Sanat ve EğlenceFilmler

Film "Çikolata": yorum ve açıklama

onun film kütüphanesiyle her bir kişi o tekrar tekrar revize etmeye hazır bir bant kaydı var. Birçok örneğin "Çikolata" (film), referanslar için "Imhonet" çoğu durumda pozitiftir. o izleyicilerin dikkatini, bu kasette bulunabilir hikayesine ve hangi tepkileri temeli budur çeken nedir? ünlü film hakkında temel bilgiler hakkında bilgi almak edelim.

kaset hakkında önemli bilgiler

Film, 2000 vuruldu, uzunluğu yarım saat biraz daha azdır. Çekim 25 milyon $ tutarında bir bütçe, ve İngiltere ve ABD'de yapan film kurulması atılmıştır. Ancak filmi "Çikolata" çoğunluğu mükemmel bir eşleşme ana karakterlerin, pahasına olumlu eleştiriler aldı.

Zhyulet Binosh, Dzhonni Depp tarafından gerçekleştirilen Roller Dzhudi Dench. kızların çoğu bu filmin galasına gitti ve ünlü filmde süper oynadı nedeniyle kalabalık favori Dzhonni Deppa, sonra evini aradı.

filme Önemli nüanslar

Yerleri Flavigny-sur-Ozerain Burgonya kasaba filme almak seçildi. Sahnelerin çoğu nehir tarafından oluşturulan olduğundan, bu durumda filme yer Perigord Beynac verdi.

"Oscar" için aday film müthiş bir film müziği, "Altın Küre", "Grammy" ile desteklenmiştir. Ana albümde onlar 18 adet dahil. Bu film "Çikolata" telefonunuzda indirilen müzik izledikten sonra olumlu yorumlar ve birçok alır nedenlerinden biri.

Konuyla ilgili çıkan Kısaca

Film "Çikolata" (yorum ilginç bir hikayesi demek) izleyerek, bir taşra kasaba atmosferinin tadını çıkarın. eylem Fransa'da küçük bir kasaba yaklaşık 1950 yılında gelişir. sessiz ve ölçülen yaşam vardır akar, sakinleri sürekli yerel yönetimlerin ve şehrin nüfuzlu belediye başkanı ile kabul kiliseye giderler.

Wien ve kızı kentinde geldikten sonra tüm değişir. Kadın çikolata benzersiz Hint yemek tarifleri için hazırlanıyor onun şekerleme açar. Açılış Lent, bu nedenle, sakinlerinin kütlesi bu eylemi yeniden gönderilmesini, bir kurumda henüz her geçen gün giderek daha fazla müşteri arifesinde gerçekleşiyor.

Vien sadece yerli memnun etmeye çalışıyor, aynı zamanda onların sorularını çözmek edilir. Örneğin, aile problemleri ile hostes akşam yardımcı olur ve aynı zamanda ilişkilerin Anne ve çocuğu iyileştirmek için bir fırsat sunar ve onun yavrusuna o kadındır önce yeterince şiddetli.

Başka bir deyişle, ana karakter şehrin sakinlerinin yaşam geliştirdi sağlamak için her şeyi yapıyor. Zaten kaset hakkında bu bilgileri bilerek, daha da o konuyla ilgili bilgileri araştırmak da destekleyicidir filmi "Çikolata", eleştirmenler, hem de ön görünüm römork görmek gerekir.

Ancak sevmez bu kadını yürütmek o insanlar vardır. Özellikle bu şehre yakın durdurmak göçebe Roman, önlemek etmez. Yakında bir tanesi filmin ana karakteri de sempati var. Ancak daha sonraki gelişmeler Roma camp ateşe çünkü şehrin sakinlerinin birine, plana göre gelişir. Sadece bir mucize maliyeti kurban etmeden, sonra kendi üzerinde tüm suçlama Vien bunu aldığı hoş olmayan olaylar dizisi vardır. Şehir dışında almak istiyor ama ona yeni arkadaşları ve tanıdıkları aksine bir kadını ikna. son yeni gelenler sonucunda nedeniyle belirgin bu değişime küçük bir kasaba ve her vatandaşın hayatında yaşamak için vardır.

Filmde olaylar

Bir film "Çikolata" olmasından tanıyorsanız, yorumlar, buna açıklamaları ve yorumları da incelenmiş, filmi mevcut tutarsızlıklar bakalım. Çoğunlukla roman filme konu olmuş kitabında ile ilişkilidir. Örneğin, kahramanın annesi kanserinden öldü göz önüne alındığında, ama bir taksi şoförü tarafından vuruldu çünkü o öldürüldü.

Sonuç olarak, ana karakter kenti terk etmeye karar verir. Buna ek olarak, Dzhonni Depp tarafından oynanan bir çingene, gelen, ana karakter hamile olduğunu ve filmde bu kez belirtilmemiş anlaşılıyor.

Böyle eksiklikler veya gerekçeli arzu müdürü arsa, pozitif vakaların% 90'ında Dzhonni Deppom ile filmi "Chocolate" ın değerlendirmeleri değiştirmeye rağmen. Doğal olarak, aynı zamanda gereksiz yere gerçekleşmiş önemli değişiklikler hakkında konuşmak romanının film uyarlaması kitabı versiyonunun takipçileri vardır. Öte yandan, kitabın hikayesinin film uyarlaması değil tamamen retold gerçekleşti.

eleştirmenler ne diyor?

Bu bilgilerden başlayarak, birçok film severler bir film izlemek ya da karar çünkü bazı insanlar için bu nokta önemlidir daha fazladır.

Film "Çikolata", eleştirmenler ve diğer bilgileri incelemek, en önemli tarayıcı görüntüleyici olduğuna işaret etmek gerekir. En kolay yolu başkasının görüşünü görmek için. 10 puan o 7.8 Besleme kazandı. Doğal olarak, orada ve daha yüksek derece, ama filmin bir yüksek seviyesine birkaç noktaya eksikliğinden kötü olmaz.

gördükten sonra seyirci terk tepkilerin çeşitliliği göz önüne alındığında, biz resim havasında görülüyor söyleyebiliriz. Aslında, bu başarıyla ilginç bir hikaye ve oyunculuk birleştiren sevimli romantik komedi. Birçok filmi daha heyecanlı ve ilgi çekici olması beklenmektedir. Bazı yorumlar da o tasavvuf ve fantezi özel bir dokunuş verir perde arkasında filmin puanlama sırasında özel bir manyetizma söylüyorlar. Bu bant aşina olmayan insanları teşvik pozitif çoğunlukla, için filmi "Çikolata" incelemeleri, hafta sonu izlemek. Eh, devam edelim!

Fotoğraf ve afişler

Eğer film "Çikolata" izlemek istiyorsanız, yorumlar, filmden resimler, görüntülediğiniz önce yapmalı. Birçok kız ve kadınlar daha sonra telefonunuzda ana fotoğraf ekran koruyucu yaptım unutmayın. afiş, güzel sıcak renklerle oluşturulduğu, çünkü açıklamak kolaydır.

Doğal olarak, esnasında veya görüntüledikten sonra, sen resmin dışında kesilmiş çekim yanı sıra bazı sahneleri ve anların fotoğraflarını görebilirsiniz. Bant tür çekim izlerken bile sevebilirim unutmayın, tablonun tam teşekküllü bir çalışma saymıyorum.

Çekim hakkında ilginç gerçekler

Ticari bir de bu bölüm her şeyi görmüş olmasına rağmen ana karakter gemide bir partide dans ediyor evrelerinden birisi, filmin Avrupa sürümünde değil.

Orijinal romanında, değil kanguru ve bir tavşan içerir.

Filmde dramatize edilir şehrin Mezarlığı, yok. Sami süsleri özel olarak filme için yaratılmış.

koleksiyonunda "Cehennemde Bir Yaz" (1873) adlı bir şiir okuyarak Armando torunu alışveriş sırasında.

filmin son bölümde parkın parçalarının birinin içinden geçen bir kişi olduğunu görülebilir. Yani yönetmen köy gerçekten var tüm kitlelere işaret etmeye çalıştı.

Filmin en dürüst oynamak için, ana karakter Paris'te tatlı dükkanı katıldı. Bu onun aslında tatlılar üretimini yürütülen nasıl böyle öğrendim.

Juicy ayrıntıları bant

Aşk sahnesi tamamen ana karakterler arasında dekore edilmiş - bu özel ekipmanın kurulması için çadırda gerçekleşti, sallanan tekne kullanıyor.

Su üzerinde kahraman siluetleri o zaman son teknolojiyi kullanarak ve bilgisayar grafikleri tarafından oluşturulmuştur. Buna rağmen filmi "Chocolate" yorum tür detaylara odaklanmak için değil, seyirciler dezavantajları bu tür görülmedi.

hesaplanmayan faktör

yönetmenler film veya gözetimi ve dikkatsizlik ile ilişkili sadece yerlerinde vurguyu unutmuş anlar vardır:

  1. Roman çikolata dükkanı gelen bir zamanda, ana karakter çikolata denemek için onu verir. Bir farkedilir o ürün odasını ısırdı. Ek hareket gerçekleştirilmez rağmen Ancak, birkaç saniye sonra çikolata tamamen yenir.
  2. Bir kez değil film boyunca anlar gitarla ana karakteri görünür ve kaybolur, ve önceden böyle birşey yoktu yerinde hangi vardır.
  3. İki kez film kahramanı sonunda sıcak çikolata aynı kupa verildi.
  4. Çingeneler gelip Şu anda kahraman bebek dikkatle yapılması saç ve yığılmış saç kıza birlikte lokali girer. Ancak, birkaç saniye sonra o nedeniyle o pis görünüyor gerçeğine hizmet reddedildi. Kameranın aktarımından sonra gerçekten karıştırdı derece açıktır. Birkaç Vien dükkanda geldiğinde bir an sonra, kızın saç geri yığılır.

izlemeye değer mi?

Gerçekten heyecan verici masal filmleri çünkü filmde mevcut tutarsızlıklar çok olmasına rağmen, pek çok eleştirmen, izlemek için tavsiye edilir. İlk büyüklük aktörleri oynanan yanında. aile görüntüleme için bu bant sadece neye ihtiyacınız olduğunu romantik bir akşam ve bir kadeh şarap ile dinlenmek arzusu için, ancak, değil çok uygundur.

Bu arada, aynı zamanda bu kasedi izliyor, sen reenkarnasyon tanınmış bir usta bir büyük oyun Dzhonni Deppa tadını çıkarabilir.

Bu yüzden filmi "Çikolata" değerlendirmeleri (aktörler de pozitif olarak değerlendirilir) ve daha tartışıldı. Mutlu görüntüleme ve mükemmel ruh!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.