OtomobilArabalar

Operasyon Porsche Cayenne

Tek bir şişede şaşırtıcı lüks araba, SUV ve sportif modeli tahmin edebilirsiniz? Tabii ki, evet. Böyle bir ihtişamı ve bir araba Porsche Cayenne oldu. Araç Porsche Cayenne (Porsche Cayenne) - çekişli geçit arazi Alman Volkswagen Toureg platformuna yapılır.

kitap manuel Porsche Cayenne yayıncılık monlit verilen Tam Porsche Cayenne araba açıklaması.

3.0 ila Pyatidvernyiy 5 koltuk Motor hacmi 4,8l için. benzin ve dizel yakıtı, 400 beygir gücü ortalama, otomatik şanzıman 8-hız veya 6 stupenchatoe mekanik, 100 litre yakıt tankı kapasitesi benzin tüketimi 100 kilometre başına ortalama 10,5L ile. Açıklık 210 mm, 600 litre arasında, farklı modellerde bagaj miktarı.
2002 yılında dünya gördüm ve ilk Alman markası Porsche SUV oldu. selefine farklı nedir? Eh öncelikle: Yüksek kapasiteye sahiptir ve doğrudan yakıt enjeksiyon sistemine sahip V6 tipi motoru.
Ayrıca ayırt edici özelliği ön tampon ve büyük hava girişleri entegre edilmiştir. Dış - bir spor araba, o içine bakmak için bize değer ama ve biz lüks bir dünyada buluruz: salon, kontrol panelindeki yüksek kaliteli malzeme ve metal uçlar ile yaptı. Ve tabii kabinde elektronik tüm bu aşağı değildir. Salon çok rahat ve kullanışlı. 8.1 saniye içinde hız göstergesi çevirir 100 km işaretleyin. Ve hızla yukarı uçmaya devam ediyor.
(EBD Sürücü hava yastığı (Hava Yastığı), yolcu hava yastığı (Hava Yastığı), Yan hava yastığı (Hava Yastığı), Shtorochnye hava yastıkları, aktif kafalıklar, anti blokaj sistemi (ABS), Elektronik Fren Gücü Dağıtımı: Porsche Cayenne Temel ekipman aşağıdaki özellikleri içerir EBV), Araç stabilite kontrolü (ESP, VDC, DSC), Çekiş kontrolü (Çekiş kontrolü, ASR), acil frenleme sistemi (fren, AFU Assist), ISOFIX, Deri, Alarm, Eller Serbest (Bluetooth), Audiopreparation Sabitleme: Evet ( 10 hoparlör), Luc: E st (elektrikli), Ayarlanabilir direksiyon kolonu, Merkezi kilit, ön elektrikli camlar, Elektrikli camlar, arka, elektrikli ön koltuklar, alaşım jantlar, sis farları, anten, gösterge paneli, hava kontrolü, Hız sabitleyici, Isıtmalı ön koltuklar, Elektrikli aynalar, Isıtmalı aynalar.
Fiyat Porsche Cayenne araba, model ve yapılandırmaya bağlı olarak 79 do195 bin dolar arasında değişmektedir.
Çok ilginç detay Porsche Cayenne oldukça iyi ıslak asfaltta tutulması, o yüksek hızlı manevra kralıdır. Bu, tüm keskin direksiyon, otomatik hizalama RDSS sayesinde elde edilebilir ve amortisörün yüksekliği ile tabii bir kontrol sistemi kirişler edilir. 227 otomotiv ulaşabileceği maksimum hız km / saat'tir.
Bir araba maksimum zevk almak istiyorum? Ben Porsche yaratıcıları bu yardımcı olabilir düşünüyorum: sevgi her detay, rahat salon yapılmış değil sadece yüksek kaliteli malzemeler, aynı zamanda çok daha fazla.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.