Haber ve ToplumPolitika

Nasıl parti "Birleşik Rusya" katılmaya? tavsiyeler

kirli bir iştir - Rus toplumunda politika bir algı var. yok belli esasına altında olması nedeniyle, itiraz: Bu güç kazanmak ve ayrıcalıkları her türlü partinin üyesi olmaya ve bu yüzden "haksız siyasi teknolojileri" yapmak amacıyla herhangi bir şey için hazır olanların olduğu bir sır değil - oldukça yaygın.

Ancak, bugün, ülkemizde ülkenin kaderine etkin rol almak ve onun içinde yaşayan insanların hayatını kolaylaştıracak amacıyla siyasete girmek insanların belirli bir yüzdesi vardır. sıradan vatandaşın sorunları hakkında umursamadı - Ancak sadece maddi mallar parti üyeliğinden almak isteyenler de vardır.

Bir platform olarak her ikisi de egemen olduğu için ilk etapta parti "Birleşik Rusya" katılımını dikkate kendi hedeflerine ulaşmak için belirtmek gerekir. onun destekçileri ülkenin tüm bölgelerinde bulunurlar çünkü bu siyasi güç, diğer şeyler arasında, uzmanlar da kitle denir.

Birçok kişi parti "Birleşik Rusya" katılmak konusunda sorun. Tabii ki, ana bir üyelik kartı almak isteyen adaylar için belirli gereksinimleri gerektiren kanun, öncelikle konu yukarıda belirtilen siyasi güçler operasyonlar kamu dernek ülkenin.

Partiyi "Birleşik Rusya" katılmaya nasıl sorusuna doğrudan gitmeden önce, oluşun tarihinin bazı ayrıntılar üzerinde dokunun.

Geçmişe Gezi

"Vatan", "Birlik" ve "Tüm Rusya": Yukarıdaki fraksiyon üç siyasi hareketlerin temelinde 2001 yılında kurulmuştur. Sağ seçim kampanyasının kazanan olmak için için iki yıl önce birbirleriyle rekabet ediyorlardı. 1999 blok "Tüm Rusya" Yaz sonunda "Vatan" parti ile konsolide edilmiştir. sosyo-politik hareketi "Birlik" sonbaharında Aynı yıl kaydedildi. "- Unity Bölgelerarası Hareketi" (kısaltılmış sürümü - "Ayı") seçim kampanyasında o kadar hatırlanır. Bir hayvan olup, bundan fraksiyonun bir amblem olur. 2001 yılında, konsolidasyon olacak "Birlik" süreci ve "Vatan". Aynı yıl erken sonbahar birlik 'Tüm Rusya' safında için "Birlik" Birlik ve Anavatan adında bir halk hareketi "" yoktu. 2003 yılında "ER" Ülkemizde egemen siyasi güç haline gelmiştir.

adaylar için gereksinimler

parti "Birleşik Rusya" katılmak öğrenmek isteyenler, üyelik için adaylar sadece yetişkinler olabilir bilmelidir. Ayrıca diğer olmak yasaktır sosyal ve politik dernekler. Partiyi "Birleşik Rusya" katılmaya nasıl ilgilenen adaylar, ayrıca koşulsuz partinin Şartı ile uyumlu ve hedeflerine ve amaçlarına ulaşmak için her türlü çabayı anlamak gerekir.

Yukarıdakilere ek olarak, iddia eden bir kişi onun yandaşları en az altı ay arasında olmak, "ER" üyesi olmaya hak kazanmak için.

yasaklar

Rus yasa yabancılar ve vatandaşlığı olmayan kişiler için hizip "Birleşik Rusya" üyelik yasaklamaktadır. Aynı zamanda yer almak yasaktır siyasi hayatında beceriksiz olarak tanınan kişilere ülke.

Ne yapmalı

parti "Birleşik Rusya" Şartı kendi saflarına katılmak isteyenler için kurallar belirli bir kümesi içerir.

İlk adım yukarıda sözü edilen siyasi hareketin üyesi olmak ve süreci kişisel verilerin işlenmesine onaylamak istediğiniz, kendi eliyle bir mektup yazmaktır. Aşağıdaki gibi gibi düşünen insanlar, desteğini gerek sonra: topluca, onlar "Birleşik Rusya" haline sakıncası yoktur neyi hakkında tavsiyelerde gerekiyor. Bundan sonra, aday aslında, o yukarıdaki fraksiyonun saflarına katılmak için bir uygulama sunacaktır, evinin, yerine parti "Birleşik Rusya" birincil dalında bir görüşme için davet edilir. söz konusu prosedürün nihai aşamada potansiyel bir "Birleşik Rusya" kaderi karar siyasi kurulu (en azından ayda bir kez) tarafından toplantıya çağrılır. Bu vücudun başarısızlık durumunda kararın nedenlerinden haberdar edilmelidir.

Aday onaylanırsa, bir kişinin parti "Birleşik Rusya" yürütme komitesi yapar üyelik kartı çıkartılacaktır ve acemi üyelik ücreti ödemek zorundadırlar.

Herkesin her an can "ER" çekilme böylece Tabii ki, hiç kimse, bir siyasi hareketin bir üyesi yapmak için zorlanabilir.

Ancak, sonra geri Böyle bir adım, bir parti kartın teslim tarihinden itibaren üç yıllık sürenin dolmasından sonra mümkün olduğunca iktidar hizip saflarına katılmak olduğunu bilmelidir.

"ER" Birincil dalları

Bu yapılar 18 ila 20 yaş arası gençlerin çok sayıda ulaşmak eğilimindedir çünkü çoğu, iktidardaki kesiminin başlıca dallarını ne sorusu ilgileniyor. Birincil dal verimli ve sorunsuz olduğu kırsal bölgelerde faaliyet vurgulanmalıdır. Yukarıdaki yetki genellikle 5-6 "birincil" birimleri çalışır. Ne olduklarını için mi?

Onların görevi desteklemek ve doğrudan ya da dolaylı sosyal ve politik hareketin kabul politika hedeflerini etkileyen "Birleşik Rusya" girişimleri uygulamaktır. Birincil bağlantılar "yukarıdaki" olan kararları yürütmek amacıyla da oluşturulur. Buna ek olarak, yukarıda belirtilen yapıların sosyal ihtiyaçlar ve hesap bölge ihtiyaçları izleme yapan.

Sonuç

Siyasi parti "Birleşik Rusya" herkesin bir bütün olarak kentin ekonomik, siyasi ve kültürel yaşama ve ülkenin katılma hakkını verir unutulmamalıdır. "Bayraklarının üzerine" Bugün ünlü şarkıcılar, aktörler, yönetmenler, sporcular vardır. Tabii ki, parti oldukça doğaldır ki, destekçileri hem de muhalifleri sadece sahiptir. Ama partinin "iktidar" politikasına destek verenlerin sayısı çok büyük olduğu gerçeğini belirtmek mümkün değildir. Ve son rol propagandası ile burada oynanır.

Sonunda, katılmak ya da değil "Birleşik Rusya" in, herkes kendileri için karar vermelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.