nın orta konsolundaki yeni bölüm, alüminyum için güzel bir kaplamaya sahip.

Fiyatlar 2013-2014.

Gelecek sene, üretici yeni ürünü üç farklı seviyede tedarik edecek. Bu "standart", "standart" ve "lüks" dür. Birincisine 81 beygir gücü benzinli motor ve manuel şanzıman gönderilecek. Maliyeti yaklaşık 335 bin ruble olacak. Ayrıca, "taban", ön elektrikli camlar, merkezi kilit ve bir hava yastığı içerir. Yeni "Priora" 2013 en pahalı ekipmanının fiyatı 430 bin rubleye ulaştı. Klima da dahil olmak üzere çok sayıda elektronik losyona sahip olacak ve kaputun altında 98 güçlü 16 valfli bir motor var. Şanzıman ne yazık ki otomatik değil (böyle bir üretici henüz geliştirilmemiştir), ancak mekanik olanı 5 adımda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.