SeyahatYol tarifi

Nerede Yaroslavl lezzetli ve ucuz yemek? Fotoğraflar ve yorumlar

Yaroslavl - en eski Rus şehirlerinden biri. Onun geçmişi daha 1000 yıldan daha gider. mimari ve sanat anıtları büyük bir sayıdır. Üstelik, şehir merkezi UNESCO özel koruması altında olan kültürel anıtların listesine dahil edilmiştir.

turist Buradaki her yıl binlerce gelir. Yaroslavl yemeye: Ama er ya da geç, her biri önce sorusunu gündeme? sakinleri ve ziyaretçilerin tepkileri üzerinde yoğunlaşırken, biz şehrin en iyi bilinen, düşük maliyetli kurumları hakkında bilgi verecektir. Nerede bunlar? Nerede eğlenmek için şehre gidebilir?

Nerede Yaroslavl yemeye

Böyle büyük bir şehirde, bu konunun herhangi bir sorun olacaktır. kafeler, restoranlar, kafeteryalar, büfeleri ve yemek olabilir diğer işyerlerinin büyük bir sayıdır. Eğer Yaroslavl nerede yemek, arıyorsanız, aşağıdaki ipuçlarını göz önünde bulundurun.

 • Kafe Pizzeria fiyatlar düşük iken en çeşitli aralığı, evde hazırlanmış yemekler teslim sipariş edebilirsiniz yanında.
 • Diners çok sayıda, Yaroslavl ucuza nerede yemek sorununu çözmeye yardımcı olacaktır. Burada çok hızlı ve ekonomik olarak besleyecektir.

restoran şehir

çok sayıda arasında, orada fiyatları oldukça makul olduğu olanlardır ve hizmet kalitesi çok yüksektir.

 • Harika bir yer - restoran "Jin Feng". Bu Çin mutfağı sunmaktadır. Rahat bir atmosfer, hoş garsonlar, makul fiyatlar. Bir video veya karaoke izleyebilirsiniz.
 • Restoran "Genatsvale" çok düşük fiyatlarla Gürcü yemekleri çok çeşitli. Orada canlı müzik olduğunu ve iç doğal ahşap ve taş yapılmıştır. kurumun seçimi konusunda şüpheler tek bir gram bırakmayacak, nazik, güzel kokulu kebap, sulu kebap Sacivi.
 • Nerede henüz Yaroslavl lezzetli ve ucuz yemek? Büyük yer - restoran "Float". Kentin kıyıda bulunan. ziyaret için en uygun zaman açık havada restoranda bir parçası olarak, yaz gibidir.

En ucuz kafe

Yaroslavl Onların sayıda. bileşiklerdir temiz ve konforlu ürün yelpazesine, çok çeşitli söyle.

 • Yaroslavl kentsel cafe büyük bir ağ var "Jap." Kentin hemen hemen her alanda olduğunu. İşte birkaç adresleri şunlardır: (alışveriş merkezinde) sokak Truffanova, 32; Haharina, 45; Cumhuriyeti, 18; Çam, 4; Uritskogo 39. Bu alanlarda koltukların çok sayıda lezzetli pizzalar çok çeşitli, salata, sıcak yemekler ve çeşitli içecekler.
 • 8, kafe-pizzacı Bina Kirov Caddesi'ndeki şehir merkezine, içinde "Mario". rulo ve suşi: En iyi Rus ve Avrupa mutfaklarından yemeklerin yanı sıra Japon sunar. "Mario" lezzetli ve ucuz yemek, ama iyi bir zaman olabilir sadece.
 • "Cenevre" kafe. Adres: Uzak olmayan alışveriş merkezi "Rio" adlı Tutaevsky Highway 6. fiyat şaşırtıyor bir kafe vardır. Porsiyon boyutları çok büyük ve gıda ben takviyeleri için sormak istiyorum, çok lezzetli.
 • Cafe "kıyıda restoran." sağduyulu signboard için şık bir iç gerçek Rus mutfağı gizler. Oda küçük, ama çok rahat ve sade.

Yaroslavl yemek

Aşağıdaki konumlarda yemek Lezzetli ve ucuz:

 • Bolshaya Oktyabrskaya, 28, bir kafe-yemek olan "Boarded-yedi." Kurumun çok isim iştahı artırır. Bu noktada, çok mütevazı bir fiyata, sadece öğle veya akşam yemeği değişiyordu olamaz, ama aynı zamanda yolda bazı gıda satın almak. Eğer dinlenmek ve yemek böylece amacıyla tüm - Sessizce müzik, hiçbir karakteristik kokuları, aydınlık odada rahatlatıcı. Ayrıca klima ve telefon, tablet veya dizüstü çevrimiçi olmanın bedava vardır.
 • Cafe "Tveritsy" Tveritskaya kıyıda, 20 daima yemek odasında taze ve lezzetli yemekler olduğunu. Sen şehrin herhangi alana teslimatı sipariş edebilirsiniz.
 • Nerede henüz Yaroslavl ucuz yemek? Yemek "Sadece" Gagarin Sokak 76. Sessiz ve konforlu bir atmosfer, her zaman sıcak ve çeşitli gıda, çok hızlı hizmet. Turistler, iyi ve ucuz seçeneklerden biri için.
 • Yaroslavl merkezinde, dükkanda yakın "Salt şehir" "Evrostolovaya" dir. Küçük bir odada tablolar bir sürü değer. tablolar ve çiçekler ile asılı büyük bir ayna vardır. Duvarda çok uygundur fiyatları ile bir menü, asılı kalır.

Nerede Yaroslavl yemeye: yorumlar

çocuklu ebeveynler kafe ağını ziyaret çok düşkün olan "Jap." En üst düzeyde hizmet, garsonlar dostudur. şüphesiz avantajlar küçük trambolin ve slaytlar bir vardır çocuklar için oyun alanı sağlanmasını içerir. Hatta en titiz Nehochuha irkildi ve anne sunmaktır her şeyi vidalama için yeterli oynadı.

Eğer Yaroslavl yemek için sakin, rahat bir yer arıyorsanız, şehir sakinleri ve ziyaretçilerin görüşler Bunu yapmak için yardımcı olacaktır. böylece bu yere çekti Ne Naval, 22.: Çiftler bulunmaktadır "Kara Kedi" cafe, seçiyor? Rahat bir atmosfer, bastırılmış ışık, ucuz fiyatlarla, iyi yemek ve büyük bir şehre arasında yalnız olmak bir şans. büyük ölçüde destekli çitle çevrili tablolar.

için iyi yemek opt ile ucuz restoran arayışı içinde sermayeden Misafirler "Deja Vu". Bu, Liberty Caddesi'nde 52. Hatta en seçici Moskovalılar bulunur ve St. Petersburgları incelik yemekleri ve oda dekor etkilenir. Romantik ruh hali hoş müzik ve mumlar yaratır. Pişmiş yemekler o direnmeye ve başka bir şey sipariş etmek çok zordur, lezzetli.

çekiş

Yaroslavl, herhangi bir noktaya catering yoluyla ulaşılabilir:

 • otobüsler;
 • Troleybüsler;
 • tramvay;
 • minibüs.

20 ila 27 ruble ücreti.

Eğlence Yaroslavl

Zengin seçenekler arasından size aşağıdaki sunuyoruz:

 1. Çocuklar ve yetişkinler "Alyoşa Bileşik" için etkileşimli müze. Rus kahramanlar, uzak antik efsanelerle hakkında size koruyucu bir muska yapmak ve neşeli bir ruh hali verecektir olacaktır.
 2. Yaroslavl hayvanat bahçesi sadece değil, aynı zamanda Avrupa'da, Rusya'da en iyilerinden biri olarak kabul edilmez. Hayvanlar için yaşadıkları ortama yakın koşullarını yaratmıştır. keçi, tavuk ve diğerleri: Çocuklar kesinlikle bazı hayvanları için fırsat seveceksiniz. İşte sevişme hayvanat bahçesi bulunmaktadır.
 3. Planetaryumu'nu ziyaret edin ve yıldızlı gökyüzü güzelliğini görmek için eşsiz bir fırsat olacaktır. Tarifsiz duygu uzayda hareket ediyor sanki. Bu planetaryum kullanılan özel teknolojilerle kaynaklanmaktadır.
 4. Yaroslavl Oda Tiyatrosu tiyatro sanatının hayranlarına büyük keyif getirecektir. Şehir halkı buraya gelmeyi çok olarak biletleri önceden satın alınmalıdır.

Bir sorun olmayacak, lezzetli ve ucuz yemek Yaroslavl, Güzel Rus şehir, misafirleri için bekliyor!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.