TeknolojininCep telefonları

"Lyumiya Nokia 710": özellikleri, fotoğraf, fiyat ve modellerin yorum

"Lyumiya Nokia 710" - 26.10.2011 yıl serbest bırakıldı Windows Phone 7.5 çalıştıran bir akıllı telefon. Bir koruma ile bir 3.7 inç TFT kontrastlı ekran ile donatılmış Gorilla Glass (özel cam, çizilmelere ve darbelere karşı ekranınızı korur). Küçük için ekran çözünürlüğü mükemmel: 480 x 800 piksel (inç başına 252 piksel). matris 16 milyon renk ve daha üretebilir.

görünüm

Fin üreticinin önceki modeli, aynı zamanda işletim sistemine Symbian üzerinde - akıllı telefon tasarımı "Lyumiya Nokia 710" Nokia 603 hatırlatır. Akıllı telefon ön panel birçok bileşen içermektedir: üst - aydınlatma modülü, bir hoparlör, bir yakınlık sensörü; Aşağı - geri düğmesi, ana masasına çıkış ve arama işlevini çağırın. karşılıklı yan LED flaş üst olan bir odacığı (5 M) ihtiva eder ve alt ana hoparlör için delikler ağ. Sağ kenar üreticisi "rocker" ses denetimini ve kamerayı başlatmak için bir düğmeye donanımlı. Sadece bir çentik, arka kapağı çıkarmak için yardımcı olur - Solda. 3.5 mm ses girişi açma / kapama düğmesi, MicroUSB üst kenarına. parlak renklerde göz şık yardım panelini çeşitlendirmek.

kamera

"Lyumiya Nokia 710" aşağıdaki özelliklere sahip 5 megapiksel fotoğraf modülü kullanır:

  • LED flaş.
  • Otomatik odaklama.
  • Dört zamanlı yakınlaştırma.

Coğrafi etiketler - yolcular için, bulgu, yeni bir kamera fonksiyonu olacaktır. Bu mod resimler ekler coğrafi koordinatlar resim çekilir noktaya. Bu fonksiyon kesinlikle dahil GPS, akü şarjı daha hızlı "Lyumiya Nokia 710" tutmalı için. Fotoğraflar sosyal ağlar yeterince ortalama kaliteyi elde, ancak profesyoneller yakışmıyor. odacık video modu HD ayarlanabilir. video maksimum çözünürlük - 1280 x 720 piksel (30 f / s). Nokia Lumia 710 yapılmış Örnek fotoğraflar, aşağıda görebilirsiniz.

donanım kısmı

smartphone olarak "Nokia Lyumiya 710" özelliği tüm düşük teknoloji telefonlar için, tek çekirdekli ARM tabanlı işlemciler standart kullandı. Bu, Internet ve kablosuz ağlar bile aşırı CPU performansı mesajları gönderme / alma, telefon görüşmesi yapma, arayüzün çalışması için 1.4 GHz ve grafik Adreno 205. bir saat hızı ile 45-nm teknolojisi Qualcomm MSM8255 işlemci yapılmıştır. Menü malın dokunmaya duyarlı pürüzsüz donuyor, olmadan çalışır. Nokia her zaman arayüzünün çalışma için ünlü olmuştur.

grafik yongası selefi (Adreno 200) ve rakip Mali 400. multimedya içeriği doğru yeniden üretilir karşılaştırılabilir işlem gücünün üzerinde bir kesim olduğunu, HD-video, ekran çözünürlüğü için dönüştürme olmadan izleyebilirsiniz. En oyunlarda fren sistemi korkusu olmadan oynayabilirsiniz.

ARM MSM8255 işlemcileri Snapdragon Qualcomm şirketinin ikinci nesil (S2) familyası anlamına gelir. Akıllı telefonlar yardımıyla destekler DDR2 bellek, HD video kayıt, 12 megapiksel kamera, Wi-Fi, Bluetooth.

teknik özellikleri

"Lyumiya Nokia 710" de gibi modülleri içerir:

  • Kablosuz modül Wi-Fi (b / n / g).
  • İki haberleşme standardı - 2G / 3G.
  • GPS (A-GPS) navigasyon.
  • DLNA - ev ağı (dizüstü bilgisayarlar, bilgisayar, tüketici elektroniği ve diğer telefonlar) için akıllı telefonunuzu bağlar teknolojisi. Bu video, müzik ve gerçek zamanlı olarak fotoğraf almak ve iletmek için izin verir.
  • daha düşük güç tüketimi teknolojiyi 5 kez (EDR işlevini) destekleyen Bluetooth 2.1.

Bellek aygıtı - 512MB ve 8GB dahili flaş bellek. Ayrıca, Microsoft'tan bulut depolama akıllı telefon alıcıya aittir bellek 25 GB üzerinde ekleyebilir. Böyle cömert bir hediye Lumia 710 hafızasını tıkayabilir ve Internet varsa, herhangi bir cihazdan "24/7" erişimli "bulut içinde" Herhangi bir dosyayı yüklemeden olmaz.

Akü kapasitesi şaşırtıcı, sadece 1300 mAh pil değildir. Ama ekran küçük ve tek bir şarjla tek işlemci bekleme süresi operatif 16 gün, 7 saat olduğundan - konuşmalar 38 - Bir multimedya eğlence modunda. Kablosuz modülleri azaltılmış işlem süresinin üç kere / iki kez dahil.

yorumlar

Sahipleri muğlak "Lyumiya Nokia 710" tahmin ediyoruz. Yorumlar nasıl hevesli ve olumsuz değerlendirmelerin doludur. Pozitif nitelikleri yeterli parlaklık rezervi ile ekrana okunması kolay mukavemet, "yıkılmazlık" modelini, ergonomik kasayı ve kontrollerin düşünceli düzenini, günlük kullanım kolaylığını, inşa kalitesi, parlak renkler bir seçim Kolordu, arayüzünün yanıt yerine dokunmanın ekranın altında fiziksel düğmeleri varlığını içerir ve kontrast. Windows Phone basit, yerleşik işletim sistemi görevler için uygundur.

Modelin Eksiklikleri çok değil, ama bazıları ciddi akıllı çalışmasını zorlaştıracaktır. Akıllı telefon eksileri "Lyumiya 710": Mark kusurlu PC uyumluluğu, Windows Phone üçüncü taraf programlar, oldukça zayıf pil ile uyumsuzdur hoparlör ve mikrofon yetersiz hacim gösterecek; bağımsız bir şekilde, yeniden yüklenebilir, 3G-modülü ağ kaybedebilir; girift Bluetooth ayarları harici bellek kartını desteklemez.

ihtiyaca şikayetlerin Bir çok Zune PC uygulamasını, zor olmadan indirme ek yazılım, oyunlar, müzik yüklemek için. Hatta talimatları izleyerek, herkes bilgisayar ile "Lyumiyu" birleştirmek çıkıyor.

Kamera ve ekran nötr değerlendirdi. açık güneşli havalarda, iyi görüntüler video kalitesi. bulutlu olursa, fotoğraflar zenginliği, berraklığı yoksundur. Gece ile Shot deneme daha iyi değil. Akıllı telefon ekranı, parlak, ama Mark olsa. Biz mikrofiber cebi ile gitmek zorunda.

Genel olarak, performans, işlevsellik kalitesi, donanım iyi tahmin edilmektedir. Şikayetlerin çoğu - yazılım kısmına.

maliyeti

2011 model yine de başarıyla satılmaktadır. "Nokia Lyumiya 710" Fiyat üzerinde bölgeye bağlıdır ve bu 140 270 dolar arasında değişmektedir. Rusya, Ukrayna, BDT fiyatları karşılaştırılabilir. bit pazarlarında servis b At / model $ 50-60 için satın alınabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.