Spor ve SağlıkKilo kaybı

Oksisayz - soluduğumuz ve ince büyür. Marina Korpan ile Oksisayz

Oksisayz - özel nefes egzersizleri eşsiz kompleksi, germe ve deri altı yağ ve insan vücudunun genel güçlendirilmesi azaltılması hedefleniyor gücü eğitimi, statik elemanlar. Bu sistem ABD kaynaklı ve BDT ülkelerinde popüler, profesyonel eğitmen ve eğitmen olan eğitim videosu daha popüler hale geliyor Marina Korpan sayesinde olmuştur.

teknik oksisayz tarihi ve çalışma prensibinin Biraz "Nefes ve ince büyümek"

Danae nefes tekniği adımı derin kas germe ve statik pozlar tutarak onun karmaşık özel resepsiyonlar nefes, adım inşa Amerikan öğretmen Dzhil Dzhonson, tarafından geliştirilmiştir. Program bazı unsurları Bodyflex, yoga ve pilates Callanetics içerir, ancak bütün benzersiz ve orijinal yöntemdir.

Vücudun metabolik süreçlerde oksijenin katılımıyla üzerine inşa karmaşık oksisayz çalışma prensibi. Yağ hücreleri karbon oluşmaktadır olarak, bu şekilde doğru yerlere gövde hacmini azaltır, uygun nefes egzersizleri ile oksidize edilebilir. Bu teknik özel beceri veya ek donanım gerektirir ve aynı zamanda biraz zaman alır değil - yaklaşık 20 dakika her gün.

egzersizlerin sisteme oksisayz Faydaları

Bu sistem prensibi, belli adımlarda iki bilinen hususlara ek olarak, (a nefes alabilir) diyafram solunum, bir ardışık uygulamalar oluşur da dovdoh ve dovydoh gibi şeyleri içerir. Bu nedenle teknik çevrimdışı dönemdir olmasından nefesi, diğer benzer yöntemlere göre daha fazla yararlı kabul edilir.

Artı bu solunum programı değil, aynı zamanda insan sağlığı kalitatif iyileşme, sadece aşırı yağ kurtulmak mümkündür. Nedeniyle oksisayz vücut tekniğinin aktif oksijen doygunluğu için "Breathe ve kilo" hipertansiyon, diyabet, kas-iskelet sistemi ve diğer hastalıkların bir dizi problemler muzdarip olanlar için idealdir. egzersizleri Nefes, kan basıncını normalleştirir dolaşım süreçlerini iyileştirir ve onarım dokusu tahrip olur.

büyük kas gruplarını güçlendirmek

oksisayz sınıflar doğru nefes üzerine inşa rağmen, onların yürütme sırasında kas büyük miktarda katılır. Statik egzersizleri DC voltaj ve aktif doku oksijenasyonu sırayla organizmanın metabolizmasını hızlandırır iyi artış kas kütlesini, izin verir.

Bu ekstra gerektirir kalori sorun alanlarında ve azalış hacimlerini. Buna ek olarak, güçlü kaslar - kardiyovasküler sistemin kurulu bir işin anahtarıdır yanı sıra kas-iskelet sistemi hastalıkları mükemmel bir önlenmesidir.

Önlemler ve kontrendikasyonlar

"Nefes ve ince büyümek" oksisayz sistem nispeten kolay ve kullanımı basit gibi görünüyor olmasına rağmen, tüm uymuyor. İlk olarak, vücudun üst kısmı ise ilgili egzersizler olduğu gibi geri karın, kollar yağ mevduat kurtulmak ve çalıştığınız insanlar için daha etkilidir. İkincisi, bazı sınırlamalar vardır - bu son zamanlarda operasyonları olan hamile kadınlar ve insanlarla uğraşmak zorunda değildir. örneğin kist, epilepsi, çoklu tümör, artan intrakraniyal basınç, böbrek hastalığı, ve solunum organları gibi hastalıklardan muzdarip olan bu nefes egzersizleri kontrendikedir. Bulaşıcı ve viral hastalıkların süre için aynı zamanda bu teknolojiyi kullanmak için istenmeyen bir durumdur.

tekniği kullanılarak gerçek etkisi

kilo kaybı için oksisayz tekniği sadece uygun beslenme ve kötü alışkanlıklardan eksikliği ile birlikte gerçekten etkilidir. Eğer yağ ve tatlı kötüye, sonuç bu nefes tekniği beklenen edilemez.

besin ve vitaminlerin vücut için doğru diyet yanı sıra ile yeterli sıvı alımını ve gerekli yapılması Ama eğer oksisayz teknik aşırı kilo ve hacim mücadelede mükemmel bir araçtır. Fena da düzenli geziler yapmak ve sağlık izin verirse, diğer yeterli egzersiz engel olmaz.

uygulama metodoloji Öneriler

Normal sınıflar olmalıdır istenen sonucu elde etmek için. En iyi seçenek - bu en az 20 dakika her gün. Hatta uzun süre boyunca, zaman zaman tekniklerini Sahne, istenen etkiyi getirmeyecek.

tatlar, koruyucular, dengeleyiciler ve diğer benzer katkı maddelerinin bir sürü yapay ürünleri ve gıdaların kullanımını en aza indirmek için - Ayrıca günlük diyet ayarlamalısınız. Menü, sebze, meyve, tahıl ve süt ürünleri çeşitli. Aynı zamanda önemli günlük kullanım yeterli sudur - bu metabolizmayı hızlandırmak ve aşırı yağ mevduat kaldırmak için yardımcı olacaktır.

Temel solunum oksisayz yöntemleri ve uygulama teknikleri

Durgun egzersizleri ve germe elemanları gerçekleştirmek için doğrudan Devam etmeden önce gerekli teknikleri oksisayz solunum tekniğini elde etmek. Nasıl doğru nefes almayı - Bu daha sonraki aşamaları için gerekli olan bu programı, mastering ilk öğelerden biridir. Bu öğe otomatisite getirilmelidir, genellikle yaklaşık iki hafta sürer.

Doğru nefes Öğrenme birkaç aşamadan oluşmaktadır:

  1. Düz haline gelmelidir, geri bıçakları alıp hafifçe dizlerinizi bükün. Bundan sonra mide çizmek, ama çok fazla değil ve biraz pelvis ileri itmek gerekir.
  2. Şimdi daha hava üç hızlı nefes yakalamak için Burnunuzdan derin bir nefes alın ve karın kasları germek gerekiyor.
  3. Bu Ağzından derin nefes izler, kaslarınızı gevşetin ve arka pelvis hareket ettirin.
  4. Üç hızlı takiben soluk verme sonunda havadan kurtuluş tamamlayın.

Bu dizi, oksisayz prosedürde zorunludur "nefes ve kilo kaybı." Uygulama statik bir biçimde gerçekleştirilir ve solunum yönteminin dört döngü oluşmaktadır. Sadece bu tekniği geliştirmeye başlıyor olanlar için, bu prosedürün tekrar sayısı en az 10 katı olmalıdır.

Temel egzersizler sistem oksisayz

Bugüne kadar, oksisayz için egzersizler birkaç farklı setleri var ama ortak tarafından aşağıdaki gibidir:

yan germe

Bunu yapmak için, hafifçe eğilmiş, geri dizler omuzlarınızı almak Sağ kolunu yukarı kaldırın ve sağa ileri veya geri düşürmeden onu eğmek, düz hale gerekiyor. Bu poz 4 solunum döngüsü yapılmalıdır tutun. Egzersiz her iki tarafta üç kez tekrarlanmalıdır.

duvara karşı Çömelme

Duvara karşı kalkmak gerekiyor düz geri yaslandı ve otur. uyluklar yere paralel olduğunda, Kollarınızı germek göğsünüzün önünde avucunun içine sıkıp 4 solunum döngüsünü gerçekleştirmek gerekir. Egzersiz üç kat olmalıdır tekrarlayın.

şınav

Göğsünün sağ ön kızın ellerinde duvarı ve yağsız yüz gereklidir. Bu şınav tarafından ve ayak üzerinde maksimum gerilme noktasında izlenen ve düz bir çizgide vücudun yukarı bir çizgi olacak. 4 nefes gereği üzerinde statik pozisyonda kalın. Üç kez tekrarlayın.

çömelme

Bir sağ, biraz oturup mümkün olduğunca zemine ayaklarını itmek başlamak olmalıdır. 4 solunum döngüsü olmalıdır, bu konumda kalır. Egzersiz üç kez tekrarlanmalıdır.

Yukarıdaki egzersiz tamamlanmasına daha çok ve onlarla her yıl daha fazla olur. oksisayz dersleri, insan sağlığı ve hareketlerin sırası performans karmaşıklık seviyesine bağlı olarak farklılık gösterebilir. En iyi seçenek - profesyonel eğitmen ve evlerinden takip eden bağımsız performansı gözetiminde bu tekniğin egzersiz incelemektir.

Marina Korpan ile Oksisayz

Rusça konuşan topraklarında Oksisayz ekipman ünlü spor eğitmeni ve antrenör Marina Korpan popüler sayesinde olmuştur. O bu eşsiz tekniği hayal etmek ve hızlı bir şekilde doğumdan sonra mükemmel şekli döndü çarpıcıdır çalıştı. kompleksler içinde koç adım açıklama her adım için mevcut en iyi ve egzersizleri bulmaya çalışır. Bu spor salonu kullanamazsınız herhangi bir nedenle kişisel bir eğitmen ve gücü ile ilgili olmayan kişiler için özellikle önemlidir. koç kendi stüdyosunu birkaç yıldır bu tekniğin uygulama vardır. Ayrıca Marina Korpan evde kendi kendine çalışma için egzersizler sayısız setleri yazarı. Her yıl daha fazla durur bir koç olarak Marina oksisayz Korpan tekniği usta isteyenler.

Oksisayz - her biri için karmaşık ekipman

Oksisayz tekniği "Nefes ve ince büyümek" - Nefes egzersizleri unsurları, germe ve kuvvet statik egzersizler birleştiren inanılmaz bir kompleks tekniğidir. teknik, aşırı yağ kurtulmak cildi sıkılaştırmak, kasları güçlendirmek ve vücudun genel tonunu iyileştirir.

Artı teknolojinin bir sürü: çok zaman almaz, ek donanım ya da özel beceri gerektirmeyen ve yaşları ne olursa olsun ya da uygunluk düzeyinin insanlar tarafından da kullanılabilir. Doğru seçilmiş diyet ve optimum içme rejimi oksisayz tekniği için mükemmel bir tamamlayıcı olacak "Nefes ve kilo kaybediyor." Çeşitli tematik web kaynakları World Wide Web'de bırakılan yorumlar, bu karmaşık teknoloji etkinliğine ve verimliliğine tanıklık.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.