ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Özellikler, İnceleme, görüş ve değerlendirmeleri: MC-140-500, Radyatörler, demir döküm

MS-140-500 - dökme demir radyatör, makalede bulacaksınız hangi özellikleri. Bu ekipman onlarca yıl için yaklaşık edilmiş, ancak bu güne kadar bu tüketicilerin çok sayıda tarafından kullanılır.

Bu cihazlar piyasada güçlü bir talep var, bu yüzden onların parametreleri ve tesisatın özelliklerine yakından tanımak gerekir. Ayrıca ev veya daire ısıtma sistemini düzenlemek için bir cihaz seçebilirsiniz. faydaları isnat edilebilir başka faktör daha var. Bazı modellerin görünümü bahsediyoruz. Hatta bazen mal maliyetini etkileyen gerçek bir sanat çalışması vardır, sipariş yapılabilir. Ancak, böyle bir cihaz herhangi bir odanın iç kısmında rakipsiz olmazdı ve inanılmaz uzun bir zaman sürecek.

başlıca çeşitleri

Eğer ürünün tüm parametrelerini bulabilirsiniz Devlet standartları 8690-94, açıklanan cihazların imalatı için geliştirilmiştir. Mevcut türlerin merkez mesafesi bakımından farklılık 5 pilleri karşılayabilir. ara değerler 400, 500 ve 600 mm Bu parametre, 300 ila 800 mm arasında değişir.

MC-140-500 - radyatör, özellikleri aşağıda sunulmuştur. mesafesi 300 mm, 0.4 metre toplam yüksekliği ise ve derinlik 200 mm 'den fazla olamaz. aralık 400 ve 500 mm arttırılırsa, toplam yükseklik, sırasıyla 0.5 ve 0.6 m eşittir. derinlik her çeşitli 200 ve 160 mm'ye eşit olacaktır. merkezi 600 mm yükseklik mesafesi ve 800, sırasıyla 0.7 ve 0.9 m olduğunda. Aynı zamanda maksimum derinliği 160 mm'ye eşit olacaktır.

Daha fazla bilgi için,

Her dingil mesafesi için, her bir durumda 100 mm'dir, aynı zamanda minimum bir derinlik vardır. Daha önce, bu piller sadece özel evlerde, ancak idari ve endüstriyel binalar bulunabilir. En popüler bugün 300 mm ve 500 mm eksen mesafesinde standartlar var. modifikasyonlar geri kalanı nadirdir ve sipariş için yapılır.

teknik özellikleri

MS-140-500 - demir radyatör, ürünü satın almadan önce düşünmelisiniz hangi özelliklerini attı. Yukarıda zikredildiği gibi, en çok 300 mm ila 500 mm 'lik bir orta mesafe ile çalışan desen vardır, düzenlemelerde, ısıtma ekipmanları özellikleri dikkate uygun olacaktır. 300 mm bir merkez mesafesi ile radyatörler 0.14 kW bir ısı, iki düzenlemede çalışma basıncı basınçlı kalıplama aynı kalır sahiptir. Bu parametreler sırasıyla 9 ve 15.

ağırlık hakkında bilgi

7.12 kg - Eğer fişler ve meme ekipmanı tartmak durumunda ilk modeli 5.4 kg, ikinci ağırlığını koyacak. 1.45 litre - Önce 1.1 litre ve ikinci oldu. 500 mm ile konumlanmış ısı transfer model olarak, = 0.16'dır.

Dökme demir radyatörler, MS-140 Yorumlar

MS-140-500 - dökme demir radyatör, bu güne kadar tüketicileri çekmek özellikleri. Bu, dökme demir pil dayanıklı olduğunu anlayabiliriz hangi bir geri besleme ile teyit edilir, bu operasyonda bir yüksek salım ve sadelik vardır. Alıcılar radyatörler kolay servis, atalet ve uygun fiyata karakterize olduğunu işaret etmektedir.

Eğer çok zaman radyatörü görev yapacak nasıl ilgilenen varsa, tüketicilerin deneyimine çevirmek için başvurabilirsiniz. demir döküm radyatör dayanıklılığı 30 yıl, ısı o modası geçmiş bir tasarım bağımlı olmadığı kadar yüksek olmasıdır. Bu cihazların kalbinde mükemmel soğutucu kalitesiz aktarır ve korozyona tabi değildir gri dökme demir vardır. Su oksijen büyük miktarda içerebilir.

Döküm demir radyatörler, MS-140-500, sen ilginizi açabileceği hakkında şartnameler ve yorumlar, bakımı kolaydır. Flushing kanallar iki yılda bir yapılabilir, ancak bu yapılmazsa, cihaz düzgün çalışmaya devam edecektir, ancak ısı azalacaktır. Kesin bir artı demir pilleri, hem de bir eksi olduğunu atalet, ayrıca dikkat etmek önemlidir. Kullanıcılara göre bile odasında ısıyı muhafaza içinde ısıyı kapattıktan sonra uzun süre.

negatif yorum

Bir dökme demir ısıtma radyatör MS-140-500 satın almadan önce, negatif özellikleri ile tanımak gerekir. Alıcıların sözleri itibaren oldukça önemlidir. Örneğin, pil olumsuz soğutma sistemi ve ısınma oranları etkileyen büyük bir kapasiteye sahiptir. Diğer şeylerin yanı sıra, bu özellik suyun etkileyici hacmini ısıtmak için ısı enerjisinin kütle kaybını gerektirir.

Ürünler, ustaların göre, özel yükleme üzerindeki etkisi bulunmayan, büyük ağırlığa sahip. Bu tür cihazların duvarlara monte edilmiştir özellikle gözenekli ve hafif malzemeler ile ilgili olarak, zor olacaktır. Çalışma basıncı o yüksek katlı binalarda montaj olasılığını ortadan kaldırır, yeterince düşüktür. Dökme demir radyatörler - bir ince duvara sahip olduğundan, korkar zımbalar - yüksek gevreklik, sahip MS 140-500 radyatörler. Su donar, malzeme çatlayabilir. Tüketiciler gerçekten sevmiyorum ve ısıtma ekipmanlarının aynı seçenekleriyle karşılaştırıldığında görünüm, bu doğrudur.

Dökme demir pilin MS 140-500 üreticilerinin Bakış

üreticilerin ürünleri büyük bir çeşitliliği de tüketicilerin dikkatini teklif Döküm radyatörler, MS-140, farklı özelliklere sahip olabilir. Örneğin, şirket "Santehlit" 130 ° C 'de soğutma sıvısı arasında bir sıcaklıkta çalıştırılabilir pil sağlar 9 atm ve kesit genişliği Çalışma basıncı 76 ila 93 mm arasında değişebilir.

Bu cihazların 388 ve 588 mm arasında ve ısı emisyonu yüksekliği 120 ila 160 watt arasında değişir. 500 mm bir merkez mesafesi ile uygulama için, bu parametre 7.1 kg ise, MS-140-300-09 modeline bir bölümünün ağırlığı 6.1 kg. demir döküm radyatör başka üretici - 93 mm kadar bir kesit genişliğine sahip radyatör imal şirketi "Descartes",. 300 mm arası bir mesafede için ortalama ısı transfer katsayısı, 500 mm, 120 Watt - İlk durumda soğutucunun 162 hacim, ikinci oysa, 1.11 l - 1.45.

Yukarıda sunulmuş olan MS-140 türün hangi dökme demir radyatör ilgilenen varsa, Nizhny Tagil bulunan ürünlerin Kazan Radyatör Fabrikası", dikkat çekmek olabilir. Soğutucu sıcaklığı 130 ° C'ye 125 bir sınır ulaşmalıdır ve bu radyatör sistemi içinde aşırı basınç sınırı 12 atmosferdir. 300 mm aks mesafesi için bölümün genişliği 500 mm düzenlemede olduğu gibi, 140 mm'dir. Yükseklik sırasıyla 388 ve 580 olduğunu. 500 mm'lik düzenlemesi 6.65 kg ağırlığında için ise 300 mm 5.4 kg bir merkez mesafesi ile bir bölüm deseni ağırlığındadır.

Kurulum Talimatları

Aşağıda tarif edilecek MC-140-500 radyatör düzeneği talimatlar için, ısıtma cihazı olarak seçilebilir. çalışmalarda en zor adım obschedomovoy sistemine bağlanmasına olacaktır. Bu nedenle, evin bakımı ile ilgilenen konut ofis, başvurmalıdır.

Ön radyatör yüklü olduğu yeri hazırlamak için gereklidir. Bir düzeyde, bu asılı ve döküm pil olacak armatürleri, monte edilebilir. Radyatör boya sadece montaj ve bağlantı sonrasında, aksi çalışma iki kez gerçekleştirmek zorunda kalacaktır. bölümler arasındaki bağlantı ters dişli kısımları ile silindirik bir kovanı oluşturan bir meme, uygulamalıdır. Bölümler arasında conta yüklenir. spline ile çekici için pim iç yüzeyinde bulunan özel nodüller gerektirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.