TeknolojininCep telefonları

Nokia 3310 - Bu, Microsoft Lumia değil

son derece işlevsel ve şık akıllı telefon geçmişine karşın her şeyin başladığı nasıl hatırlamak zamanı. doksanlı yılların sonlarında cep telefonu pazarında sadece geliştirmeye başladı ve o şimdi sevimsiz ve rahatsız görünüyor, o zaman modaya uygun ve şık oldu. İyi eski telefon Nokia 3310 yine dünya Retro yerinden milyonlarca hayranı kendini hatırlatır.

Şimdi yüksek teknolojiler zamanıdır yeni fırsatlar insanları teşvik her aşamasında hangi. Hiç kimse çok rahat ve kolay kişinin hayatı olduğu gerçeği ile iddia edecektir. bir cihazdaki özelliklerin inanılmaz miktarda toplanan çünkü, modern mobil cihazlar söz konusu olduğunda bu özellikle doğrudur. Böyle fırsatlar elde, insanlar ne hatırlamıyorum gibi görünüyor, ama hepsi aynı nostaljik bir cihaz yoktu.

Ah, bu eski ve şaşırtıcı ahize

Muhtemelen XXI yüzyılda ve 2000 yılında dünya pazarına serbest bırakıldı cep telefonu Nokia 3310 cihazı, başlangıcını hatırlamaz kimse yoktur, toplumun tüm sektörlerini büyüledi ve satış olası tüm kayıtları yendi. Bu telefon neredeyse herkes tarafından kullanılır ve o anda "akıllı" işlevleri olan ilk örneği olduğu için herkes çok memnun oldu. avuç içinde yerleştirilmiş olacağını hiçbir cihaz olmadığı için Kompakt boyutu, insanlar kolaylık hoşgeldin getirdi.

yüzyılın dev - bir patlama ile işlevselliği

Cep telefonu Nokia 3310 nedeniyle özellik setine insanları hatırlanır. Son zamanların insanlara tamamen yeni Bunlardan en çarpıcı idi:

  • zil sesleri seçimi 35 sundu;
  • Kendi zil oluşturmak için program;
  • dört oyun varlığı;
  • Hemen hemen tüm aktif kullanılan T9;
  • hesap makinesi, çalar saat, zamanlayıcı ve döviz çevirici;
  • olasılık ana ekran koruyucuyu seçin.

Çok kullanışlı ve cep telefonuna şarj konektörüne ek olarak kulaklık bağlayabilirsiniz, olmasıydı. boyutları 84h48 çünkü zaman Nokia 3310 Ekran, oldukça büyük olarak kabul edildi. Bu parametre oyun oynamak için özgürlük verilir.

Etkin cihaz daima çevrimiçi

Bu cep telefonu modeli açık bir üstünlüğünün hemen her mobil ağa bağlanmak için yeteneğidir. onun teşhirde hep ağda, ve başka bir ses profili, saat, pil şarj durumu ve mobil operatörün kapsama varlığı adını gösterir. Herkes hatırladı ve gri. Nokia 3310 nispeten Kompakt boyutlarına rağmen mobil cihaz üreticileri üstünde 5 daha parçaları ekleyin, 9, * veya # 1 ila numaraları ile düğmeleri ek olarak, başarmış. Bunlar, ana menüye girmek reset ve aramaları almak, gücü kapatın ve ana ekrana dönmek için anahtar vardı.

"Brick" kadar kötü değildi

Bu modelde kez nedeniyle 133 gram onun yerine büyük ağırlığının bir standart dışı adı verildi. Ama tarih, neredeyse tek kadar güvenilir cihaza. Pil artık bekleme süresi iki günden fazla çalışabilir ve Nokia 3310, modern bir akıllı telefona avantaj sağlamak edebilir. yaklaşık 03:00 çünkü Fakat sonunda, yanlış hesap biraz talep edecektir. Aynı zamanda, makine etkin iletişim modunda durdu. Nokia 3310 telefon rehberi 250 kişi evler ve bu yeterliydi.

hatırlamak ve çocukları anlatılacak bir şey yoktur

Artık her şey Nokia 3310 hakkında hatırlanır gerçeğini ihmal edemez, yorumlar ve olumlu yorumlar hergün konuda şahitlik. onlar bu telefon yayımlanmasından sonra 133 x 48 x 22. bir monokrom LCD ekran boyutuna sahip bu güzel bar hatırlıyorum İnsanlar, hiçbir seçenek başarısını ve popülerliğini tekrar edemedi nostaljik. Şimdi bu model oldukça zor bulmak için nadirdir ve pek çok onun gençliğini hatırlamak ve çocukluk oyun "Yılan" tüm tanıdık oynamak istiyorum.

Telefonla birlikte Dahil alıcı kutusu, kılavuzu ve şarj aldı. Nokia 3310, yorum ağırlıklı çok olumludur, telefonlar dünyasında bir efsane oldu. O bir sim kart ile çalıştı ve şimdi ikisiyle çalışmalarını akıllı telefonlar, çünkü bizim zamanımızda o nadir olduğunu. Şirket şimdi Microsoft Lumia adı ve Windows yazılımı ile donatılmış Nokia telefonları ve akıllı telefonlar, üretir. Bu telefonlar genç nesil bilinmektedir, ancak onların "dede" popülerlik tekrarlamak koyamadık.

Bu telefon modelinin hikayesini hatırlayan en az bir an için ellerinde hiç sonu yok tanıdık "tuğla", tutmak için zamanında oraya istiyorum. hiç şüphesiz Bu mobil cihaz gerçek bir efsane çağrılabilir. İyi eski unutulur - tüm yeni çünkü Belki bir gün o dünyamıza geri dönecek ve talep olacaktır. insanlar cihazın yüksek fonksiyonlu yorgun olduklarında telefonun bu model hatırlamak ve yirmi birinci yüzyılın onun popülerlik geri döner.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.