SeyahatYol tarifi

Neden Saint Petersburg Mars Field ziyaret etmelidir?

Neden Mars alan yabancıların çekiyor? Bu muhteşem yerin tarihi netleştirmek ve yerleşik olmayan turist için açıklamak için bir yeri vardır. Burada eğer bir noktada buluştu birkaç dönemden birbirine çelişmez yaptı. Burası kentsel faaliyetleri ve rekreasyon çeşitli önemli olmaya devam etmektedir. Yaz günü vatandaşların, Mars Field ziyaret günlerini uzakta iken severim: St. Petersburg'da bir yürüyüş huzur duygusu, park alanının güzelliğini ve mevcut rahatlama ve hissetmek hoş bir atmosfer yardım vermek estetik zevk. St. Petersburg Champ de Mars gibi yer hakkında bilmeniz gerekenler? Belki daha fazla ayrıntı öğrenmek gerekir.

Mimari ensemble Mars Alan

Petersburg Champ de Mars ziyaret ederken ne bakmak için? Burası tarihi park alanında ve çevresinde bulunan siteler ile olan anıtlar ile bağlantılıdır. Kare alanında gerçekten büyük (yaklaşık 9 dönüm) 'dir. Anıtsal dikilitaş - Devrim kurbanlarına anıt yeşil bölgenin ortasındadır. Parkın kuzey kesiminde askeri lider Suvorov bir anıtıdır. Şu anda Rus Müzesi'nin bir şubesi olarak işleyen Ayrıca yakın Mermer Sarayı,. Kışla Pavlovski'nin Alay da topluluk Champ de Mars dahil. Parkın toprakları üzerinden yürüyüşe üzerine, aynı zamanda Kan Kurtarıcı böyle St. Michael Sarayı gibi turistik ve Kilise'nin umudu takdir edebilirsiniz.

tarihsel bilgiler

XVII yüzyılın başında yerel alan dört tarafı denizlerle çevrili ve bir bataklık oldu. Daha sonra, alan boşaltıldı ve o mümkün yürütmek için yapıldı askeri tatbikatlar, kentsel tatil şenlikleri. adları değişmiştir: eğlendirici çayır (Büyük, Tsarina) ve son "Mars Meydanı". Bu 18-19 yüzyıllarda bölge için ayrılmıştı. Ad askeri geçit ve tatbikatların bölgede gerçekleştirilmesi ile ilişkilidir ve özellikle anıt komutanı A. V. Suvorovu sonra güçlendirilmiştir.

devrim toplu mezarlara kurbanlarının defin düzenlenmiştir: Yaklaşık iki asır parkı devrimi burada bir anma bölge olarak geldikten sonra festival ve geçit için bir mekan olarak görev yaptı. şu an By kurbanlarının Devrim Anıtı parlak Bolşevik yönünü, daha doğrusu, bu anıt devrim sırasında ölen tüm insanlara adanmıştır yok. Çünkü park ve o yağların adının bu geçici değişimin adını taşıyan "Devrim Meydanı kurbanları." 1944 yılına kadar alan için ayrıldı.

Leningrad abluka yıllarda yaşayan insanların hayatları uğruna İyi hizmet, Champ de Mars concelebrated: Burada kendiliğinden düzenlenmiş bahçeler büyüyen sebzeler için. Dolayısıyla da, Ocak 27, 1944 ablukayı kaldırma şerefine selam gürledi. Daha sonra 1957 yılında, anma yakıldı anma Ebedi Ateş, ülkedeki ilk. bir fuar "Eternal Flame" 2005 yılında restore edilmiş ve bu güne kadar bu savaşlar ve devrimler kurbanları anısına yanar. Nasıl Campus Martius şimdi nedir?

Petersburg Champ de Mars: Bir şehir için geçerli değer

Bugüne kadar, Champ de Mars - yaz aylarında Petersburg eğlence favori yerlerden biri. bölge tarihsel işlevini korur. Bu öncelikle belleğin en önemli yerlerden biridir nerede savaşların ve devrimlerin mağdurlarına heykeline çiçek koyan böyle bir "sessizlik anı" olarak anma etkinlikleri izleyin. Buna ek olarak, kentsel flaş çetelerin, mitingler ve çeşitli alanlarda eylemcilerin toplantıları vardır.

bir sürü insan katılabilir veya kenardan izlemeye geldiğinde Örneğin, Petersburg tarafından yapılan son yüksek profilli olaylardan biri, sen flash mob bellek Alana Rikmana seçebilirsiniz. "Sihirli değnek" parlayan aynı anda dalga ve yukarı yolla gelen herkesi sunulan Organizatörler. Petersburg Champ de Mars - vatandaşların ve misafirler favori yürüyüş yerin biri!

Ulaşım

Champ de Mars - Güzel bir park alanı var. Petersburg en önemli anıt yerlerden biri eşsiz manzarası eşliğinde, çok sayıda güzergah seçenekleri vardır. İlk en uygun - metro istasyonu "Gostiny Dvor", İstasyonun hemen çıkışında üzerindedir Sadovaya Street, devam alt geçitten Nevsky Prospect geçip ardından başlangıcına doğru caddede gönderilen girin. Sokak yüzden kolay olmayacak bulma, Champ de Mars üzerinde durur. Başka bir seçenek o zaman yönünde kafa gerekir, metro istasyonu "Gorki" için bir yol olabilir nehir Neva doğrudan Kantemirovsky Cadde'de ve gidin Troitsky Köprüsü. Bu noktadan parkın kuzey kesiminde alabilirsiniz.

Ne hazırlamak için?

Park herhangi çitler ve rutin işleri yoktur, bu gece güzelce aydınlatılmış fenerler de günün her saati halka açıktır. Parkın bir parçası köpek sahipleri tarafından ziyaret edilmektedir kaydetti, ancak alanı her zaman temiz ve onların köpekleri münhasıran susturulmuş yürüyüş yapılmalıdır. su ile çevrili üç tarafı ile Kare: Buradan size Kutuzov, oluk veya nehir Yusupov için Swan set gidebilirsiniz.

Mars Field gibi yerler: bahçeleri ve parklar

Petersburg böyle anlarda bile kötü hava yürümek çok keyifli, sen Peter "Champ en ünlü atmosferini hissedebileceğiniz St. Petersburg de Mars - .. ondan sadece ilginç parkı uzak olmayan mı gibi parklar bulunmaktadır Summer Garden ve Mikhailovsky, her bunlardan kendi yolunu güzeldir. Yelagin ada Park ve St. Petersburg 300. yıldönümü gibi ünlü yerleri ziyaret etmek, St. Petersburg gitmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.