IlişkilerCinsellik

Bir kıza nasıl okşam lazım?

Cinsel deneyim kazanmak isteyen gençler genellikle bir kızın okşayacağı konusunda bir soru sorarlar. Bu makale bu makaleye ayrılmıştır.

Akşam hazırlanması

Bir erkek üste olmak isterse, cinsel zevklerin akşamı yatmadan başlamamalıdır. Bir kadın mutlaka dinlenmelidir. Ve ona işten sonra bu fırsatı verin, akşam yemeğine dikkat ederek. Belki bir restoranda akşam yemeği ya da belki bir self- servis masası olacaktır.

Yemek bittikten sonra kadın rahatladı, kanepeye gidebilirsiniz. Sessiz olma - konuşma. Ve çoğunlukla bu konuda konuşmak - övgü ile duş, ancak samimi olmaya özen gösterin, işine ilgi gösterin. Kızı dinlerken, harekete geçebilirsin - ellerini kaldırmak için, geri masaj yapmayı teklif edin.

Yatakta

Ama şimdi yattın. Bir kıza nasıl okşam lazım?

Eğer her şeyi doğru yapmadan önce, kız kendine bastıracak ve sonra da doğrudan okula gidebilirsiniz. Boynuna, boynuna ve saçına yumuşak dokunuşlarla başlanmaya değer. Bu tür kızlar, kızları gerçekten seviyor çünkü bu yerlerde çok sayıda sinir uçları var.

Boynundan ve boyundan, yüzeye gidebilirsiniz - ayrıca birçok erojen bölge vardır. Kulaklar, parmaklar, kızın arka kısmı, göbeğin çevresinde karın, iç uyluk da heyecan verici yerler olarak kabul edilir. Ancak nazik dokunuşlara azami hassasiyet bir kadının göğüs kısmına sahiptir.

Genel olarak cildin mukozaya geçiş yerlerinde yüksek duyarlılığa sahip olduğunu hatırlamaya değerdir: burun deliklerinin kenarları, dudakların sınırları, vestibül vestibül vs. Anlamı kirpik okşamak olan "uçan kelebek" adlı çok heyecan verici bir oyun.

Ama şimdi göğsüne taşındın. Sevişme sürecinde, duyarlılığı birçok kez artar. Göğsündeki bir kadını okşamak nasıl? Maske dili ile başlayın, yalnızca meme uçlarıyla değil aynı zamanda etraflarında odaklanın. Meme uçları parmağınızın ucuyla vurulduysa, bir kızın güçlü bir heyecanını, meme uçlarını bir araya getirmeyi anlatan ilginç bir efekt fark edersiniz. Göğsüne dokunursanız, bu bölgenin son derece hassas olduğunu ve çok dikkatli okşunması gerektiğini unutmamalısınız. Kaba hareketler yalnızca zıt etkiye yol açacaktır - heyecan kaybolur. Ve memeyi yoğurmak ya da ısırmak kesinlikle buna değmez.

Göğüsten kademeli olarak aşağıya inip en nazik diş organına yaklaşın. Vajinadaki bir kıza nasıl okşam lazım? Bu süreç aynı zamanda belirli bilgi gerektirir, ancak asıl tavsiye edilgen klitorise dokunmak değildir. Bu tür eylemler rahatsızlık verebilir ve hatta acıya neden olabilir. Bir kadının cinsel organlarını okşarken çeşitlilik gereklidir, çünkü aynı okula tekrar tekrar girmek önemli bir önem taşımayacaktır. Sözlü okşamalar büyük önem taşır.

cunnilingus

Sözlü okşamalar - bir kıza orgazm getirmenin en hızlı yolu. Bir kızı genital bölgede nasıl sevişirsiniz ? Oral seks için en uygun birkaç pozisyon vardır:

- kız sırtüstü yatıyor ve eşi bacaklar arasında duruyor;

- Kız yatağın kenarında ya da sandalyede oturuyor ve eş, dizlerinin üzerinde onun önüne yerleşiyor;

Pozisyon 69.

İkinci durum herkese uygun değildir, çünkü her zaman bir kız cunnilingus sırasında fellatio'da konsantre olamaz.

Cunnilingus, klitorisin ve labinin hafif öpücükleri ile başlamak daha iyi. Önemli olan klitorisin nemlendirilmesidir, aksi takdirde bir kız rahatsızlık çekebilir. Sevecenlik dilin yumuşak ve temkinli hareketlerine devam eder. Vajinal bölgeye geçtiğinizde kendinizi sınırlayamazsınız - bu alan aktif faaliyetlere artık çok hassastır.

Kadın cinsel organlarını okşamak mümkündür ve yeterince yağlanıyorsa parmaklar vardır. Bununla birlikte, vajina içine itilmemelidirler - kadınlar onu sevmez, benzer bir süreç bir jinekologla resepsiyonu ile ilişkilendirilir.

Umarız bir kızın okşayacağı sorusu kapsamlı bir şekilde yanıtlanmıştır, artık uygulamaya geçme zamanımız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.