Spor ve SağlıkKas yapmak

Nasıl son bir ay içinde basın şişirmek için

Yaz - çoğu insan nihayet sıkıcı bir ofis atmak ve nazik deniz, sıcak güneş ve yeni maceralara tatile gitmek için göze harika bir zaman. Kural olarak, birçok tatilcilerin de kesinlikle gerekli ve vücut pompalanan iyi oluşturulmuştur karşı cinsle, üzerinde iyi bir izlenim bırakmaya arıyoruz. Turistlerin çok küçük bir yüzdesi bu konuda önceden düşündüğü beri Ancak, vücutlarının şekli, iyi değildir bilet sıralanır zamanda geldi düşündüm, o tatil öncesinde yaklaşık 4-5 haftadır. Bu yazıda, nasıl son bir ay içinde basın şişirmek göstereceğiz.

Her şeyden önce, sadece başka bir kas gibi basın onların şekil ve sıkılığını değiştirmek için biraz zaman alır okuyucuları uyarmak bizim görevimiz. video veya makalenin tüm egzersizleri gerçeği güvenmeyin "nasıl son bir ay içinde basın şişirmek için," Tam olarak otuz gün bir karşılama küpleri göreceksiniz. bu olmayacak neden olarak birçok açıklama mevcuttur: Birincisi, basın yağ tabakası altında olabilir ve onun sertlik zırh kadar pompa bile kas yağ santimetre bir çift kaplı varsa, görünür sonuçları görmek olmayacaktır. başaramazsan salıncak basının yardımıyla yağ yakmak, tamamen farklı egzersiz gerektirir. aslında, kas zorlayarak biraz vardır ve o zaman büyür ve boyut olarak artar - İkinci olarak, başka bir kas gibi basın sözde mikro travmalar artar. Böyle aşırı kompanzasyon iki üç ay en az alır. Ancak, bu konudaki tüm makale ve videoları "nasıl ay için basın şişirmek için" anlamına gelmez bir aldatmacadır: egzersiz aylık program, görsel olarak değil farkedilir izin mideniz çok zor hale geldiğini hissedeceksiniz. Basitçe mideyi sıkın ve bunu hissetti - sonuç dokunma kolayca fark olacaktır.

Sadece basın pompalamak amacıyla, spor salonuna gitmeye gerek olmadığından, biz salıncak bakmak bu makalede bu seferde şart evde basın. Bu nedenle, pahalı egzersiz donanımları ve özel ekipman satın almaya teşvik yoktur. Tek ihtiyacınız olan bir paspas, bir sandalye (dışkı), bir kanepe ve hemen hemen her bahçede bulunabilir yatay bir çubuk vardır.

Basın için üç temel hareketlerdir. İlk - sözde "köşe": bunun uygulanması için çubuğunda asılı ve vücudun dik açı kurdu, böylece sonra düz bacakları yükseltmek gerekir. İlk andan itibaren% 99 bir olasılık ile, bu egzersiz yapmak için bu yüzden sadece bacaklarını düzeltmek için çalışıyoruz yavaş yavaş dizleri onları bükme ve bacakları çekme başlatmak mümkün olmayacaktır. Tipik olarak, eğitimin bir ay sonra tamamen Düzelt ayaklı bu egzersiz yapmak mümkün olacak. Bu egzersiz orta karın kasları eğitmek için yardımcı olacaktır.

biz iyi bilinen egzersiz yardımıyla salıncak üst basının kasları "başının arkasında elleriyle gövde kaldırılması." Biz biraz karışık sahip olduktan sonra. güvenle arkanıza yaslanıp, böylece tabure (tercihen) veya sandalye koymak gerekir. Eğer düşmez nedenle aynı at Bacaklar, yatağın altında olmalıdır. Kafasının arkasında Elleri, başıboş kadar geriye, sonra başlangıç konumuna dönülür. tabure kullanarak önemli ölçüde böylece egzersiz etkinliğini hareket aralığını artırmak ve edecektir.

Bacak asansörler yardımıyla biz pompa alt abs. Çok basit: mat üzerinde yatmak, senin kollar yanda tutun ve bacakları yükseltmek başlar. Sadece hangi gerilim maksimumdur ve alt uzuvlarını kaldırmaya bu noktaya kadar gelin, hissetmek - otuz ya da kırk dereceye kadar yükseliş açısı, bu nedenle bir "Huş" hiç mantıklı yaparken maksimum gerilme meydana gelir. Ek bir yük olarak, birkaç saniye maksimum gerilme noktasında kalmaya çalışın.

Özenli okuyucu biz set sayısını ve yukarıdaki egzersizleri her yürütülmesini belirtmediğinizden fark etmiş olacak. Biz bunu yapmadı özellikle, çünkü bireysel egzersiz başlangıcında maksimum yükün her seviye için. Biz yirmi anlaşılacağı gibi daha düşük bir eşik olarak günde her egzersiz yapmak. Her yirmi bir yaklaşım yapmak gerekli değildir - bu yirmi katı miktarda oldu böylece, hatta bütün bir gün için onları uzatabilirsiniz. En kısa zamanda egzersiz kolay olur gerçekleştirirken, yükü artacağı kesindir. Eğer doğru yolda olan ana gösterge güzel olmaya kas ağrısı egzersiz yaptıktan sonra birkaç saat içinde.

Biz son bir ay içinde basın şişirmek için nasıl tavsiyeler, bizim okuyucular için yararlı olmuştur umuyoruz. Başarılı bir eğitim!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.