ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Pas emaye XB-0278 Astarlama: özellikleri, akış kılavuzu

Metal yüzeyleri bugün onarmak için en yaygın yollarından biri geniş bir alanda müşterilerine sunulan minesi, duruyor. Bir örnek olarak, bir zemin emaye XB-0278 düşünün. Bu bileşim çözelti polikondensasyon polimerizasyon reçineleri ve organik çözücüler içinde dolgu maddeleri ve pigmentler de dahil olmak üzere bileşenleri içeren bir bulamaç bir forma sahiptir. Üretim işlemi sırasında modifiye edici ajanlar bileşenlerine ilave edilir. Sonuç olarak, üretici sen, trenler satın yüzeyini dekorasyon ve pas dönüştürmek için gereğini ortadan kaldırabilir, hangi kullanarak, bir karışım elde başarmış. Bu sadece para kazanmak için yardımcı olur, ama aynı zamanda iş yerinde kuvvetleri. Buna ek olarak, katmanlar arasında çok uzun beklemeye gerek yoktur.

Amaç ve açıklaması

Yukarıda zikredilen astar demir-çelik ürünlerinin boyanması için kullanılabilir ve aynı zamanda yüzey artıkları ya da ölçek pas sıkı tutulan içinde inşa edilir. korozyon ürünlerinin kalınlığı dizininde 70 mikron olabilir. Çalışma sırasında, boyalı yüzey sıcaklıkları 60 ° C'yi geçmemelidir olan sadece tek bir işareti, atmosfere aşındırıcı buharlar ve gazlar, aynı zamanda tuzlar ve kimyasal maruz kalabilir

emaye XB-0278 astarlama bağımsız veya hava boyalar ya da emaye ile bağlantılı olarak çok katmanlı bir kaplama olarak hareket edebilir. Baz boya Bu karışım hazırlama aşamasında bu temizleme nedense zor olabilir. Bu çitler, garajlar ya da kafesinin içerebilir. dekoratif yüzey gerektirmeyen kanatları ve diğer parçaların yüzeyleri astar için araba tamir kullanılan Malzemeler.

kayıt için

emaye XB-0278 Doldurma - birine üç bir bileşimdir bir bileşim. Karışım emaye, ancak alt kaplama bileşimi ve sadece özelliklerini birleştiren bir pas dönüştürücü. kaplamanın tamamen hayret pas veya ölçeği olan ürünlere uygulanabilir. Çizim üç kat olarak gerçekleştirilirse, işlemden sonra yapı soğuk ya da ılıman iklim kullanılabilir. dekoratif özellikleri açısından, dört yıl boyunca özelliklerini koruyacak emaye Bu katmanda, o zaman bu süre 2 yıl sürecek.

teknik özellikleri

emaye XB-0278 Astar kalıplarını ayarlanır, ancak bazı renk sapmasına sahip olabilir bir rengi vardır. Filmin görünüşü düzgün, pürüzsüz ve mat. Uzmanlar bu tür göreceli viskozite olarak özelliklerinde ilgilenen olabilir. 4 mm'lik bir meme çapı kullanılarak ve sıcaklık 20 ° C'ye, yaklaşık olarak eşit olduğu zaman, daha sonra siyah kompozisyon için, bu durum, 30 diğer bir renk karışımı için ise - 40.

kütle fraksiyonu siyah astar emaye uçucu olmayan halde maddeler şekil 37% olduğu, diğer renkler için% 31'dir. % 3 - İlk durumda, sapma ikinci,% 2 olabilir. Yarı işlenmiş emaye öğütmek için, 40 derece mikron aşmaz. ortam sıcaklığı 2 ° C, her iki tarafın bir sapma ile 20 ° C olması halinde 3 derecelik bir saat kurumaya bileşim için, bu doğrudur

pas için açıklanan astar rengine göre farklı kapsama sahip olabilir. Bu indeks 60 ila 120 g / m2 arasında değişir. Sarkaç test filmi 0.15'lik bir sertliğe sahiptir. Ancak film esnekliği bükme az 1 mm'dir. cihaz üzerinde etki de U-1 film mukavemeti 45 cm'dir.

ek Özellikler

Sen daha çok ve 2 puan veya daha az türündeki filmin yapışma derecesini ilginizi çekebilir. Pas dönüşüm verimliliği oranı 0.7'dir. Film statik aksiyon sodyum klorür çözeltisi dayanıklıdır, bu süre 72 saat sürecektir.

Kullanım yönergeleri: hazırlık uygulamadan önce

Pas yerden tanımlanan önceden hazırlanmış yüzeye uygulanacak. Bu amaç için, gevşek kaplama, gevşek pas veya ölçek, kir ve yağların muhafaza ile saflaştırılır. Toz kaldırmak ve bir çözücü ile alt-tabakanın yağdan arındırmak için gereklidir.

Önce Uygulamak astar emaye, bu is gerekli etmek karması iyi. Bu havasız sprey yöntemi, bir fırça veya rulo kullanılabilir. bir pnömatik nebülizör karışımı ile uygulandığı zaman ilk arzu edilen kıvama seyreltilmelidir. üç katman kaplı astar emaye ile metal ürünler, harman, bağımsız bir kaplama olarak kullanılır. Tamamlandığında, bu iki katmanlara yeterli olacaktır. yapışkanlığını geliştirmek için yoğun pas beklemeye ile kaplanmış yüzeyleri, boyarken, kalınlığı yaklaşık 15 mikron olan birinci geliştirme katmanı, uygulanmalıdır. Birbirini izleyen her katmanın kalınlığı 28 ile 32 mikron arasında limitine eşit olmalıdır. Toplam kaplama kalınlığı 70-80 mikron, yaklaşık eşit olacaktır. Metal eşyalar -10 ile + 35 ° C arasındaki sıcaklıklarda hazırlama emaye ile kaplı tek tabaka kaplama olarak yaklaşık 110 g / m 2 olacaktır.

kullanımı hakkında daha detaylı bilgiler

emaye XB-0278 Priming, bunlardan ve yukarıda anlatılan özellikleri,% 80 den fazla değildir, çevre neminde uygulanmalıdır. renklendirme ürünleri söz konusu olduğunda, bileşim içine daldırma için izin verilebilir. birinci tabakanın uygulanması + 20 ° C arasında bir sıcaklıkta 2 saat için bırakılmalıdır sonra Bütün takip eden katmanların 1 saat arayla uygulanmıştır.

Malzeme yanıcı farklı olduğunu hatırladı, bu yüzden izin verilmez çıplak alevlerin yakınında onunla çalışmak gerekmektedir. Boyama iyi havalandırılmış bir alanda yapılır, ana lastik eldiven takın ve kişisel koruyucu malzemeleri kullanmalıdır. Astar emaye XB-0278 gri sindirim organlarının düşmemelidir, boya ben nefes gerekir.

maliyetinin parçası

emaye XB-0278 Astar, kabın bağlı olacaktır hangi fiyat, korozyon korumasıdır. Karışımın kilogram başına 118 ruble ödemek zorunda kalacak., bir 20-kg'lık kapasiteye satın Yani, eğer doğru. Karışımın Bir kilogram 123 rubleye mal olacak., bir 25-kg'lık bir çanta satın almak istiyorsanız. İlk durumda biz, "Standart" olarak sınıflandırılan ikinci durumda, fiyat, bir "Premium Class" içindir bir çığır emaye, bahsediyoruz.

Sonuç

Yukarıda tarif edilen astar emaye ile metal yüzeylerin kaplanması benzersiz malzeme kullanıldığı bir işlemdir. Bu atmosferik koşullar altında çalıştırılır büyük ölçekli dahil olmak üzere metal yapıların, yöneliktir. Bazı nedeni zor olabilir için bunu temizleyerek da karmaşık bir profile sahip bir ürün olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.