Entelektüel gelişimiDin

Simgesi "Tükenmeyen Kupası". alkolizm dan Namaz alkolizm kurtulmak yapabiliyor? yorumlar

"Tükenmeyen Kadeh" küçük simgesini da bilinir. sarhoşluk dan Namaz, bir alkolik alkol arzusunu kurtulmak yardımcı yapabiliyor önce okuyun. Sen inanmıyorsun? Mümkün olduğunca ayrıntılı olarak bu soruyu düşünün. Meryemana Bu görüntü uzun Serpukhov Vedeno Piskoposluk manastırında muhafaza edilmiştir. Rus Kilisesi o mucizevi olarak saygı duyulan.

tanım

Ikonografik boyama tipi Vsetsaritsa Oranta aynıdır. Bu simgeyi Maria poz dua alınıp kollarını kaldırdı ve bebek İsa fincan duruyor ve kutsar etmiştir. Resmin önce dua edenler, uyuşturucu bağımlılığı ve alkolizm gibi çeşitli hastalıkların iyileşmiş olabilir inanılıyor. simgesi ilk görünüşü 1929 kayboldu. Bugün, Serpukhov Piskoposluk ve Vysotsky manastırlar saklanır iki mucizevi saygı listeleri vardır. Jülyen takvimindeki Tatil simgeleri 5 Mayıs'ta kutluyoruz.

köken

Ne zaman ilk simgeyi "Tükenmeyen Kupası" tanıtıldı? içme gelen Namaz çok yardımcı olur, böylece söz her nüans öğrenmeliyiz. Tarih mucizevi İznik Amir şehrinin kuşatılması sırasında Anadolu'daki yıl 304 ünlendi İznik "Snack rahim senin Kutsal Supper", bir simgelerin görünümü ile başladı. Bir Konstantin düşman üzerinde zafer üzüntüsüne ve Rabbin sıkıntıları suçlu başladı. Aniden Size yakın Bakire'nin simgesini gördü. Savaşçı acı ve kızgın olduğunu, bu yüzden onu utanç üzerinde yapmaya karar verdi: o taşın kutsal imajını attı ve onu ayaklar altına başladı. Ama Rab kirlettiler asla!

rüyada O gece Konstantin Meryem göründü ve Bana numara" dedi. Ben ölüme kendisi için yaratılmış olduğunu biliyorum. " Kilise soyguncu hemen cezalandırıldı. Ertesi gün savaş bir müfrezesi düşman saldırısı şehrin duvarlarını uğranılmış birlikte, sırasında Konstantin gerçekleşti. Birisi kafasına bir taş attı, o da cansız düştü.

Biz 325 yılında Kilise'nin olayı ilk İznik Babalar öğrendik. Onlar mucizevi simgesinin önünde şan bir kural girmiştik. Bu, tüm sadık birçok acılarını ve rahatsızlıkları katlanmak zorunda olsa bile, komünyon ayini alarak ölmezler hatırlamak sağlamak için yapıldı.

akıl hastalığı

Büyük harikalar simgesini "Tükenmeyen Kupası" dilediğini yapar. sarhoşluk gelen Namaz tekrar hayata kayıp ruhları getiriyor. Alkolizm fiziksel hastalıkların yanı sıra ruhsal ibaret değildir. Drunkards votka için özlem aşmak için hiçbir kuvvet, nasıl onun ruhu için dua etmek enerjiye sahip olabilir? Bazen, akrabalar ve aile onların önemli hizmet için ne kadar hasta anlamıyorum. böylece nafile tedavi ikna, komplo, kodlama, test edilmiş ve ne zaman Sıklıkla alkolizmin dua okumaya başlamak.

fenomen

Ne mucizeler "Tükenmeyen Kupası" simgesi yönetir? acı yeteneğine alkolizmden Namaz tedavi edilebilir mi? O 1878 yılında suçun emanetler prototipin fenomen olduğu bilinmektedir. sarhoşluk tutku öldü Onurlu emekli asker - ilçe Efremov, Tula ili bir çiftçi yaşadı. Onun evde olduğu votka herkese değişti ve emeklilik beggarly hayatını ulaştı uzak içti. Sonuç olarak, o bacaklarını felç, ama yine de alkol durmadı. Bir kez o söyledim kilise büyükleri, ihtişamını gördü rüyada: "Serpukhov ilçesinde bulunan Leydi Mary, yurduna gidin. Vsetsaritsa simgesi "Tükenmeyen Kupası" orada saklanır. Onun önünde bir dua hizmeti sunulduğu takdirde, vücut ve ruhun sana sağlıklı olacaktır "dedi.

köylü diye yardım istemeye kimse yoktu, Bacakları sahibi olduğu hiç para bulunmuyorsa, bu yüzden uzak bir yola gitmeye cesaret edemedi. Righteous yaşlı ona tekrar göründü, ama yine de onun tavsiye takip kendini getirmek olabilir. Ondan önce üçüncü kez Münzevi ve zaten bu yüzden ciddi dört ayak üzerinde sefil sarhoş sadece yola emri yerine getirme emretti. bir köyde, o gece için durdu. Şefkatli büyükanne hostes ona acıyı dindirmek için bir ayak masajı verdi ve fırında koydular. gece bacaklarda gezgin, hoş bir his hissetti kalkmak çalıştı ve onları tutmak mümkün oldu. Ertesi gün o biraz yürümeyi başardı.

Yani, bir çubuk üzerinde yaslanmış, askerler kadınların Vladychny Vvedensky manastıra gelebilir. Orada, onun rüya hakkında konuştu ve bir kamu dua hizmet etmek istedi. Ama Manastırı'nda Meryem böyle bir simge kimseye bilinmiyordu. Aniden, birisi sacristy ve konsey kilise arasındaki koridorda oldu Kadeh resmini, fark ettim. simgeler arkasında bir yazıt buldum Herkes çok şaşırdı: "Tükenmeyen Kupası"!

elder Barlaam - rüyalarımda oldu münzevi, asker manastırın oluşturucu öğrendik. Yeni bulunan ikon kiliseye ve onun yapılan dua önünde taşındı. Serpukhov gelen eski alkolik geri tamamen sağlıklı başladı. O sadece bacaklar iyileşti ama şarap zararlı fincan dayanılmaz özlem kayboldu değildir.

Daha sonra bu iyi haber manastırın dışında tanındı ve yeni kurulan simge Serpukhov ve diğer şehirlerden hacı bir dize çekti. Alkolikler, yakın akrabaları ve sadece onların iyilik için onu şükranlarımı sunmak tapınağa hastalığın Lady şifa ve birçok aceleyle için dua etmek istiyorum.

Resmin kaybı

Ne zaman simgesi "Tükenmeyen Kupası" kesildi? anda içmekten Namaz da unutulmuş gibi görünüyor? Bize tarihi gerçekleri hatırlatalım. 1920 yılında Piskoposluk manastır kapatıldı ve mucizevi görüntü Nicholas Katedrali aktarıldı - Nicholas Beyaz şapelin Katedrali. 1928-1930 yılında bölüm Serpukhov başkanı o Piskopos Manuel (Lemeshevsky) idi. o zamana kadar sessizce unutulmuş emanetler hürmet, canlandı kitaplarında anlatılıyor sağlar. Ayrıca cemaatin talebi üzerine sekiz kopya mucizevi görüntü ile Piskopos Manuel kutsanması ile çizildi.

1929 yılında St. Nicholas Katedrali, bütün emanetler yakıldı Nara Nehri kıyısında, fonksiyonlarını durdurduğu. Sonuç olarak, hizmet Kutsal Bakire "Tükenmeyen Kadeh" tüm simgeler kayboldu, durdu.

canlanma simgesi

Simgesi "Tükenmeyen Kupası", sarhoşluk namaz, fotoğraflar alkolizm iyileşmek - Sergilenen eşya, her meslekten olmayanlar din adamları söyleyebilir arasında. Ama görüntü 1929 yılında garip kaybolduktan sonra yeniden canlandırıldı? Archimandrite Joseph, 1990 yılında Serpukhov erkek Vysotsky Monastery açılışına ön bilinmektedir. 1991 yılında, 10 Nisan, 1374 yılında kurulmuş bu antik tapınağın üzerine, Radonezh erdemli Sergius, yine çalışmaya başladı.

Onun rektör Archimandrite Joseph idi. Kilise hizmeti "Tükenmeyen Kadeh" o Vysotsk manastırda zarar gören oldu. 1992 yılında Alexander Sokolov (Rus ressam) yeni, şimdi tüm Hıristiyanlar tarafından bilinen bir görüntü oluşturdu. Bir kez daha güçlü bir simgesi "Tükenmeyen Kupası" oldu. baştan Namaz kazaları içme kaydedin. May 6, 1996, bu liste prototip XIX yüzyılda oldu Serpukhov kadın Vvedenskoye Piskoposluk manastırda, içinde kutsandı.

30 Patrik II Alexy ayrılık kelimeleri 1997 harika simgesi ilk kilise Ortodoks takvimde yazılı idi olabilir.

Nasıl dua edelim?

Kaç kişi bir simge "Tükenmeyen Kupası", içmekten bir dua olduğunu biliyor musunuz? Kendim için, acı ısrarla etkili yolu arayan ve onu bulmak. Bunlar duanın kabarması teklifleri anlık sonuçları bekleyin. Onlar zor kişinin komşusu istemeye bulmaları nedeniyle pes, irade ve gerçek inanca sahip olmayanlar, kalp kaybetmek. Namaz anında kanama yara iyileşene iksir değildir. Gücünü görünmez.

En yakın insanları dua Ayyaş, yardım ancak ibadet gücünü hissedemiyorum. o iyiliği ve kötülüğü, onun pişmanlık arasındaki mücadele başlıyor ve edilir İçinde sen inanmaya yakınları üzerinde vazgeçemezsin bu yüzden.

Nasıl dua sunmalıdır? Gerçekten, her şeyden önce. İkinci olarak, Tanrı'nın Anne başvurmanın yardımcı olacağına inanıyoruz gereklidir. Bir kayıp evcil hayvan ruh bile bir günah daha az yapacak eğer büyük bir başarı olarak kabul edilir. Gerekli çalışmaları için Namaz bir rahip nimet almak. Ayrıca ihtiyaç mucizevi simgesi onuruna akathist okumak için bu süre boyunca, 40 günlük hızlı gerçekleştirebilir.

İlginçtir, bazı alkolikler yani hayatın anlamını bulunamadı sahip kurtarmak ve kilisenin çocukları olmak ve manevi destek alma.

onay

İnsanlar, "Tükenmeyen Kupası" en güçlü simgesi iyileşmiş kim olduğunu bilmek istiyoruz. içme gelen Namaz insanları kurtarır. Bugün Vysotsky manastıra saklanan görüntüden alınan hayırsever yardım vakalarının çok sayıda biliyorum. Bu olaylar, manastırda yürütülür bazıları mutluluklarını paylaşan harflerle bildirilmektedir özel defterine, kaydedilir. Our Lady Hıristiyanlara aynı zamanda diğer dinlere mensup insanlar ve vaftiz edilmemiş değil sadece yardımcı olmuştur. Böylece, onların ortodoksi doğruluğu.

Gibi bir kez 19. yüzyıl keşişi Barlaam rüyalarda emekli asker geldi ve bugün Tanrı'nın Kutsal Anne, Rab Kendisi Iisus Hristos Allah, kaza azizleri ve Serpukhov gitmek isteyin. Şaşırtıcı olan bu insanların çoğu bir manastır veya bir simge hakkında hiç duymadım olmasıdır.

yorumlar

Demek ki insanlar simgesi "Tükenmeyen Kupası" yardımcı yolunu bulmuştur. Namaz herhangi bir geri bildirim içmekten alacak? içmeyi çok sevdim bazı rapor, tüm maaş kadar içti ve kış aylarında bile sokakta gece geçirdi. Bu olanlar onlar sevdikleriniz için dua iddia ve hiçbir inanç, iyileşmiş olabilir.

Birçok insan ruhunu arındırır ışık düşüncelerle doldurur, onlar sarhoşluk 351. sarhoşluk okuma simgeden "Tükenmeyen Kadeh" önce namaz dua tarafından yardım edildiğini yazın. Bazı insanlar, alkolizm iyileşmek bir hayal belirdi ve mucizevi Vysotsky Manastırı gitmek için Iisus Hristos anlattı iddia etmektedirler. Onlar onun isteğini yerine getirdi ve şimdi zaman zaman kiliseye gidip akathist okumak söylüyorlar. onlar sarhoşluk tutku gitmiş gibi onlar, onlar aile ilişkileri geliştirmek zorunda olduğunu yazın. Bunlar tamamen iyileşti ve benim iyileşme Meryem teşekkür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.