Spor ve SağlıkKas yapmak

Dambıl ile lunges nasıl gerçekleştirilir

Herhangi ortalama kişi ayaklarını çekici ve güzel olduğunu istiyor. Bu kadınlar ve erkekler için geçerlidir. Atletik erkek bacaklar ve kızlarda elastik bacaklar sıkılır daima göz çekmek ve hayranlık tabidir. şaşırtıcı sonuçlar düzenli egzersiz yardımcı olacaktır elde "dambıl ile lunges." Yük kollarında Bu tür hareketler gelişimine katkıda motor koordinasyon uyluk ve kalça ön kas grupları üzerinde çalışan ve stabilite. dambıl ile Lunges ani hareketler ve hızlı çalışan gerektiren farklı spor birçok temsilcilerini yerine getirmektedir.

zhimami ve - Bodybuilders diğer bacak kasları için egzersiz ile kombine edilmiş dambıl ile lunges gerçekleştirmek çömelme. Yeniden kullanılabilir tekrarlayan egzersizleri koordinasyon ve stabilize kas gruplarını verir. Eğer sağlam bir kilo halter kullandığınızda, bacak kasları ekstra kilo. Bu amaçla egzersiz yaparsanız, yavaş yavaş aşağı bir diz gidip tırmanmaya gereklidir - hızlı ve güçlü.

dambıl ile kalça için her iki ayak üzerinde dambıl yanı sıra egzersizleri ile Alternatif lunges bir dakika içinde bir ara ile üç sette 9-12 tekrarlar gerçekleştirilen:

  • gözler ileriye yönlendirilmiş, iki tane dambıl alın ve düz, eller vücudun boyunca indirilir ayağa kalk.
  • geride alt bacak ayak yere düzlemine paralel olması gerekirken gerçekleştirilen bir ayak ileri adım ve bodur gerçekleştirin.
  • Bir hamle yürütme Diz bacak, bir dik açı oluşturmalıdır ve ayakucu dışarı çıkmamalıdır.
  • Son nokta bir hamle ikinci duraklama yaptı, sonra kuadriseps kasları ile sadece tırmanmak gerekir. hafif bir itme destek ayağı İzin.
  • Dik ve özgün durumuna bacak dönün. kalça ve medyanın Kaslar statik bir durumda olması gerekir. Ardından yeni bir tekrarını başlar.

Egzersiz unutulmamalıdır ise:, zift geniş güçlü işletilmektedir gluteus ön ayakları açıkta ve bel kaslarını sıkın ve bacak arkasında kalan yönlendirir.

vücudu izlemek için gerekli tekrarlar yürütülmesi sırasında: Geri veya ileri eğmeyin. konut desteği kaldırırken yerine çalıştırılan bacağın ayak üzerinde daha topuk üzerindedir. başlamayın kaldırıcı cisim kuadriseps kasları üzerinde yükü azalacaktır gibi bir sarsıntıyla. Adım aksi ciddi yaralanmalara yol açabilir diz eklemi, üzerindeki yükü artırır, geniş olmalıdır. pompalama için ön uyluk kasları daha fazla kilo ile halter gerekir. elinde bunları korumak için kemer kullanmak daha iyidir. bükülmüş kollar düzenlenen çubuk kullanabilirsiniz egzersiz karışacak ki.

omuzlarında dambıl ile Uygulama geliştirme yan katkı deltoid kas, güzel oluşumunu belirleyen topografisi, şekil omuz ve genişliği. Farklı yönlerde dambıl ile seyreltme elinde bulunması. Bunu derin bir nefes Sahne tutun, ön ayakları yere paralel hale seviyeye halter yükseltmek için gereklidir. Bu dirsekte fleksiyon ve uzatma kolları izin verilmez. , Ellerini aşağı Exhale.

Karmaşık 16 egzersizleri üç set oluşur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.