FormasyonSSS eğitim ve okul

Ne kadar yüksek puan için DPA geçmek?

Mayıs ayında geliyor - 9 ve 11 kurslarından için en kötü zaman. Sevinç gibi görünüyor - Yaz burnuna! Ama aynı zamanda, ve ne yazık ki - muayeneler, aynı iptal edilmemiştir. 9 kurslarından bilgisinin kontrolü için tasarlanmış Devlet final sınavı, ve 11. sınıfın mezunları için birleştirilmiş durum muayenesi: Şu anda Rusya'da iki devlet sınav vardır. yılın başında dokuzuncu sınıflar ise küçük şeyleri delmek için değil DPA geçmesi konusunda bir soru var.

Daha sonra öğretmen mezunları ve sadece talihsiz öğrencilere korku ve dehşet uyaran, yaklaşan sınavlar hakkında devam ederler. Böylece, sınav geçmek değil, fakat derin bir zihinsel rahatsızlık onu yavishsya gitmeyen bir şey değildir.

Çocuklar, sakin Yani! o boyalı değil şeytan şekilde! sınav sadece bilginin kontrolü için sunulmuştur. Eğer 9 yıldır çok çalıştım, o zaman DPA nasıl geçirileceği sorusunu kalkmak gerekir. DPA ise bilginin niteliksel sistemli sınavlar öncesi, kolayca geçerler.

en azından 3 sınavlara bir ay daha hazırlanıyor başlayın. World Wide Web engin olmak üzere sizi ilgilendiren konularda, üzerinde deneme sürümleri çözün. amaçsızca internette vakit geçirmek yerine, kullanışlı işi yapabilir. Ayrıca deneme sürümü ile bir kitapçı eğitim kılavuzları içinde satın alabilirsiniz. Yani hakkındaki bilgilerini boşlukları tespit ve gitmek, neyi nasıl hangi yönde bilecektir. GIA size bilgi boşlukları doldurmak için yardımcı olacaktır öğretmenler geçmesine yardımcı olacaktır.

Aynı derecede önemli bu sorumlu eyleme öğrencinin psikolojik eğitimdir. Ebeveynler, hazırlanması sırasında dikkatini dağıtabilecek en kötü sonuca kurmak, çocuğu rahatsız etmemelidir. Ebeveynler, alt özgüven artırmak için, pozitif bir dalga üzerinde ayarlayın, çocuğun bakım ve iyilik içine gerekir, unutmayın!

Mezun hazırlama sırasında yaşam doğru yolu özellikle dikkat edilmelidir. Sınav günü net bir baş ve temiz, uyku gelmesi gerekir. sakinleştirici kötüye kullanma. İlk olarak, yan etkilere neden olabilir. İkinci olarak, bağımlılık vardır. Bu sonraki yaşamında size sakinleştirici yardımı olmadan stresli bir durum yaşamaya mümkün olmayacaktır aslında yol açacaktır.

doğru beslenme dikkat edin. Sınav beyin aktivitelerini aktive kahvaltı gıda, olmalıdır önce. Bu alanlar örneğin, için, dahil bitter çikolata. Bu arada, glisin zihinsel kapasiteyi artıran bir efsane vardır. glisin aktif hale getirmek için, bu durum tamamen doğru değildir kısa süreli hafıza. Ayrıca, doz aşımı ile ishale neden olabilir.

Nasıl DPA geçmek - mezunlarına ortaya zorundadır soru sınavdan önce dün gece değil. Doğru ve düzgün bir eğitim yürütmek için gereklidir. DPA - Sadece bir bilginin kontrolü, aynı zamanda yaklaşan 11. sınıf sınavına öğrencileri hazırlamak değildir. Örneğin, coğrafyaya DPA - coğrafyada sınav için iyi hazırlık. Tek fark ilave bilgi kazanılan olmasıdır sınıftan. durum diğer öğeler de dahil olmak üzere, ve edebiyatla benzer. Literatürde sınav için hazırlanıyor - İlgili konuda DPA görevlerden birini.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.