Ruhsal gelişimMistisizm

Noel için arzuların yerine getirilmesi. Ritüelleri nasıl idare eder?

Herhangi bir arzunun, eğer olumsuz bir mesaj içermiyorsa, cennet tarafından duyulacağı ve er ya da geç yerine getirileceğine inanılıyor. Önemli olan, zihin imgelerinde olabildiğince çok çizim yaparak ruh ve inanç ile düşünmektir. Ve insanlar uzun zamandır, çoğu zaman Noel için arzuların yerine getirildiğini fark ettiler.

Arzuları yerine getirme zamanı

Noel Arifesine Noel Arifesi denir, hızlılığın ve 19 Ocak'daki Epifani kutlama gününe kadar süren kutsalların başlangıcına işaret eder. Günümüzde Rusya'da uzunca bir süre törenler ve muhtemel tahminler, tabelaların ve işaretlerin şifresinin çözülmesi ile ithaf edilmiştir. Neredeyse iki haftadır gizemli insanlarla iletişim kuruyoruz - başını çevirmeyenler! Özel bir coşku ile gençler büyülü etkinliklerde yer aldı: o sırada çok eğlenceliler yoktu ve herkes zamanı ilginç geçirmek istiyordu. Bilgili insanlar (büyücüler ve cadılar) arzuların yerine getirilmesi için Noel'de yapılan ritüellerin özel bir güce sahip olduğuna inanarak kutsal yıllara özel bir yer de atadılar. Ritüellerden bazıları çoğunluk tarafından bilinmekte ve uygulanması basittir. Öte yandan, belki de ilk seferini duyacaksınız, fakat onların ne kadar etkili olduklarını bilmenizi engelleyen şey nedir?

Melek figüranı

7 Ocak sabahı Noel sabahında, iyi bir ruh halinde uyanın, tercihen beyaz olan bir parça kağıt alın, çünkü bir melek yapacağız. Yapmanız gereken ilk şey çizmektir. Tabii ki, görüntü için olan tüm yetenekler farklıdır, bu yüzden resimlerin önizlemesini önceden yapabilir ve istediğiniz gibi birini tercih edebilirsiniz. Şimdi resmi dikkatli bir şekilde kes. Şimdi bir dilek zamanı. Onu konsantre edip hayal etmeye çalışın. Zihninizde düşündüğünüz şeyi açıkça gördüğünüzde, melek figürünün bir göz çizip sonra da gizlemesi gerekir. Noel için arzuların yerine getirilmesi genellikle tatil günü olmayan bir günde daha hızlı gerçekleşir. Bu nedenle, ilk kanıtlar, amaçların gerçekleştirilmeye başlandığına karar verirse, meleğinizi alın ve ona ikinci bir göz atın. Şimdi gökyüzü arzunuzu görecek ve bu nedenle maddi dünyada gerçek olacak.

Gökyüzü yardımcı olur

Göklerin açılması nedeniyle Mesih'in Doğuşu için arzuları yerine getirmenin daha sık gerçekleştiği düşünülmektedir. Duyulması için aşağıdaki ritüelleri yapmanız gerekir. Bu gece sokağa çıkmalıyız. Açık alanın bulunduğu gökyüzü açıkça görülebilen bir köyün veya şehrin eteklerinde bir yere gitmek daha iyi. O zaman dünyevi hiçbir şey sizi endişelendirmemelidir. Gece seslerini dinleyin, yıldızlara bakın. Etrafında kimse yok. Sadece sen ve Evren. Ve şimdi dünyanın her yerinden en çok neyi istediğinizi düşün. Düşünceleriniz temiz olmalı, ruhun içinden kimse zarar vermeye istekli olmamalı - yalnızca bu durumdayken Noel arzusunu yerine getirmek mümkün. Odanızın içinde kırmızı bir mum yakmak için evinize döndüğünüzde, bu eylemin sihri kesin olarak çalışacaktır. Pencerede kalması daha iyi, böylece bitirmek için yanar. Mumun yüksek güçlerin dikkatini çekecek ve onları arzunun hızlı bir şekilde hayata geçirilmesini sağlayacak bir işaret parmaklığı görevi göreceğine inanılıyor.

40 günlük DÜNYA

Arzuların yerine getirilmesi için Noel için yapılan birçok ritüelin insanın ilgisini, Tanrı'nın görüntüsünde ve benzerinde yaratılmış olması gerçeğine çekmek için tasarlanmıştır ve bu nedenle yaşamda düşünülmüş olanı anlamak için pek çok yeteneğe sahiptir. Yaratıcı, insana düşüncelerin gerçekleştirilmesi için tüm olanakları verdi. Arzuları gerçekleştirmenin koşullarından biri manevi saflık ve ayrıntılı görselleştirme. Takip ederlerse, başka bir ritüel çalışmalıdır. 7 Ocak sabahı başlayarak, her gün uyanmak, arzunuzu hayal edin ve sonra yüksek sesle söyleyin. 40 gündür insanlara BARIŞ deniyor, Evrene söz vermeyi unutmayın. Bu sürenin sonunda, 40. gün geldiğinde ekmeği ezin ve kuşları besleyin. Bu, ritüeli düzeltecek ve Noel arzusunu yerine getirme şansını artıracaktır.

Bir mum yak

Mum halk törenlerinde derin bir sakrum rolü oynadı ve oynadı. Ateşinin negatif odayı temizlediğine, başka bir dünyada gördüğümüz bir çeşit sinyal işlevi gördüğüne inanılıyor. Tahminlerin ve ritüellerin en iyi tekniklerinin bir mum yakması olduğu tesadüf değildir. Noel için arzuların icrası da alev yakma ile büyük oranda ilişkilidir. Bir sonraki ayini yapmak için uçucu yağa ve bir muma ihtiyacımız var. Noel öncesi gece yalnız kalın, avucunuzun üzerine biraz yağ dökün. Sonra arzunuzu hayal edin ve zihinsel olarak yağ damlalıklarıyla avucunuzun içine doğru hareket ettirin. Mumu ikinci elle alın ve taslımdaki görüntünün bir muma nasıl taşındığını hayal ederken, parmağınızı elinizin avucundan yavaşça ovmaya başlayın. Şimdi ateşi aydınlatın ve aleve bakın - arzunuz evrene iletilmelidir. Mum tükenmelidir. Meleklerin imgelerinizi gerçeğe çevirmesini beklemek kalıyor.

Hayallerinizin yerine getirilmesine izin verin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.