Gıda ve içecekYemek tarifleri

Nasıl meyve buz kendisi yapmak için?

Dondurma muhtemelen aşk, sadece çocukların değil, aynı zamanda yetişkin en favori lezzeti vardır. Tereyağı, çikolata, dondurma ... Bugün, seçenekleri ve çeşitleri pek çok çeşitli vardır. Ama öyle bir meyve buz, bazen oluşan aşırı sevecen anne korkutan hoşlanır
çocuklar arasında görülmemiş bir talep.

Ama kim boya ve koruyucu temelinde hazırlanan dondurma, satın almak gerekli olduğunu söyledi? Meyve buz ürünleri ve zamanın az sayıda bir maliyetle evde yapılacak oldukça mümkündür. Ama her zaman çocukları değil, aynı zamanda beklenmedik lezzetli ev yapımı hediyeler geldi arkadaş şirket sadece şımartmak için bir fırsat olacaktır. Bu sıcakta çok ferahlatıcı ve herhangi bir durum için inanılmaz bir tatlı haline gelecektir.

kötü değil satın alınan sonunda ortaya çıktı ki nasıl ev popsicles, dondurma pişirmeye? Her şey oldukça basit ve hiçbir fırfırlar olmaksızın olduğunu. Bu dondurmanın diğer çeşitleri ile nasıl yapıldığını popsicles, çırpılmış asla: Yalnızca temel kural hatırlamak gerekiyor. Tatlı sert olması gerekiyordu. Bu dondurma yalamak yerine, ısırmak için gereklidir.

Nasıl meyve buz kendisi yapmak için? Gerekli miktarındaki altta bulunan maddelerin hazırlayın:

  • kaynar su 0.5 litre;
  • meyve suyu, meyve nektarı, 300 ml'lik bir hacim içinde meyve püresi (tat);
  • şeker 300 g;
  • jelatin 6 g;
  • sitrik asit 3 g.

Yani ürünlerin tüm listesi - hayır boyalar! Meyve suları ve posaları şeyi kendiniz yapacağız. kullanışlı hediyeler bilenler ona şeker eklemek için tercih ediyorum. dondurma sonucu çok asidik almak değil ancak, biz sağlamalıdır.

Peki, nasıl evde popsicles yapılır? Bir tencerenin içine su dökün ve ateşe kaynatın. Ayrıca şeker vardır dökün. tüm kristallerin tam olarak çözünene kadar karışım olarak uzun olmalıdır kaynatın. Ayrıca su içinde jelatin pelet seyreltilmiştir. Bu amaçla 3 yemek kaşığı soğuk kaynamış su kullanın. Biz yaklaşık 30 dakika şişmeye bırakın. Elde edilen karışım, dikkatli bir şekilde şeker şurubu olan bir tava içine dökülmüştür. aktif şu anda karıştırın emin olun.

Eğer öğrenmek istiyorsanız nasıl yapmak Evde popsicles, bu yönü en önemlilerinden biridir. Birkaç dakika sürecektir tankın içeriğini kaynatın.

jelatin (o bu yemeğin bir istikrar rol oynar) tamamen tavada eritilir zaman, meyve coulis ekleyebilirsiniz. Tüm karışım iyice en homojen bir karışım elde etmek için. Bir blender kullanabilirsiniz. Karışım, bir gazlı bez geçirildi ya da ince gözenekli elek kullanılarak tsedim. Gelecekteki meyve buz Şablon soğumaya bırakıldı. Daha sonra küçük bir su miktarı içinde sitrik asit bulunmaktadır ilave edildi. Sen tam katılaşmasına kadar dondurucuda kalıplara ve yerine dökün tedavi gerekir. Buz için krem her sıfatı ile, tutmak için daha rahat dondurma veya kürdan sopa önceden yerleştirin.

Nasıl böyle devam üzüm, çilek, kiraz parçaları ile popsicles yapmak ve için. D.? Boş soğuduktan hemen sonra, meyveler ekleyin ve tekrar karıştırın. Sonra, meyve ve çilek parçaları çok yumuşak hale gelmeyecek ve zaten bitmiş dondurmada hissedilecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.