Gıda ve içecekYemek tarifleri

Nasıl multivarka pembe bir somon pişirmek için? multivarka içinde somon fileto

Nasıl bir pişirmek için multivarka pembe somon çift ve pişirme modunu kullanarak? Eğer bu makalenin materyallerde bulacaksınız bu mutfak sorulara Kapsamlı cevapları. Buna ek olarak, bir yapmak hakkında öğreneceksiniz balık fileto mümkün olduğunca, sulu, lezzetli ve kokulu.

Nasıl krema sosu multivarka pembe bir somon pişirmek için?

Bu basit ama çok lezzetli yemeğin olağan aile yemeği değil, aynı zamanda herhangi bir tatil tablo için sadece hazırlanabilir. Sonuçta, sulu kırmızı balık herhangi birine davet konuk vermeyecektir. Özellikle böyle bir akşam yemeği modern bir mutfak aletleri hazırlanacaktır eğer - multivarka.

Demek ki aşağıdaki bileşenleri gerekebilir şenlikli yemek oluşturmak için:

 • Büyük taze somon - 1 adet;.
 • peynir (bir "MAASDAM" almak mümkündür) - yaklaşık 200 g;
 • yağlı ekşi krema - Büyük dolu 2 kaşık;
 • krem,% 30 - 10 mi;
 • kalori mayonez - 3 büyük kaşık;
 • Limon - 1/3 küçük meyve;
 • Buğday unu - 4 büyük kaşık;
 • bitkisel yağ kokusuz (rafine) - (pişirme) birçok büyük kaşık;
 • İnce tuz, baharat, balık için özel olarak tasarlanmış ve zemin biber - bir tabak tat ekleyin;
 • dal üzerinde - taze maydanoz ve dereotu.

kırmızı balık işleme

Eğer pembe somon pişirmek önce multivarka iyi kırmızı balık işlemek gerekir. Bu amaçla, iyice yıkayın tüm yüzgeçleri ve baş kesmek için gereklidir, ve daha sonra bağırsak ve kalın biftek halinde kesilir. İstenirse, somon tüm kemikler kaldırılabilir. Bundan sonra, balık, sonra aromatik baharat ve tuz ile lezzet, tuz ekleyin 10-13 dakika kadar bekletin gerekir. Bu süre zarfında, ürün multivarka içinde baharatlar ve somon filetosu daha sulu ve lezzetli olacaktır emer.

Pişirme süt sos

Bu yemek için Dolum büyük önem taşımaktadır. Sonuçta, balık olmadan ben istediği kadar sulu olmayacaktır. pembe somon herhangi bir garnitür ile hizmet vermeye planlanan Dahası, krema sos ve, sos olarak hizmet edebilir. Bu durumda, yakıt ikmali hazırlanması için bir yağlı ekşi yemekler,% 30 yüksek kalorili krema ve mayonez karıştırılması gereklidir. Ayrıca tüm listelenen maddeler taze sıkılmış limon suyu birkaç kaşık ve ince rendelenmiş sert peynir eklemek gerekir.

Gıda ısıl işlem

Eğer multivarka pembe somon pişirmek önce, dikkatli bir yavru olmalıdır. Bu amaçla, cihaz fincan bitkisel yağ dökün ve pişirme modunu ayarlamak gerekir. Daha sonra, un balık parçalarını batırıp kuvvetle ısıtılmış yağ batırılmış. Her iki taraf kızarıklık kabuk (yaklaşık 7-13 dakika) kadar somon yavru pembe olmalıdır. Böylece Multivarki kapak kapatmak için gerekli değildir. Ürün iyice usanmış sonra, önceden hazırlanmış sosu dökün ve aynı modda yaklaşık 5 dakika bu line-up durmak gereklidir. Bu işleme aygıtında sıkıca kapatmak için arzu edilir.

Akşam yemeği için uygun beslenme kızarmış balık

tarifi üzerine multivarka pişirilen somon fileto çok sulu, lezzetli ve doyurucu çıkıyor. Bu süreden sonra krema soslu balık bir tepside kase ve yerden kaldırılmalıdır. bir garnitür yerleştirebilirsiniz pembe somon yanında (örneğin, buruşuk patates, makarna, haşlanmış pirinç vb, vb.). masaya direkt besleme önce, akşam yemeği taze maydanoz ve dereotu birkaç dal süslemek için arzu edilir.

Nasıl multivarka bir çift pembe bir somon pişirmek için?

Eğer-az yağlı ama çok lezzetli bir öğle yemeği pişirmek istiyorsanız, somon birkaç tedavi edilmelidir. Bildiğiniz gibi, birçok modern Multivarki benmari fonksiyonuna sahiptirler. Bu mod sulu ve lezzetli, aynı zamanda sağlıklı yemeğin sadece yapmanızı sağlar.

Yani, çifti balık öğle hazırlanması için, biz gibi ürünleri gerekir:

 • Büyük taze somon - 1 adet;.
 • Limon - meyve 1 küçük bir parça;
 • kokusuz zeytinyağı - birkaç küçük kaşıklar;
 • Taze soğan ok - Birkaç parça;.
 • İnce tuz, baharat, balık için özel olarak tasarlanmış ve zemin biber - bir tabak tat ekleyin;
 • olgun domates - 2 adet;.
 • Orta boy havuç - 2 adet;.
 • Taze maydanoz ve dereotu - kirişe.

hazırlama somon

Nasıl bir benmari modunu kullanarak multivarka bir sulu pembe somon pişirmek için? Bunu yapmak için, taze balık dikkatli süreci gerektirir: yıkama, gut, yüzgeçleri ve kuyruk kesti ve sonra yavaşça ayrı fileto kısmı sırtı ve küçük kemiklerin. Bundan başka, kağıt havlu üzerine yerleştirerek, fazla nemin ürünün kurtulmak için gereklidir. Bundan sonra, pembe somon lezzet bir kaç saat için oda sıcaklığında bırakılmış sonra ince bir tuzu, kokulu baharat, yenibahar ve taze sıkılmış limon suyu ve gerektirir. Yalnızca böyle bir ön muameleye Eğer sulu ve lezzetli bir öğle yemeği alacak.

sebze hazırlama

daha besleyici olsun multivarka "Redmond" somon için, böyle olgun domates ve taze havuç gibi ek sebze eklemek için tavsiye edilir. Bunlar iyi yıkandı ve daha sonra, ince dilimler halinde kesilmesi gerekmektedir. Ayrıca ayrı doğrayın gerekli yeşil oklar soğan, maydanoz ve havuç.

ızgara yemekler oluşumu

vapur modu mutfak ünitesi kafesi açmadan önce bolca zeytinyağı ile yağlanmış ve daha sonra marine somon fileto koymak gerekir. Balık domates, havuç ve ince doğranmış yeşillik dilimleri üst üste yerleştirilmelidir.

Balıkların Termik işlenmesi

çanak oluştuktan sonra, pembe somon ile barlar o soğutmalı kaynamış su dökün önceden gerekli olan Multivarki kase içine koymak. Aşağıdaki vapur modu dahildir ve zamanlayıcı 25-30 dakika boyunca ayarlanır. balık ve sebzeler için yeterli Belirtilen zaman yumuşak ve sulu olmaya tamamen hazırız.

masaya doğru balık yemi buhar

Şimdi bildiğiniz lezzetli pembe somon yemek pişirmeyi bir benmari modunu kullanarak multivarka içinde. Zamanlayıcı birimi sinyal gönderir, hemen sonra olmak bir sofra servis edin. çanak büyük bir plaka üzerinde yer almalıdır ve bir sonraki taze sebze ya da önceden hazırlanmış bir garnitür yerleştirmek. Böyle bir akşam yemeği mükemmel uzun taneli pirinç haşlanmış unutulmamalıdır. hububat ek olarak, bu yemeğin taze marul ve buğday ekmeği (opsiyonel) sunmak önerilir. Afiyet olsun!

ev hanımları için faydalı bilgiler

 • Balıklara çanak en lezzetli ve sulu, ana bileşen daima olmalıdır öncesi marine ortaya çıktı. Böyle böyle devam krema, mayonez, ekşi krema, süt ve aynı sadece kokulu baharatlar, tuz, limon suyu ve biber değil, aynı zamanda ürünleri kullanmak önerilir.
 • Herhangi garnitür ile olabilir masaya balık servis edin. Ancak, bunlardan en popüler patates püresi ve haşlanmış pirinç vardır.
 • Pişirme buğulama balık Multivarki tarafından sadece mümkün değil, aynı zamanda geleneksel çift kazan veya mantovarke kullanarak. Ama her durumda, bu cihazların kafes mutlaka krem / bitkisel yağ yağlanması gerekir. Bu tavsiye görmezden gelirsek, o zaman balık parçalarının ısıl işlem sürecinde tavaya sopa olacak ve bütünsel bir görünüm elde etmek oldukça zor olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.