Spor ve SağlıkBalık tutma

Yankı sirenler Lowrance - Balık yerlerin arayışında son teknoloji

Lowrance Elektronik şirketi tüm dünyada bilinmektedir. Üretim sonar ve diğer elektronik cihazlar ile uğraşmaktadır. Çoğu balıkçı Bu edinimi hayal ediyorum. Sonuçta, Lowrance fishfinders büyük yakalayacağım her zaman olsun yardımcı olur.

şirketi Tarihçe

Joplin 1957 yılında Tabanlı şirket Lowrance Elektronik (ABD). Şirketin sahibi, Karl Lourens, bütün boş zaman bu hobi adamış fanatik bir balıkçı olarak kabul edildi. Hem oğlunun balıkçılık sevilen şaşırtıcı değildir. Onlar frogmen State ilk idi. balık izlerken, insanların çalışma ve balık hareketlerini izlemek mümkün olacaktır özel bir cihaza ihtiyacınız olduğunu fark etti. Birkaç yıl sonra, onu icat etti.

İlk transistör siren ve sadece balıkçılar kullanılmaz olabilir, ama aynı zamanda tekne kullanılan. Cihaz bir kompakt uygun ve ucuz elde etmek. Bu nedenle, 1957 yılında kardeşler sonar yaklaşık 2,000 adet sattı.

sonar üretimi ile işini başlayan Lowrance Elektronik bugün farklı donanım üretiminde devreye girer. Bu deniz radyo ve geminin radar, GPS ve grafik plotter.

Lowrance Balık bulucu: onuru

tüm Amerikan balıkçıların% 50'den fazlası elindeki bir Lowrance sonar var. Ve küresel pazarda, şirket öncü bir konuma sahip. başarının sırrı nedir?

 1. çok zengin "Lawrence" dan Dizilim sonar.
 2. Herkes cihazda "cüzdan üzerinde" kendileri için seçme olanağı vardır. seçenekler ve 7000 ruble kadar vardır.
 3. onları çok kolay arayüzü herhangi balıkçı anlama kullanın.
 4. Tüm modeller Rus pazarı, Rusça dil desteği satılmaktadır.
 5. En iyi ve modern öğeleri kullanarak Lowrance sonar birimlerinin üretiminde.
 6. Her birim sinyal işleme gerçekleşir hangi yazılımın bir dizi benzersiz içerir.

teknolojinin

mümkün olduğunca en iyi olarak Lowrance fishfinders yapmak adına, şirketin uzmanları kendi yenilikçi teknolojiler geliştiriyorlar. Bunlar arasında:

 • DSİ alt en gerçekçi gösterir. Hiçbir fantezi ekranda gösterilir ne olduğunu tahmin etmek hiç ihtiyacım yok. Balık çok doğru görüntülenen yüzden kaçırmak mümkün değildir.
 • çok daha iyi görüntü kalitesi hale geçtiği Genişbant Ölçer, gürültü kaybolur. Bu teknoloji tekne yüksek hızda hareket ediyor olsa bile alt ile "iletişim" kaybedemem.
 • HDI - yem pozisyonunu izler ve balık doğrudan teknenin altında alanındadır bir teknoloji.
 • TrackBack - balıkçı geri kaydırın ve sonar kaydını görüntülemenize olanak sağlar.
 • ASP veya çevre koşullarında sonar otomatik olarak ayarlanması. Cihaz hareket ya da su koşulları, hava koşulları hızını değiştirirken işlerini kendi kendine ayarlama olduğunu.
 • StructureScan - Şirketin eşsiz bir buluş. Şimdi, bu cihazlar, çünkü bir tarayıcı denir bunlar doğru alt, daha doğrusu kendi yapısını göstermek mümkün bulunmaktadır. Bu durumda, resim yüksek kaliteyi sahiptir. Lowrance bu teknoloji ile siren oldukça pahalıdır yankı. Çoğu zaman, fiyat 100 000 ruble kadar çıkıyor.

ünlü dizi

Lowrance sonar birçok dizi vardır. piyasadaki en popüler ve popüler şunlardır:

 1. Yankı sirenler HDS serisi - çeşitli biçimlerde renkli ekranları ile birkaç tek başına modelleri. 6.4 inç - Böylece HDS 5 boyutu HDS 7 5 inçtir. birimlerinin kalanı büyük bir ekran boyutuna sahip. Tüm yüksek kaliteli kartoğrafya yanı sıra, veri aktarımı için özel yüksek hızlı bağlantı noktaları ile donatılmıştır.
 2. Elite Serisi - 5 inç diyagonal bir ekran cihazlardır. Her siren Lowrance Elite mükemmel haritacılık ile donatılmıştır. Ve son model fotoğrafik verilerin doğru bir görüntü sağlar bile DownScan teknolojiye sahiptir.
 3. LMS serisi birçok modelleri içermektedir. Hepsi 3.5 inç veya daha fazla bir ekran var ve hatta bir iç sonar ile donatılmıştır.

Tüm sirenler Lowrance - Büyük bir catch her balıkçı dönüşü yardımcı olacak bu harika cihazlar. Bu cihazların etkinliği balıkçılık milyonlarca hayranı tarafından takdir edilmiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.