Sanat ve EğlenceFilmler

"Cennetin Krallığı" filmi. Aktör Orlando Bloom. Marton Csokas. Eva Green

Filmde "Kingdom of Heaven" aktör O. Bloom XII yüzyılda gözler önüne serilen askeri olayların merkezinde yer alıyor Crusader, oynar. Uzakdoğu'da. Projenin birçok Hollywood ünlüleri davet edildi Ridley Scott, tarihsel filmin yönetmeni. Kim "Gladyatör" yaratıcısı başka dram rol aldı ve filmin kamuoyu tarafından kabul edildi?

Konuyla ilgili çıkan Kısaca

filmi "Cennetin Krallığı" öfke nöbeti içinde rahibi öldürür ve Haçlılar takım bitişik askerler, saklanarak Fransız Balian, kaderine ayrılmıştır. Filistin'de geniş holdingleri var Baron Gotfrid Ibelinsky liderliğindeki Bu müfrezesi. O babası Balliana.

İbelin şekilde öldüğünde, oğluna şövalyelik ve tüm servetini geçer. Yani Balian zengin toprak sahibi haline gelir. Babasının topraklara gitti ve çürümeye onları yükseltir. Hayat iyiye gibi görünüyor, ama yakında değirmen taşları ve Balian'a emer Müslümanlar ve Hıristiyanlar arasındaki savaş, patlak verdi. O cesurca Kudüs için mücadele etti ama Sultan Salah el-Din bunu teslim etmek zorunda kaldı. O Balian kız arkadaşı Sybil ile Fransa'ya geri gider ve o zamandan beri herhangi bir askeri eyleme katılmak duymaz.

Resim Mayıs 2005'te neredeyse 212 milyon toplanan 130 milyon $ maliyetle serbest bırakıldı.

Balian II olarak "Cennetin Krallığı" aktör O. Bloom

tarihsel filmde Ridli Skotta içinde önemli bir rol İngiliz aktör O. Bloom oldu.

Orlando Bloom durum komedisi "Felaket" in Noel Harrison rolü ile kariyerine başladı. çiçeklenme ünlü fantezi filmi Peter Jackson'ın içinde elf Legolas oynadığı sonra 2001 yılında, onun popülaritesi yükselişe geçmiştir "Yüzüklerin Efendisi". Daha sonra, aktör şimdiye yönetmeni Piter Dzhekson yayımlanan Tolkien, eserlerinin film uyarlamaları rol aldı.

Bloom filmleri tüm büyük bütçeli yapımlara doludur. 2003 yılında aktör Karayip korsanlar hakkında filmlerin seri olarak bir başka önemli rol aldı. ana karakterlerin maceraları hakkında - Jack Sparrow ve Wil Turner - Filmin dört çekilen ve 2017 yılında beşinci serbest bırakıldı. Kira Naytli - Uzun terk edilmiş halde Orlando Bloom, destan başka ana karakteri projesinin daimi üyesidir.

Buna ek olarak, Bloom "Troy", "Ned Kelly", "Romeo ve Juliet" ve diğerleri gibi filmlerde görülebilir.

Kudüs Sibylla E. Yeşil

Eva Green filmde Ridli Skotta kralın kardeşi Kudüs Sibylla şeklinde göründü. Onlar bir ziyaret edildi zaman Balian, Sybil gizlice ona aşık geliyor. Kudüs başarısız olduğunda, o Fransa'ya sevgilisi ile gider ve yeni bir hayata başlıyor.

Sybil oynanan Eva Green, yerli Fransız. 17 yaşında o zaten akıcı İngilizce, yüzden Hollywood'da kariyer yapmak zor olmadı. o sadece iki Fransız filmlerinde göründü önce aslında, çünkü filmi "Cennetin Krallığı", Eve Hollywood'un ilk haline gelmiştir - "hayalperestler" ve "Arsen Lyupen."

Franklin 've hatta Peplum' Bir İmparatorluğun 300 :. Yükselişi " 'drama' Altın Pusula "macera filmi" blockbuster "Casino" Kraliyet roller Ardından Ama bugün, Eva Green bunun anlamsız senaryo oradan memnun olmadığı için, Hollywood'a dönmek çok istekli olmadığını itiraf ediyor.

İbelin Godfrey L. Neeson

filmi "Cennetin Krallığı" olarak İrlanda asıllı Liam Neeson ait aktör Kudüs'e Haçlı seferi kafa İbelin Baron Godfrey, oynadı. Yolda, Gottfried oğlu Balian Filistin'de bütün devlet ve arazi için Vasiyeti ölür.

Gotfrid Ibelinsky karakteri gerçek tarihsel prototipler var - Bouillon 1 Haçlı Count lideri. Efsaneye göre, 1099 yılında Gotfrid Bulonsky Kralı ilan edildi Kudüs Krallığı, ancak bu unvanı vazgeçti. Ama o, baron unvanı aldı Filistin'de arazi almış ve kendini sözde "kutsal mezar Defender."

Liam Neeson ve Orlando Bloom, onlar yıldız vermiş sette orada ilk defa değil "Yüzüklerin Efendisi". Neeson da filmlerde "Taken" "Schindler'in Listesi", "Maykl Kollinz", "Yıldız Savaşları", "Gangs of New York" ve dizilerdeki rolleriyle tanınan.

Tiberius rolünde D. Irons

drama "Kingdom of Heaven" aktör Dzheremi Ayrons da gerçek tarihsel figür biyografi üzerine inşa edilmiştir komutanı Tiberius, ekran üzerinde görüntüyü somutlaşan.

Raymond III - Tiberius yönetmeni Altında Ridli Skott Toulouse ve sayar asil soyundan gelmektedir. 1174 yılından bu yana Raimund Kudüs Kralı Baldwin IV naip ve 1184 den edildi - Baldwin V.

aktör gelince, o film "Nijinsky" Mikhail Fokine rolü ile kariyerine başladı. Daha sonra uzun İngilizce klasiklerine döndü birçok İngiliz bantlar rol aldı. Ancak, modern izleyici başlık rol Liv Tyler ile Bernardo Bertolucci filmi "Stealing Beauty" nin dramı oynadığı rolden ötürü Dzheremi Ayronsa hatırlıyorum. Daha sonra blockbuster "Zor 3 Ölüm" adlı filmde, Vladimir Nabokov romanından filme melodram "Lolita", ortaya çıktı.

Bugün, Irons hala çok kaldırılır geçerli: 2016 yılında katılımı ile sadece iki galası bekleniyor - resmi "Superman vs Batman" ve "Assassin Creed".

sanatçıların Diğer roller

filmi "Cennetin Krallığı" filmografisi ve diğer birçok aktörler girdi.

"Fight Club" ve filmi "The Illusionist" için ünlendi Edward Norton, filmin Kudüs Ridli Skotta Kral Baldwin IV oynadı.

Marton Csokas, Gi De Lusignan da "Zeyna" filmlerinde görülebilir bir Yeni Zelanda aktör ve "Yüzüklerin Efendisi" dir oynadığı "The Bourne Supremacy".

Renaud de Chatillon rolü bir kez filmi "Braveheart" ve "New York Çeteleri" de oynayan aktör Brandon Gleason, gitti. Mısır sultanı imajı Selahaddin Arap-Amerikan aktör Ghassan Massoud ( ": Dünyanın Sonu Karayip Korsanları") ekranında somutlaştırmak.

Ayrıca filmde Ridli Skotta Aleksandra Siddiga ( "Da Vinci'nin Şeytanlar"), Dzhona Fincha görebilirsiniz ( "Gökte olduğu Garri Kuper,"), Michael Sheen ( "Underworld"), Kevin McKidd ( "Greys Anatomy") ve David Thewlis ( "çıplak").

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.