Gıda ve içecekÇorbalar

Nasıl multivarka çorba pişirmek için? çok basit

Eğer nasıl soru soru işaret ederse çorba yapmak multivarka içinde, bu onsuz çok daha kolay herhangi bir yemek oluşturmanıza yardımcı ve özellikle ilki olabilir, merak etmeyin. Ancak bu durumda, reçete başarısı için bazı kurallara uymak zorunda kalacaktır. Eğer pişirmek eğer Öncelikle, et suyu çorba, o multivarka et sadece parçaları kullanılabilir, yani kemiksiz olduğunu. son istemeden er ya da geç tavayı değiştirilmesi gerektiğini yol, tarafları ve asistanı altını zarar verebilir.

Nasıl pişirmek , multivarka çorba Eğer kemiklerden sadece suyu planlıyorsanız? Basit. o (normal tavada) eski moda yolu Ön pişirin ve doğru zamanda multivarku dökmek. Eğer et parçalarının rahim temelinde çorba pişirmek Eğer "Pişirme" modunu kullanarak, bir mucize-pot onları önceden kızartma yapabilirsiniz. Birçok ev kadınları herhangi ilk ders "kahverengi" et ve sebze (patates, soğan, havuç) durumuna yol açan böyle bir modda hazırlamak başlar önerilir.

Biz geleneksel ocakta çorba pişirmek eğer piştiğinde Genellikle, o zaman, biz kızartma. Yani rendelenmiş bir tava ince doğranmış soğan ve havuç, kahverengileşme olduğunu. Peki nasıl pişirmeye multivarka çorba ocakta çok daha kolaydır, birim pişirme işleminin düşer şaşırtıcı değildir. Yukarıda tarifi parçası olan obzharivaya sebze belirtildiği gibi Bunun yerine, pişirme başlangıcında benzer zazharku yapıyoruz.

Tüm bileşenler (işleminin başında), aynı zamanda bir mucize kapta ortaya koydu. Bu multivarka çorba pişirmeyi sorusunun cevabıdır. Hemen Biraz kızarmış sebze sonra, eklemek veya tahıl veya makarna (reçeteye göre). İsterseniz aynı zamanda sadece kullanım sarımsak gibi, hepsini baharatlar ve otlar, ama turşu yemek baharat gerekiyorsa, sürecin en sonunda gerekir. Doğru oranlarda tüm ürünler içeride zaten olduğunda o "akıllı" tavada sağlanırsa, mod "çorba" çevirin. Değilse, "Söndürme" i seçin. Bir "Phillips" in Çorba multivarka en lezzetli böyle bir rejim, diyelim ki, elde edilen.

yemeğin bileşenlerine bağlı olarak, herhangi bir "akıllı" tavada ilk iki saat için bir buçuk hazırlanıyor. Birçok hızla plaka üzerinde diyecekler. Ve onlar doğru olacaktır. Ama bu ekleyerek, eski şekilde çorba pişirmek, her zaman onun yanında görev olması gerektiğini unutmayın bir veya diğer bileşen. Eğer içinde tüm ürünleri bombardıman edilir multivarka durumunda, o akşam yemeği aşçılar doğru modu ve mucize tencere maruz ve sessizce kendi işine dön. Hatta evden edebilirsiniz. Doğru zamanda multivarka varış çorbaya "ısıtma" moduna hoş sıcaklığın edildi giderek kendini kapatır.

multivarka çorba pişirmek konusunda birçok seçenek vardır. Ile veya bir fotoğrafı olmadan tüm bu tarifleri uygulamak çok kolaydır. Sonuçta, tencereye mucizesinin ana özelliği o pratikte kendini hazırlar. Sadece gerekli tüm ürünleri satın almak ve atmak zorunda.

Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.