SağlıkTıp

Deriye Dikkat: tapınaklar üzerinde sivilce

insan vücudu üzerinde işaretler, onun kaderini tahmin onun doğasını belirlemek ve ... hastalığını teşhis etmek olabilir. Hiçbir erkek vücudunuzun sivilce "süslemek" istiyor ve yine birçok akne muzdarip. Neden böyle oluyor?

akne nedenleri hijyen veya iç organların kötü performans eksikliği yatmaktadır. Genellikle akne ergenlik döneminde vücutta meydana gelen değişiklikler nedeniyle oluşur genç hastalık olarak kabul edilmektedir. Bu durumda, tedavi tüm hijyen prosedürleri gözlemleyerek oluşur. akne nedeni 25 yıl sonra, bir organizmanın sadece ergen değişiklik olsaydı insanlar akne unutun.

Ama yetişkinlikte akne görünümü iç organların arızaları gösterir. Sadece hijyen prosedürleri yeterli değildir bu yüzden Ve bu ciddi bir sorun vardır.

Yüzün belirli bir alanda akne Yerelleştirme belirli organların başarısızlıkları hakkında konuşuyor. yanaklarda, bağırsakta - - Bu durumda, mabedlerinde noktalar safra kesesi, alın düzensizlikler gösterir akciğer, burun - pankreas, burun kanat - bronşlarda, köprü (kaş arası) - karaciğerde. Vücudumuz - Onlara (ya da birkaç) bir sorun algılarsa bu etkileşim organları ve ardından bütün sonuçlarıyla birlikte bütün organizmayı bozulur. Ve ciltte sivilce kurtulmak için, iç organların normal işleyişini geliştirmek gereklidir.

Akne (mabedlerinde, alın, burun, vb kanatları) yüz temizleme reaksiyon yardımcısı olarak görünür. Sağlıklı bir bağırsak berrak cilt ve sağlıklı saçlar anahtarıdır. Güçlü bir bağışıklık sistemi normal sindirim, vücuttan toksinlerin atılımı sorumlu bakterilerin, çok büyük sayıda bağırsak, evinde. Ayrıca, "yararlı" ve "kötü" bakteri oranı kesinlikle tespit edilir. karşıtları hızla çoğalmaya başlar ederken bazı faktörlere (stres, antibiyotikler, kötü beslenme) bir sonucu olarak, bu oran, yararlı mikroorganizmalar küçülür, bozulur. toksinler - - onların aktivite ürünleri de çok fazla hale gelmektedir çünkü karaciğer ve böbrekler, çekemezsiniz. toksinlerin ortadan kaldırılması için bazı iş alır cildi hızlandırmak yardımcı olmak. salgılanması vardır artar yağ bezlerinin cilt rengini değiştirir, akne vardır, deride parlaklık görünür.

Eğer tapınaklar üzerinde sivilce var ve, varsa ergenlik uzun arka planda olmuştur asla doktor makul gelişi oldu. Estetik işlemler, tabii ki, bazen harikalar yaratabilir, ancak semptom değil, vücudun büyülü şifa güvenmek saçma kök neden kaldırarak.

Daha önce bahsedildiği gibi, sistemde bizim vücut çalışma organları, bu yüzden sadece akne lokalizasyonu hastalığın teşhisi - Geleneksel şey. Bu yaşam tarzı değişikliği ve doktora ziyaret etmeye teşvik etmektir kendinden testi gibi bir şeydir. tapınaklar üzerinde lekeler olsaydı, nedeni pankreas eserlerin ihlal değil sadece olabilir. biz kozmetik, çikolata ve diğer tatlılar bahsediyoruz: akne görünümünü neden nedenleri hakkında konuşan onlar, kanının aksine, neden olmaz aslında söz gerekmektedir. Vücut zaten tam kapasite ile çalışmaya başlamıştır yalnızca Onlar kötü adam rolünü oynayabilir.

Şimdi gerçekten tapınaklar üzerinde sivilce neyin sebep. Bunun nedenleri olabilir:

Endokrin hastalıkları ,

gastrointestinal sistem arızası,

Hormonal değişiklikler.

çalar, şapka ve gözlük kullananlardan gelen Hatta kulaklıklar, işin garibi, akne Provoke.

Yukarıda, akne tapınaklar üzerinde dayanarak - Ciddi bir semptomu iç organlardaki problemlerin, vücuttan SOS sinyali (aşağılık kompleksi nedenini saymıyorum). Bu belasından kurtulmak için, iletilmesi gereken , sağlıklı bir yaşam tarzı stresinden kendilerini korumak ve cilt saflığını izlemek için doğru yemek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.