Sanat ve EğlenceFilmler

Film "Ziyaret": yorumlar, yorumlar, aktörler ve roller

Film "Ziyaret" ünlü film yapımcılarını ünlü şef drama M. Knight Shyamalan'ın düşük bütçeli sinemaya dönüşmesi olarak nitelendirdi. The Forbes dergisinin önde gelen film eleştirmenlerinden Scott Mendelssohn'un, resmi üzerindeki çalışmaları öğrenmesinden hemen onu 2015 yılının en çok beklenen filmi olarak belirledi.

Zafere dönüş

"Paranormal Fenomen" adlı filmin tüm bölümlerinin yapımcısı Jason Bloom tarafından üretilen korkunç bir film, gerilim unsurlarıyla korkunç bir benzetmeye dönüştü ve belli anlarda Grimm Kardeşleri Hansel ve Gretel'i anımsattı. Ancak sonuçlara atlamayın. "Ziyaret" adlı filmin incelemeleri, başarısız bazı projelerin formuna döndükten sonra "Altıncı His" in yaratıcısı "kış uykusundan çıktı" yazıyor. Korkunun derecesi oldukça yüksek - İMDb: 6.20 ve geniş bir izleyiciye görünmek için güvenle önerilebilir.

Tür politikası

"Ziyaret" filminin (2015) incelemeleri, orijinal filmde ve yazarın rolünde görünen Shyamalan'ın kasetin tamamen farklı üç versiyonu yarattığı bilgileri içeriyor. İlkini bir komedi olarak, ikinci filmi klasik dehşet olarak, üçüncüyü de yazara göre "ortada bir şey" olarak konumlandırdı. Shyamalan, proje üzerinde çalışırken, dolaşıp keyif aldı. Bununla birlikte, profesyonel incelemeciler, "Ziyaret" (film 2015) 'i analiz ederken, değerlendirmeler çoğunlukla olumlu bırakıldı. Tahminlerinde yönetmen, yaratıcı yolunun başlangıcına döndü. "Altıncı Sense" öncesinde yönetmen, tersi gerilim filminde çalıştı. İlk film projeleri mistik melodram "Furious Prayer", öz-ironik komedi "Awakening" ve "Stuart Little" senaryosu. Burada ve "Ziyaretler" de, Jason Bloom'la görüşerek, M. Knight Shyamalan'ın kurnazlığı, bir korku filmi değil, hatta bir gerilim filmi yaratması. Formdaki "Ziyaret" ("Ziyaret") filmi, ilan edilen tür politikasına tekabül ediyor, yeterince gerilim, heyecan verici entrika ve inanılmaz bir büklüm var, ancak daha fazla aile için korku hikayesi.

Ahlak olmaksızın değil

Filmde "Ziyaret" yorumları karışık geldi. Bazı hayal kırıklığına uğramış görüntüleyenler başarılı "bu an" ından sonra yaratıcıların mutlaka mizahın etkileyici bir kısmını neden yerleştirdiğini merak ediyorlardı. Ve resmin taraftarları tarafından resmin finali eleştirildi. "Korkunun anılma anı ironi ve kara mizah ile nasıl doymuş olabilir?" Kafam karışıktı. Açıklamalardan utanılan değerlendirmeciler, yönetmene başlangıçta korku çarpıcı bir dehşet yaratmamak için kınadılar ve kasıtlı olarak dizlerinin titremesini isteyenleri korkutmak için fırsattan kaçıyorlardı.

Dostça eleştirmenler, aile değerlerinin, duygusallık ve ahlakın resmedilmesinde başarılı olduklarını kaydetti. Film yapımcılarının özelliklerinden bazıları, korku filmi "Ziyaret" 'te yapılan incelemeleri bırakarak, mokyumentari'nin ateşini kutladı ve eylemi gerçek zamanlı olarak izledi. Onların görüşüne göre, sinema sadece bundan faydalandı, çünkü komplo özel yeniliklerle parlamamaktadır, ancak heyecan verici dönüşlerden yoksun değildir.

Arketip masal arsa

Resmin ana karakterleri olan 15 yaşındaki Becky (Olivia Dejonj) ve 13 yaşındaki Tyler (Ed Oksenbold), büyükbabasına ve büyükannesine bir hafta boyunca gidiyorlar. Akrabalar, hayatlarında birbirlerini görmediler, çünkü annesi babasının evinden ayrıldıktan ve ailesi ile ilişkileri sürdürmediği için okuldan hemen sonra annelerini dolaştı. Becky, yönetmen olma, seyahat etme hayalleri her şeyi alır.

Yaşlı bir çift torunlarını çok candan karşılar, ancak geçenlerde dokuzuncu yarısından daha azına yatmanızı şiddetle önerir. Varıştan sonraki ilk gece, belirtilen saatten sonra mutfağa inen kız, en azından tuhaf davranan bir büyükanne (Dianna Danagan) üzerinde tökezledi. Sabah John'un dedesi (Peter Macrobbi) torunlarına Büyükanne Doris'i başkalarına zararsız olan bir sinir hastalığı geçirdiğini itiraf eder - alacakaranlık karışıklığı, bir tür uyurgezerlik. Bununla birlikte, yaşlıların tuhaflıkları orada bitmiyor ve çocuklar, olanları düzeltmek için gizli bir kamera kurmaya karar veriyor. Her gün gerçeğe dönüşme girişimleri daha tehlikeli olur.

Aktörler Topluluğu

Film "Ziyaret" ("Ziyaret") için incelemeler bıraktı tüm eleştirmenlerin döküm Vekili oybirliğiyle övgü. Onlara göre, sanatçılar o kadar organik seçildi ki, filmi izlerken senaryoya göre rol aldığı düşünülmez. Görünüşe göre atışları bilmemekle hayatlarını yaşıyorlar. Şaşırtıcı olmayan, yaratıcılar film endüstrisinin gerçek yıldızlarının resmini çekmeyi başardı. Peter McRobby, "Detroit Rush" ve "Kartlar Evi" için izleyicinin oyuncusu olarak bilinirken, "The Sopranos" ve "Brokeback Mountain" adlı gruplara bakarak hatırladı; Celia Keenen-Bolger sinema "Kanun ve Düzen" ve "Sister Jackie" Jorge Cordova "Samuel Striklena" nın filmografisinde "Doğru Karı", "Kanun ve Düzen" projelerini "Durman" ve "Underground Empire" filmlerinin kahramanlarına dönüştürdü; "Sevgili Doktor" ve "Görüntüleme Alanında", Steve Annan, oyunculuk yeteneğini "New York" ve " Amerikan macerası. " 2015 yılında listelenen aktörlerin tümü, "Ziyaret" filmini kendi siciline ekledi. İncelemeler oyunda olumlu bir sonuç var.

Ana aktörler

Olivia DeJong ve Ed Oksenbuld, oldukça genç yaşlarına rağmen, büyük bir filmde ilk izleyiciler değiller.

On sekiz yaşındaki Olivia, "Ziyaret" ve "Tanığın" bir yıl önce serbest bırakıldığı "Sisterhood of the Night" ın yer aldığı altı resim var. Shyamalan ile işbirliği yapıldıktan sonra aktris "Korkunç Kampanya" ve "Güvenli Alan" da oynadı.

"Ziyaret" öncesinde Onbeş Ed Oksenbuld, "Amber Amulet", "Kağıt Uçaklar", "İlk kez İyi" gibi türlerde komedi ve drama filmlerinde çekildi. Şu an yaptığı filmografi "Ziyaret" filmi de dahil olmak üzere 13 film.

Korku içinde gösterilen performans becerileri düzeyleri hakkındaki yorumlar yüksek oldu. Uzmanlara göre, genç yetenekler ikna edici bir şekilde kardeşine döndüler, her yerde karşılıklı takılıyor olmadan birbirlerine endişelerini gösterdiler. Onları arsa kıvrımlarında izleyin ve eğlenceli ve kolay, bazen korkutucu döner. Çocuklar için kahramanlar izleyici her zaman özellikle yaşar.

Nüansla oynamak

İlk planın karakterlerine, rolleri oyuncu Catherine Khan tarafından oynanan bir kızkardeşin ve erkek kardeşin annesi Paul da atfedildi. Ünlü komedyenden önce zor bir görev vardı. Karmaşık bir karaktere dönüşüyor, çocuğun aptal çocukluğunu, savunmasızlığını, ergenlik tiyatrosunun damgasını, güncel bakımını ve çocuklara samimi materyal sevgisini iletmesi gerekiyordu. Seyirci incelemelerine göre, Han'ın çabalarının sonucu harika görünüyor. Aktris TV ve filmlerde "İzleme", "Seyahatler İçin Susuzluk", "Konsolide Kardeşler", "Biz Millerız" başlıklı geniş bir kitleye hitap ediyor.

Rap stilinde

"Ziyaret" M. Knight Shyamalan'ın kariyerindeki ilk korku filmi, film endüstrisinde besteci James Newton Howard'ın olağanüstü ve popüler müzik eşliğinde üretilmedi. Filmin makul bütçesi ve anlatı yapımının özellikleri ("bulunan film" türünü) göz önüne alındığında, yapımcı hiç müzik yapmaya karar verdi. Tek istisna, kendisine ve kız kardeşine olanları anlatan Tyler'ın rap kompozisyonunun arka plan performansına giden son kredidir.

hüküm

Medyanın katkıda bulunduğu, sinemaya ithaf edilen yazarların çoğunluğuna göre, "Ziyaret", yine de, muhteşem bir film olsa da, olağanüstü bir film. Yönetmenin ilk eserlerinin atmosferini ve zerafetini tekrarlamasa da yine de sisteme döndüğünü kanıtlıyor. Ona içtenlikle sevinebilir ve yeni rakipsiz başyapıtları beklemek için ilham alabilirsin. Üstelik yönetmen, kişisel tasarrufların bir bölümünü "Ziyaret" tablosu üretmek için kullandı. Böyle cömertlik M. Night Shyamalan, yaratıcı süreci tam kontrol altına alma arzusunu açıkladı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.