BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "Maynkraft" bir tezgah yapmak ve ne kullanılabilir?

ana bileşenlerinden biri olarak bir çok oyunculu oyun ekstre maddelerin belli ürünlerin üretimi, yani, Kraft vardır. Ama "Maynkraft" zanaat sadece bir parçası olmadığı, ilk proje oldu, ancak ana bileşen aslında oldu. hepsi bağlantılı olduğunu, bunun yardımı ile ona sadece teşekkür ayakta kalacak, sen bir ev inşa böylece çeşitli yapılara ve inşa etmek mümkün olacak. Sen oyun dünyasını keşfetme sürecinde yararlıdır bir düzine tarifleri daha öğrenmek zorunda kalacaktır. Ama nasıl bu tarifleri kullanılır? Tabii ki, işçiliği için dört hücre vardır kendi ekipman için adapte edebilir, ama bir tezgah kullanmak daha iyidir. Ancak, oyunun başında böyle bir konu değildir var, yani "Maynkraft" bir tezgah yapmak için öğrenmek zorundayız.

Neden ihtiyacı var

Birçok acemi oyuncular Ancak, bu aracın ihtiyacını sorgular. Onlar yeterince envanteri olacağına inanıyoruz, bu nedenle "Maynkraft" bir tezgah yapmak için öğrenmek gerek yoktur. Ama burada başka küçük bir hile hemen bu tezgah olduğunu fark edecektir, öğrenmek yatıyor sen havayı gerekecektir. şey "Maynkraft" belirli bir durumda eşyalarda kullanılmak üzere sizin için yararlı olacaktır tarifler büyük bir çeşitlilik var olmasıdır. bunların sadece az on envanterine dönüştürülebilir ederken - geri kalanı için gereken araca ihtiyacım var. Bu oldukça basit açıklanabilir. Dokuz bankın ise o anda, işçiliği için sadece dört yuva varsa, önce de belirtildiği gibi. Böyle yararlı bir araç edinimi ile, on kat daha fazla çeşitli öğeleri zanaat için bir fırsat var ve bu abartı olmaz. o "Maynkraft" bir tezgah nasıl sorusuna başa neden önemli olduğunu Şimdi, belki de bu açıktır.

bileşenler

Bu öğe oyunda en kolay biridir, bu yüzden onun yaratılış ile herhangi bir sorunla karşılaşırsanız muhtemel değildir. Yani, nasıl "Maynkraft" bir tezgah yapılır? Dört kalas almak gerekir. Doğal olarak, bitmiş bir ürün olarak, doğal onları bulamazsınız, bu nedenle odun almaya başlamak gerekecektir. Ne yazık ki, herhangi bir iş araçları böylece panoları dönüştürmek istediğiniz bir ağaç başa, yalnızca bankta oluşturulabilir, biz çıplak ellerin var. İster bir balta olsaydı çok daha fazla zaman alacak, ama ... seçeneğiniz yok. Yalnızca ahşap bir blok gerekir ve o zaman envanterindeki işçiliği pencere açabilir, odun dört panoları alınan yerde - İhtiyacınız olduğu kadar. İstenilen cihaza dönüştürmek için bir tablo oluşturmak için iki panoları ve üç ahşap panoları ve hatta bir sihirli değnek - Eğer Taumkraft içinde "Maynkraft" sihirli tezgah nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsanız, biraz daha fazla kaynak elde etmek gerekecektir. Standart bir tezgah nasıl gerçekleştirileceği daha detaylı olarak dikkate almak daha iyi - Ama bu sadece bir odağı gerekmez birçok değişiklikler tespit etmektedir.

Süreç zanaat tezgahı

Bu "Maynkraft" bir tezgah nasıl oluşturulacağını daha ayrıntılı konuşmak zamanı. Aslında, süreç son derece basittir - dört yuva - dört panoları ve envanter gerekir. Buradaki hatalar olamaz - tüm branşlarda doldurarak, tüm malzemeleri koyun ve sonra işçiliği butonuna tıklayın. Sonuç olarak, tabii ki, en etkili yolu her zaman ulaşmasına izin çetelerin kullanmak değil muktedir, evde koymak olurdu, her yerde sanal dünyada yerleştirebilirsiniz hazır tezgah olacak taraftan var ama. Yani "Maynkraft" bankın toplanmaya nasıl tüm açıklamasını - o zaman nasıl kullanılacağını öğrenmek gerekiyor.

bankta şeyleri zanaat nasıl

Aslında, hiçbir şey kendi kullanımında karmaşık. Eğer istenen yerde bir tezgah yerleştirdikten sonra, sadece ona gidip tek bir tıklama ile aktive olabilir. Yani, yeni öğeleri onları işçiliği sonra bileşenlerin çeşitli ekleyebilir ve basit bir arayüze açar. Tarifler birçok ızgara tezgah malzemeleri yerleştirerek belirli bir düzen gerektiren unutmamak çok önemlidir, bu nedenle ciddi şeylerin yaratılması için taahhüt önce, teknoloji çalışma olacaktır.

Bir tezgahı veya daha fazla?

Birçok oyuncu bir şekilde "Maynkraft" Sadece bir tezgah yapılabileceğini düşünüyorum ve daha sonra sadece ve kullanmak. Bundan sonra kimse bu alet kaplar nasıl sayısı ve diğer öğelerin oluşturulmasında sınırlamaz çünkü Ama bu, çok yanıltıcı. İsterseniz banklar tamamen ahşap oluşur göz önüne alındığında, hatta soba kullanabilirsiniz. Ve isterseniz, her zaman gerekirse böylece kurmak, seyahat ederken bunu elde ve belirli bir ziyneti yaratmak, envanterde bir yedek taşıyabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.