Spor ve SağlıkKas yapmak

Ne zaman ne yemek ve - egzersiz yaptıktan sonra yeme

, Eğitim sonrasında çok daha yemek istiyorum ayı, o zaman yük yanlış seçilmiştir. Bu yoğunluk seviyesi veya yükün türü değil çok doğru size göre değil. İyi, doğru eğitim, diğer taraftan, iştah keserek. Bu ne kadar zor bilinçleri değildir; kalori. Ve sırf beyindeki özel biyokimyasal süreçlerin. Ve yine ne eğitimden sonra ve hiç gerekli olup olmadığını bir yemek olmalıdır?

Tatlı ve yağ? karalayıp!

Kesinlikle ne olursa olsun doğru ya da yanlış bazı eğitim olup olmadığı, var gerekir. Ama herkes için evrensel menü çalışmıyor. Tek kısıtlama herkes için geçerlidir - çikolata, dondurma, şekerli tatlı peynir ve tatlı lor peyniri - tatlı ve yağlı gıdalar değildir. içme yoğurt kalori içeriği ile dikkat küçük ama bir anda karbonhidrat çok döner onlar miktarda 400-500 ml'lik şişe kullanılır. Ne şekil için değil, aynı zamanda pankreas için de kötü. Bu, bu bedeni dikkat, çok ciddi. Onun kaynaklar sınırlıdır.

Belki biraz su?

Bununla birlikte, bir masaya oturmadan önce, egzersiz tamamlandıktan sonra ilk 15 dakika içinde 400 ml su içerler. içmem bir anda fazla, kalbin buna karşı! Seferde baskıyı artırmak mümkün değildir - çünkü susuz vücut suyunun çok çabuk emilir ve kalp diğer rahatsız bir moddan diğerine hızlı hareket etmek gerekiyor. Kendinize iyi bakın. Bir 30 dakika daha sonra daha fazla içecek ve 400 ml su. egzersiz sonrası Ekstra gıda genellikle zorunludur, dehidratasyon ile ilişkili, böylece gaz olmadan su içmek olduğunu.

Ne zaman orada?

Bu "uğraşları" den sonra 45 dakika en iyisidir. Tam olarak ne is - bu egzersiz hedeflerinize bağlıdır. egzersiz sonrası Gıda teşvik eden veya bu hedeflere ulaşılmasına engel olabilir. Kas kütlesi kazanmak istiyorsanız, bu gerekli olduğu açıktır. Ben sonra yemek gerekiyor mu bir egzersiz aerobik, kilo kaybı amaçlı? Evet, kesinlikle. Aksi takdirde, bir kaç saat sonra sen eğitimde harcanan çok fazla zaman yemek emin olacaktır. dieters nesiller tarafından test edilmiştir. 45 dakika sonra bir yemek masası bulacaksınız. Eğer gücü eğitim geçirdiyseniz, özel içmek gereklidir , protein shake kas korumak için.

egzersiz yaptıktan sonra yeme ne olmalı?

16.00 eğitim sabah ya da öğleden sonra, biz kompleks karbonhidratlar yiyebilir - haşlanmış karabuğday, pirinç, bütün yulaf ve yağsız et veya balık ve meyve tatlı 100 gram (kuru taneleri 50 g).

akşamları eğitimle, (tabii ki patates hariç) zeytinyağında kızartılmış, az yağlı süzme peynir veya sebze yemek gerekir.
Akşam, ağırlık kaybetme karbonhidratlar istenmeyen sahiptir. Aynı arazide eğitmek.

İster bir fitness modeli gibi görünmek istiyorsanız, 16.00 sonrası karbonhidrat ortadan kaldırır. Sen yiyebilir -düşük yağlı peynir, yağsız jambon, balık, kurutulmuş kalamar. egzersizin ardından Gıda bir hafta içinde değişebilir, ama parmaklarınızın ucunda her gün yiyecek tek bir tür olmalıdır. Mevcut gıda birçok çeşidi genellikle aşırı yemekten tetikler. Bu soruna karşı kendinizi koruyun - ve egzersizleri ile en sevdiğiniz kitaplardan kız gibi bakacağız. ama akşamları - Onlar da karbonhidrat yemek. Ve tüm% 200 bak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.