Spor ve SağlıkDoğa Sporları

İnanılmaz bir şekilde, haftada bir milyondan fazla pound kazanç bu beş sporcu her

Ne kadar bir milyon pound yapmak gerekir? Bu, tüm meslek bağlıdır. İngiliz hastanede Hemşire parayı toplamak için otuz yıldan için çalışmak gerekir. Bir avukat neredeyse 17 yıldır kendi ücretlerini biriktirmek gerekir. Böyle miktarını toplamak için büyük şirketlerin bile üst yöneticileri bütün bir on yıl geçirmek zorunda kalacaktı.

spor "Hızlı" kazanç

bir dönemde farklı mesleklerden insanlar bazen bir ömür boyu yeterli değil bir milyon pound olduğu toplamak için zaman, elit bir sporcu sadece bir hafta içinde aynı miktarda kazanır.

Araştırma şirketi "Ekspres Pazar" 2016 yılı için sporcular gelir endişe ve düzenli yedi rakamlı bir meblağ kazanmak için onları dışarı alır kaç gün belirlemek için veri Forbes listesinde, işlenmiş. Bu reklam için dikkate sözleşme ödemeleri, aynı zamanda ücretleri sadece alır, böylece miktarlar çok büyük.

Örneğin, al, 2016 yılında dolayı doping için pozitif testlerin uluslararası yarışmalarda askıya alınmıştı tenisçi Maria Sharapova,. 2016 yılında katılımı ile reklam için Rus kadın her 167.5 gün boyunca milyonlarca pound kazanmak için.

para kazanmakla sporcular arasında çok "hızlı" karma dövüş sanatları standları Ronda Rousay değil, haline gelmiştir. Başka milyon kazanmak için, yaklaşık 32 gün ortalama aldı.

Kim en hızlı kazanç sporcular arasında?

En İyi 5 Hızlı kazanç milyon pound sporun üçünü bildirilen sadece erkekler dahil.

beşincilik yarışçısı Sebastian Vettel ise. "Ferrari" içindeki "Formula 1" Dört kez kazanan hangi banka sonraki milyonu hesabını doldurmak için 7,96 gün ortalama geçirdi.

Biraz daha az zaman o yarışta Lewis Hamilton onun meslektaşı geçiriyor. Ünlü atlet her 7.47 gün bir milyon pound kazanıyor.

Bu listede Amerikan futbolu tek temsilcisi, 2016 yılında "Baltimore Ravens" Joe Flacco günde yaklaşık 140.000 pound kazanç her 7.23 gün mali pozisyonundayken yedi rakamlar düzeldi.

"Barcelona" en iyiler ileri, Arjantin Lionel Messi, bir haftadan az ücret milyon harcama - 5,96 gün, bu günde 170.000 karşılık gelir.

Ve 2016 yılında en "hızlı kazanç" bir atlet Avrupa Cristiano Ronaldo yeni şampiyonu oldu. Spor sadece ona dünya çapında ün ve taraftarların sevgisini değil, aynı zamanda çok büyük kazanç getirmedi. Forbes, Madrid "Real" nin forvet göre bir milyon, her 5.68 gün doldurur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.