IlişkilerCinsellik

Nasıl seks memnun erkek yapmak?

Bir kadın ne zaman bir erkeği sever, sonra o onun için iyi olmak istiyor. Ve yatak - ana yollarından biri bunu kanıtlamak için. Seks sırasında erkek zevki teslim etmek çeşitli yolları olabilir. Aynı zamanda ilişkilerde durgunluk gidermek ve onlara yeni bir şey getirebilir. Başarılı ve iyi seks hayatı kadınların özgüvenini yükseltmek için izin verir. o nasıl biliyorsa Ve bir adam ona, güçlü seks herhangi temsilcisini memnun.

Doğru nefes - kadının ana silahı. Ama her erkek belirli bir şey seven dikkate almak gereklidir. Birisi boyun ya da omuz Ahlar ecstasy girer ve bazı insanlar sessiz nefes kadının kulağına dinlemek ister. Yani deneme korkmayın. inlemek çekinmeyin ve duygularını gösterirler. Yani adam olacak size zevk açıkça.

Aslında, seks ile başlamak gerekli değildir. Bekleme cinsel eylemin değil zayıf ısıtıyor. Yani eğlenceli bir SMS mesajları ile başlar. mutlu her haberler gibi mesajları bekliyorlardı bitmez unutmayın. Evin adamına neden sevdiğini listelenen nedenler bırakır etrafında Sen asın. Onlar sadece başlıyordu ilişkinizin dönemi hakkında ona ve size hatırlatacaktır. Sonra yatakta kibar bir insana nasıl geçebiliriz. Bu, daha söyleyecektir.

Her şeyi denedim, yani, nasıl, yatakta güzel adam yapmak için? Aslında, her zaman seks dönüştürebilir. Güzel bir iç çamaşırı seti satın başlatın. seks dükkanları, orada satılan erotik giysi gitmek için zaman ayırın. samimi bölge tıraş. Bir saç kesimi veya çizim kasık yapabilirsiniz. Hatta küçük bir eylem sizin için yeni bir biçimde bakmaya Adamını teşvik edebilir.

Nasıl bir adam seks sırasında doğrudan memnun yapmak için? hafif masajla başlayın. gibi güçlü seks dokunsal hissi. Sen ylang-ylang esansiyel yağı az miktarda kullanabilirsiniz - bu cinsel uyarılma geliştirir. vücudun bir parçası ile başlayın ve sonra yavaş yavaş başka bir siteye geçmeye.

Bir erkek seks sırasında bir zevk nasıl anlamak için, deneme korkmayın. Bazen ağız seks yeni bir şey ile gelip zor gibi görünüyor. Aslında, yeterli dilin dışındaki penis her şeyi okşamak. Örneğin, ellerini, saçını veya ipek kurdele kullanın.

Sabahları adam çalar saat değildir ve okşamalarla ve öpücükler uyanabilirsiniz. Bu uyanış keyifli, aynı zamanda en unutulmaz ibaret değildir. Onun katılımı ile bir erotik rüya hayal ettiğimiz hakkında bilgi verin. müdahale ve hafif bir masaj yapmayın. kahvaltıda Cook ve en sevdiği yemek yatağında servis edilir. Sadece kadınlar gibi romantik şeyler seviyorum.

Onu kıskanç uyandırabilirsin. Ve göstere yeterince onunla kendini okşamaya, başka bir adamla kucaklamak zorunda değildir. yüksek sesle kendinize övgü anlatmak, aynada kendi yansımasını hayranlıkla izleyin. Mastürbasyon bir fırsat daha iyi vücudunuzu tanımak için değil, aynı zamanda bir ortak dikkatini çekmek için sadece sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.