Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Biz şemsiye rüyasında ne anlamak. rüyada Şemsiye

Rüyalar bir kişiliğe, belli bir ipucu bilinçaltının konuşma olarak kabul edilir. Bu keyifli veya korkunç hikayeleri Ne olmamış gibi. Ve en sıradan şeyleri konuşalım. Biz şemsiye rüyasında ne anlayacaktır. en sıradan konu gibi. Bir gece görüş görünüyorsa Ancak, kullanışlı birçok bilgi taşır. transkriptleri sadakat kanıtlanmış bu yetkili yorumculara, ısrar edin. Fırsatları

Aile Rüya Kitabı

Evli ve bekar insanlar için saygı Bu kaynak. O nadiren değerlendirmeler ve tavsiyeler de hata yapar. Bu şemsiye rüyasında ne sorusuna ayrıntılı bir yanıt içerir. kendi amacı için kullanılan eğer hatırlamak gerekir, ister sağlam, bu yararlı öğe benziyordu. Eğer güneşten şemsiye ile kaplı olsaydı, bir aşk ilişkisinin için hazır olsun. İnsanlar kimsenin pişman olacak olan aile ihaneti, portends. Daha yüksek güçlerin belirli bir konuma kadın noktalarının başının üzerinde Şemsiye adamlar. hayal şekildedir Güzellik, tamamen sıkıntı korunmaktadır. Muhtemelen, sahip olduğu veya yakında parlak ve sevecen şövalye olacak. O kıza gerçek mutluluğu vermeye çalışıyor, gerçek ve yapmacık bütün şeytanları kovmak olacak. rüyada yırtık veya kırık bir şemsiye olduğu ortaya çıktı zaman kötü. Bu sorun ve sorun bir işaretidir. Bir kişi aniden arızaları ve minör sorunlar sürdürmeye başladığında o olur, biliyorum. Gergin elinde kendini tutmak değil gerekir. Yakında bu süre sona erdikten sonra. şemsiyenin elinden zorla aldılar ise - düşman saldırılarına bekleyin. Uykuda sırt aksesuarı iade etmek mümkün olmadığı durumlarda Düşmanlar devreye girer. Değil çok olumlu hikayesi.

Cep Rüya Kitabı

elinde bir şemsiye Carry, ama diğer yandan bilgi vermedi, yakında çok can sıkıcı bir şey olacağı anlamına gelir. yakında olumsuz duyguları neden olan durum veya kişinin kurtulun. Analiz, şemsiye, insan ilişkileri ile arasındaki bağı ve kaynağını rüyasında ne. Birisi vizyonun kafasına onunla yürüyordu Yani, eğer - Yardım taleplerine bekleyin. form ve şemsiye rengiyle yol gösterelim. karanlık veya kirli olduğunu kanıtladı - Eğer kötü bir hikayenin içine çekilecek deneyin yardımcı olmamaktadır. şemsiye renkli, parlak iken, sıkıntılı pençelerinden bir arkadaş kapmak mümkün olacak. Eğer Aksesuarınızı vermek biri olsaydı - ihanet ortaya çıkarmak. Genellikle, bir rüya şemsiye bu tercüman göre sıkıntı korunmayı anlamına gelir. Seni ise, o zaman, sıkıntı ile baş edebiliyoruz. Kötü, o başka bir kişinin eline geçtiğinde. Düşmanına maalesef başarılı Bu özellik düşman faaliyeti. Eğer bir şemsiye erkekleri verildiğinde (özellikle), korunma alacak.

Yorumlama Melnikova Rüya

Bu kaynak da ilişkiye çalışılmış konuyu bağlar. şemsiye rüyasında ne savunan, o doğrudan işlevine işaret ediyor. Yani, bu şey özel olarak hava vücut ve giysi korumak için tasarlanmıştır edilir. kendilerinin uykusunda bir şemsiye altında olsaydı, ve damlayan yağmur etrafında, bir iyi, sessiz, ama çok zengin yaşayacak. mirası almak için - çok büyük bir çadır. Kötü bir vizyon - Ya bir şemsiye satın seçebilirsiniz. Bu adam gizleme girmek zorunda kalacak olan zulüm habercisidir. Eğer bir rüyada, bir aksesuar satın almak için reddetti, o zaman, kendi iraden tecavüz düşman kurtulmak mümkün olacaktır. İlginçtir bu kaynak kırık şemsiye davranır. Rüyamda, yanlış ellerde görmek - birbirleri dert. Bu kişi bir sorun olabilir ve siz mümkün olmayacaktır yardımcı olacaktır. güvensizlik duygusuna - kırık şemsiye kullanın. Bir olay toplumda sağlık, mülkiyet veya konumu hakkında endişelenmenize gerek neden olur.

Aysal Rüya Kitabı

Bu kaynak, böyle bir aksesuar karşı cinsten gelen gençlerin dikkatini habercisi olduğuna inanmaktadır. o cevap vermek istemiyor Flört için, - Kız yağmur veya güneş bir şemsiye altında gizleme. Arkadaşlarıyla diğer insanların özel meseleler hakkındaki dedikodu - başının üzerinde bir çadır ile başka bir kişi bakın. Bazı kişilerin kaderi genel ilgi neden olur. Gerektiğinde kız, onun kısır dedikodu dedikodularını Şemsiyemi bulamazsa. Bu hoş olmayan, ama tehlikeli değildir. kendileri neden olmaz için onlara hiçbir sonuçları konuşun. gerçekte tehlikeli bir duruma olmak - Erkekler şemsiyesiz rüyada kalır. ciddi sorunlarla uğraşırken dikkatli olunmalıdır. Birisi hayalperest zarar vermek istiyor. Ben şemsiyesi altında birlikte olmayı seviyorum - karşılıklılık. Onların ilişkisi yıl hayatta kalmak ve kalacak başlangıçta olduğu gibi nazik ve sadık aynı.

Lewis Rüya Yorumlama

Bu kaynak bilinçaltı ile yolumuza bağlar. Yorumunu harcama yaparken duygusal arka plana dikkat etmek gereklidir. açık durumdaki Şemsiye sudan korur. Bay Lewis bu bilinçaltı direnç işareti olduğunu söyledi. Yakın gelecekte insanlar iç "I" ile diyalog sürdürmek mümkün olmayacaktır. Davlumbaz karmaşık, yani vücuduna su akışı ise. Bu manevi yaşamda uyum işaretidir. Daha yüksek bir bileşen ile reaksiyona girebilen kişilik. Yani kapalı bir şemsiye iyi sezgi sembolü olarak bir rüya olmasıdır. Ve güneş ya da yağmur onunla kendilerini savunmak için - yüksek yoluyla vakit kaybetmek 'I' veya azizi.

Yorumlama Adaskina Rüya

Bu kaynak ülke Morpheus özel hayatında bir şemsiye ortaya çıkmasını ilgilidir. sevdiklerinizle birlikte yağmurdan ince bıçak altına gizlenmesi - Neyse yapamayacağı gölgede. Eğer bir şemsiye satın için bir şans olsaydı - sen merak eder. aksesuarın kaybını hayal zaman - Sürpriz olsun. Hoş veya rahatsız edici - Kaynak olurdu ki, deşifre etmez. Kaput senin elinde çektiğinde - nafile rüyalar unutur. Ben mümkün olduğu senin sürece umuyorum. Kırık, yırtık, kirli şemsiye bir uyarı olarak görünür. Diğerleri hayalperest anlamıyorum. Bu hoş olmayan duygular Konuştuğunuz o insanlar arkadaş değiştirmek değil olup olmadığıdır verilip düşünmek neden neden olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.