Sanat ve EğlenceFilmler

Elena Ksenofontova: bir hastalık. Aktris Yelena Ksenofontova: biyografi

Bugüne kadarki en popüler aktrislerden biri, çeşitli derecelendirmelerde tartışmasız lider olan Ksenofontova Elena Yurievna'dır. Bu kadın o kadar yetenekli ki bazen rolü oynamak için yalnızca bir bakışa ihtiyacı var - karakterlerinin kaderi için çok ustaca kurulmuş durumda.

Uzunca bir süre aktrisin adı büyük tiyatro severler tarafından biliniyordu. Fakat Valery Todorovsky , onu ünlü TV dizisi "Taiga: Survival Course" da görmeye davet ettikten sonra, çeşitli filmlerde çalışmak için çok sayıda teklif aldı. Birçok posterde bu çok sesli isim vardı - Elena Ksenofontova. Aniden bir kadının kaderini istila eden hastalık giderek arka plana çekildi. Ve sonunda oyuncu, yalnızca en iyi rolleri seçmeye gücü yetiyor.

Küçük Elena Ksenofontova. Biyografi. Hastalık, beklenmedik bir şekilde tüm planları kırdı.

Elena Yurievna, basit bir mühendis ailesinde Aralık bin dokuz yüz yetmiş iki yılın on yedinci gününde dünyaya geldi. Çocuk yılları Kazakistan topraklarında, küçük kasaba Khromtau'da geçti. O zamanları hatırlayarak, sık sık büyükannesi - taze sütle çok tatlı kokuyordu - ve sevgili dedesi Budyonny gibi bir bıyığıyla bahseder.

Sonra aile, Serpukhov şehri olan Moskova banliyölerine taşındı. Ünlü aktrisin annesi, kızına en iyi ve en geniş eğitim vermeye çalıştı. Ve başardı. Okulda Elena çok iyi derecelere sahipti ve geleceğin aktristinin en sevdiği konuları edebiyat ve tarih vardı. Buna ek olarak sanat okudu. Piyanoyu çaldığım için okulun dört sınıfına hakim oldum. Atletizm sporuyla, forma giyen sporcularda önemli başarılara imza attı.

Genç yaştan itibaren hayali popüler bir oyuncu oldu, böylece adı TV ekranlarında göründü: Elena Ksenofontova. Hiçbir yerden çıkıp tamamen beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan hastalık, yalnızca hayatını oyunculuğa ayırma fırsatı sağlamakla kalmadı, aynı zamanda ileride yapılacak çalışmalar hakkında düşünceler bırakmaya da zorladı. Korkunç bir hastalığa karşı savaşa tüm güçler ve zaman verildi.

Bu korkunç haberler

On dokuz doksan doksan yaşındaki Elena, okuldan mezun olduktan sonra başlangıçta Tarihi Arkeoloji Fakültesi'nde Enstitü'ye girmek istedi. Elbette bir aktris olmanın hayalleri onu terk etmedi, ancak annesi onda sert bir tavırla durdu: "Bu bir meslek değil sadece cesedime!" Ve benzerleri.

Bir sabah uyandıktan sonra, Elena vahşi bir baş ağrısı hissetti. Spazmlar durmadı, sürekli safra kusturdular. Doktorlara ve profesyonel uzmanlara sonsuz danışma başladı. Onlar, sonsuz sayıda damlalık koymak, enjekte enjeksiyon yapmak, çeşitli işlemler yapmak ve bunun sonucu olarak çeşitli teşhisler yapmak. Elena'nın Xenofontova'yı duyduğu en korkunç olay kanser oldu. Bunun onunla yaşandığına ve o yaşta o kadar çok olduğuna inanmak istemiyordum.

Ancak Elena, hemen teslim olan kadın değildir. Hastalık hakkında ne kadar çok düşündüğünüzde, sizi daha çok emecektir. Ve tekerlekli sandalyede olabileceğinizi öğrenmek o kadar zor. O! Hâlâ oldukça genç bir kız - Elena Ksenofontova! Kanser gerçekten oldukça korkunç bir hastalıktır ve ne yaşlıları ne de gençleri ayırır. Ve böyle bir teşhis genellikle bir cümle olarak algılanır.

Hastalıkla mücadele ve oyunculuk kariyeri başlangıcı

Lena araştırmayı değil yalnızca yaşamak için karar verir ve her şeyin her zamanki gibi devam etmesine izin verir. Onun için en önemli şey hareketti. Sonuçta insanlar zamanlarının çoktan gelmiş olduğunu düşündükleri zaman sık sık ölürler. Ve hastalar hakkındaki tüm düşünceleri terk ettikleri takdirde ağır hasta olan birçok hasta, aksine hayatta kalmıştır.

Aynı zamanda Ksenofontova Elena Yurievna ilk kocasıyla tanışır. Bir daire kiralıyorlar, para konusunda sürekli zorlanıyorlar ve o anda sadece arzusu zengin değil, rahat yaşamaktı. O günlerin en canlı anı, kazanma umuduyla bir piyango bileti satın almak için bir tasarruf bankasına nasıl gittiğidir. Sonuçta, Elena Ksenofontova'nın hayal edebileceği zengin olmanın tek seçeneği buydu. Kişisel yaşamı iyice yerleşti ve ufukta ikinci rüyasını gerçeğe çevirme fırsatı vardı.

Kocası ile kocası arasında bir daire kiralayan kadın eski bir tiyatro oyuncusu ve Elena ile sohbet edince hemen tiyatroya girmeye çalıştığını söyledi. Mezuniyetten dört yıl sonra yeni yetenekli bir öğrenci olan Elena Ksenofontova, VGIK'e çıktı. Hastalık, bu kadının iradesinin gücünden önce sanki ona ikinci bir şans vermişti.

VGIK'de eğitim ve ilk roller

Öğretmen Xenophonous Joseph Reichelhaus olur. Aynı zamanda "Modern Oyun Okulu" tiyatrosunun başında. Sevilen bir öğrenci oldu ve çok yakında ilk minnettar rolünü üstlendi. Eğitim yıllarında Elena, "Bayan Leo" da Tanya oynamıştır, Dulcinea "Tebrikler, Don Kişot" ve diğer roller yapımında.

Lena, Alferov, Durov ve Steklov gibi profesyonellerle sahneye çıktı. Ve tabii ki, başlangıç aktrisinin yeteneği liyakate göre değerlendirildi. Mezuniyetin hemen ardından altı Moskova tiyatrosundan aynı anda bir davet aldı ancak "Modern Oyun Okulu" nda kaldı.

Yani yeni bir şey istiyorsun

Ancak bir yıl geçti ve aktris topluluğu terk etmeye karar verdi. Jigarkhanyan'ın öncülük ettiği tiyatroda oynamak için ilk fırsat başarısız oldu. "Homecoming" adlı prodüksiyonda önerilen rol ilginç değildi.

Elena Ksenofontova daha fazla şey istedi. Başlıca rolleri, daha geniş umutları - hayal ettiğini. Yerli takımına geri döndü ve Dzhigarkhanyan ona yetenekli bir oyuncu seçme kararı almadı. Ve çok yakında Lena iki tiyatroda çalışmaya başlıyor.

Tiyatrodaki başlıca roller ve diğer perspektifler

Dzhigarkhanyan'da oyunculuk kariyerinde önemli roller üstlenmiştir. Muhteşem bir "Mad Günü veya Figaro'nun Evliliği", "Üç Kızkardeşler" de Natasha ve diğer bazı eserlerde "Kalp bir taş değil" olan bu Vera Filippovna. Ancak aktris, tiyatronun onun için her şey olmadığını fark eder. Adı sadece tiyatro yapımcılarının hayranları tarafından biliniyor ve kitleler Elena Ksenofontova'nın kim olduğunu henüz bilmiyorlar. Fotoğrafı sadece gösteri ve yapımcıların hayranları tarafından biliniyor. Üst düzeylere ulaşmak istedik.

Elbette daha önce çekime davet edildi ancak sahnede çalışmaya çok hevesliydi ve o bu rolleri görmezden geldi. Ünlü aktrislere yapılan popülerlik yalnızca iki bin ve ikide çıktı. Ve Todorovsky'nin katılmaya ikna ettiği "Taiga" serisi ile başladı. Filmlerde Elena, tiyatronun sahnesinden daha az meslek için sadık sevgisini gösterdi.

Cesaret, pervasızlık veya profesyonellik?

Filmde çekimler sırasında aktris, yarıların servislerini bile reddetti. Yeterince yüzemedi, korkmadı ve dağ akışına daldı. Reenkarnasyon sanatına ne kadar adanmış aktris Elena Ksenofontova olduğu şaşırtıcı. Hastalık, bu kadının baskısı ve ısrarıyla korktu gibi görünüyordu. İz bırakmadan ayrıldığını söylemek imkansızdır, ancak Elena hala bazen yorucu atışlarda bile kendisine dikkat etmedi.

Efendim, Barbara rolünü oynadığı bir sonraki "Heaven and Earth" dizisinde de aynı derecede tehlikeli stuntlar gerçekleştiriyor. Ama zaten hamile. Ve bu terim oldukça büyük - sekiz ay. Sonra "Dünyanın En İyi Şehri" dizisinde "Marina Slutskaya" oyununda ve Mary rolünü oynadığı "Cadets" dizisinde çekim yapıldı.

Aktris daha az ilginçti ve "Kırmızı Şapel" de Helen imajındaydı. Dahası, bu serinin çekimleri sırasında, özellikle Xenophonova'nın ısrarı üzerine birçok sahne zaten tamamlanmıştı. Senaryo yazarları için argümanlarını ikna edici buluyorum.

Başlıca rolleri bugüne kadar

Helen azami ve aktif olarak geri çekiliyor. En ünlü roller: Streshinskaya - "Geniuses için Av", Silanteva - "Carambole", Kontes Panina - "Memnuniyet". Xenophonov'un ana rol oynadığı oldukça ünlü filmler "Kızları-anneler", "Kapının Gecesi" (Sasha'nın oynadığı gece) ve Sofia Pechorin'in seslendirdiği sansasyonel "Serger" dir.

Ve bugüne kadar katılımı olan herhangi bir film - bu mutlaka parlak ana roldür. Onun için hazırlanan filmler, başarısızlık yapma hakkı olmaksızın inanılmaz derecede bağımlılık yapıcı bir oyundur. Sonunda rüya gerçek oldu ve herkes Elena Ksenofontova'nın kim olduğunu biliyordu. Fotoğraflar konser salonlarının posterlerinde göründü, sayısız röportaj gönderildi. Onu sokakta tanımaya başladılar. Seyircisini çok beğeniyor ve tek bir hata yapmasına izin vermiyor.

Güzel bir anne ve sevgi dolu bir eş

İlk ilişki, on bir yıllık beraber yaşamın ardından sona erdi. Bir keresinde Elena, ilişkilerinin sınırsız bir şekilde sakinleştiğini anlıyor. Birbirleri için kayıtsızlık vardı. Ve o bir aktristir ve sürekli bir duygusal yükselmeye ihtiyaç duyar. Ayrılma oldukça ağırdı. On bir yılın hepsi iyi olursa zor olur, hayat düzenlenir, ancak önemli bir şey gitti. Ancak, ne olursa olsun, iyi arkadaş kaldılar.

Daha sonra Xenophontov, "Taiga" setinde, iki bin iki yıl içinde, ikinci kocası olan Neretin Ilya'yı tanır. Timothy adında harika bir oğlu var. Ancak bu ilişki sona ermiştir. Şimdi boşandılar, ancak Elena İlya'yı iyi bir baba olarak görüyor ve çocuğuyla olan iletişimini asla engellemiyor.

Başka bir evlilik ve güzel bir kızı doğum

Elena yetenekli ve profesyonel olduğu için muhtemelen o da öyle sevimli. Ve aktrisin iddia ettiği gibi, film ortaklarına sıklıkla aşıldı. Ve neyse ki karşılıklıydı. İşte böyle ki, kişisel yaşamı duygularla dolu, seviyor ve tabii ki sınırsız bir maternal içgüdüsü olan Elena Ksenofontova.

Ve üç yıl önce, Şubat ayının ocak ayında, Moskova'daki seçkin kliniklerden birinde aktris ikinci bir çocuk doğurdu. Üç kilogramtan oluşan enfes bir kız bu kadının kaderi için bir başka hediye oldu. Ve kimse, mutlu bir anneye bakarken, Elena Ksenofontova'nın hasta olduğunu söyleyecektir.

Sürekli olarak hastalığını anımsatması nedeniyle, aktris uzun zamandır hamile kalamadı. İlk çocuk Elena otuz yaşındayken doğdu. Sonra tekrar tekrar uzunca bir meyve özensizliği ve son olarak sevgili kızı Sofia.

Bugüne kadar Xenophonova özel hayatını tanıtmayı tercih etmiyor ve sivil kocasıyla tanınan tek şey İskender'in adı ve kızının babası olduğu.

Kendi sağlığın hakkında bir kelime bile etmeyin

Uzun süredir Elena, sorunları kendi sağlığıyla görüşmek için gerekli görmedi. O zaman halkın gittikçe daha ünlü ve popüler hale geliyor. Şimdi, çoğu zaman, sokaklarda yürüyerek duyabiliyor: "Bak, bu Elena Ksenofontova!" Sevgili aktrisi vuran hastalık ve bu konuda yeni bilgiler pek çok kişinin ilgisini çekiyor. Hiç kimse bu harika kadının seyirciyle birlikte çalışmasını bırakmasını istemez.

Ne yazık ki, doktorlar kesin olarak rahatlatıcı teşhis koymazlar. Ve aktris, uzun yıllar boyunca bu korkunç hastalıkla mücadele eden bedeniyle pazarlık yapmaya çalışıyor. Kaderin Elena Ksenofontova gibi cesur ve yetenekli bir aktrisi destekleyeceği umuluyor. Kanser, daha önceki tüm yıllarda olduğu gibi onu güzel çocuklarıyla ve sevecen kocasıyla sevme ve sevme fırsatı bırakacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.