Gıda ve içecekYemek tarifleri

Nasıl multivarka içinde etli patates söndürmek için: adım Tarife göre bir adım

Nasıl söndürmek için etli patates lezzetli ve sulu çıktı o multivarka içinde? Bu soru sevdikleriniz için geç bir akşam yemeğine kadar vücudu doyurmak yapabiliyor kolay ve hızlı bir yemek yapmayı tercih edenler de ilgileniyor.

söndürmek için nasıl etli patates: tarifi pişirme multivarka

Gerekli Ürünler:

  • büyük soğan ampul - 2 başları;
  • yağlı taze sığır olmadan - 400 g;
  • kokusuz bitkisel yağ - 4-6 büyük kaşık;
  • orta boy taze havuç - 2 adet;.
  • Patates yumruları küçük - 7-10 adet;.
  • yenibahar siyah, iyotlu bir tuzu ve kurutuldu dereotu - tat eklemek;
  • büyük kırmızı domates - 2 adet;.
  • Küçük sarımsak - 3 diş;
  • İçme suyu (ön-filtreleme) - 2/3 kap.

et ürünlerinin işlenmesi

Eğer söndürmek önce multivarka içinde etli patates, O yıkanması gerekir 400 g miktarında taze ve yağsız dana eti satın alınan ve orta ölçekli parçalar halinde kesilmelidir. Bundan sonra geri kalan tüm malzemeyi işleme başlayabilirsiniz.

sebze hazırlama

Nasıl patates söndürmek için , multivarka et en güzel kokulu ve lezzetli olsun böylece? gerçekliğe bu arzuyu çevirmek amacıyla, yıkanmış ve kabuğu arınmış olması gerekir ucuz ve basit sebze satın gerektirir. patates, domates, havuç ve soğan yumru ayrı ayrı küpler halinde doğrayın edilmelidir.

Kavurma et

çanak özel bir lezzet vermek için, onu aşamalarında hazırlamalıdır. Öncelikle, kıyılmış et multivarku koymak ve sonra lezzet bunu bitkisel yağ, kurutulmuş dereotu, karabiber, iyotlu tuza ve dikkatle karıştırmak gerekir. Ayrıca, ürün parçalanmış havuç ve soğan dökmek gerekir. Sonraki multivarku iştah açıcı bir kabuk kadar bileşenler olarak kesikli moda ve koyun ve kızartmak için gerekli.

Isıl işlem

multivarka kolayca yeterince et lezzetli patates söndürün. Bu amaçla, az kızartılmış dana olgun kıyılmış domates ve parçalanmış patates yumruları konulmalıdır. Bunların lezzet gereklidir iyotlu tuz ve kurutuldu dereotu, ve daha sonra içme suyu bir miktar dökün ve 60 dakika su verme programını yüklemek için kullanılır. Bu süre boyunca, et tamamen pişmiş ve sebzeler ihale ve kokulu olan edilir. multivarka bir sinyal söndürme tamamlama yayan sonra kapağı açın ve rendelenmiş soğanı koyun. patates kısmen bileşenin lezzet absorbe etmek için, ısıtma bir çeyrek saat dayanmak için gereklidir. Sonra, çanak tabak içinde yayılması gerekir.

Nasıl masaya getirmek

Şimdi bunu, yumuşak kokulu ve lezzetli olsun multivarka içinde etli patates söndürmek için biliyorum. Bir aile üyesi sadece sıcak yemek servis unutulmamalıdır. Doğranmış otlar serpin ve ek taze sebze salatası, domates sosu ve beyaz ekmek sunmak arzu edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.