SağlıkMüstahzarlar

İlaç "Kapsikam". kullanma talimatları

Hazırlama "Kapsikam" eklem inflamasyon odağında görünümünü ve neden olduğu ağrı verici hisler olarak ortadan kaldırmak üzere tasarlanmış bir terapötik ajan kas spazmı. , Yüksek fiziksel aktivite ile kas spazmları, sırt ve boyun hava değişimine ortak tepkiyi zastuzhennaya - Böyle belirtiler en az bir kez hayatlarında her deneyimli. Tüm bu belirtiler etkin bir şekilde cilde uygulanması gerekir merhem sorunlu alanları ısınma, hafif bir etkisi olabilir.

İlaç "Kapsikam" ana aktif maddeleri listeler kullanıcı el kitabı, dimetil sülfoksit, ve rasemik kamfor, oluşan terebentin yağı ve benzil nikotinat ve nonivamide. Bu elemanlar, anti-enflamatuar özellikleri ve ısınma sahiptir. Destek bronopol ve sodyum setostearil sülfat vardır polisorbat 80 ve emülsiyon setostearil alkol, ve arıtılmış su. İlacın salınması formu otuz elli gram tüp kaplarda paketlenen bir krem, bir.

Hazırlık "Kapsikam" onun farmakolojik özelliklerini açıklar talimatı, derinin sinir uçları üzerinde vazodilatör ve rahatsız edici eylem verebilmektedir. Bu sürecin bir sonucu olarak anestezi etkisi gösterilmektedir. ısınma ve göstermek anti-enflamatuar etki edebilen bir merhem ana aktif bileşen, sentetik olarak üretilen kırmızı biber içerdiği maddenin bir analogudur. Bu eleman kapsaisin olduğunu. Bu madde yüzey kan damarlarının genişlemesini ve artan kan akışını teşvik reseptörleri rahatsız edici, ciltte davranır. Bu ışık karıncalanma hissi, yanma hissi ve hoş ısıyı yükseltir.

Sonuç olarak, zaman azalır onarım hasarlı doku travması ve aşırı yüklenen kasları aktif kaldırır laktik asit, acı bir nedenidir. terebentin - Etkili artrit ve romatizma semptomlarını merhem bir bileşen elemanı hafifletir. Bu madde uzun farklı nitelikteki ağrı için kullanılmıştır.

ilacın ana bileşenlerinden biri, ve dimetil sülfoksit olup. Bu madde, derin ve inflamasyon kaynağının giderilmesini hedefleyen bir işlem yumuşak dokuda cildin üst tabakasına nüfuz etmek ve uygulamak için kısa bir süre için edebilmektedir. Bu bileşenin varlığı, bir ısınma etkisi temin yanık ve şiddetli yanma neden olmaz ilacı verir. ana aktif bileşenleri stres ve iltihabı hafifletmek için bir merhem tavsiye preparasyon "Kapsikam" komutunun bir parçası olan, seviyesindeki tahriş edici aktivasyonuna neden antinosiseptif sistemi. Bu işlem, kilitler serebral kortekste acı impulslarının yapmak ve böylece daha iyi tolere edilmesine katkıda bulunmaktadır.

kullanımı kapsamı hakkında bilgi kullanımı için İlaç "Kapsikam" talimatları, aşağıdaki hastalıklar için tavsiye edilir:

-Daha kası (miyalji);

-Daha eklem (artralji);

-nevralgiyah;

-Merkez ağrı;

-revmatizmah, miyelit, burkulmalar, artrit, osteokondroz;

-Muscular yorgunluk ve düşük faaliyet.

spor tıbbında ilaç "Kapsikam" uygulamasını bulur. Bu yaralanmalar sonrasında ısınma maddesi ve ağrı kaldırılması gibi eğitim önce kullanılır.

kendi uygulamasında ilgili bazı sınırlamalar uyarıyor kullanılmak üzere ilaç "Kapsikam" talimatları, hasarlı cilt için geçerli değildir. Değil merhem tavsiye ve yaralanmayı takiben ilk birkaç gün. Aksi takdirde, kullanımı morarma neden olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.