BilgisayarlarBilgisayar oyunları

GTA 5: Kapatma - ne yapmalı?

GTA 5 ve çevrimiçi sürümü - en popüler ve en çok satan yazılım ürünlerinden birini. Milyonlarca satılan kopya ve geliştiriciler sayısı ödemek - milyarlarca. Ancak, Oyun üç soyguncuları hakkında canlı ve ilginç bir hikaye anlatır ve pahalı Hollywood filmleri seviyesinde yapar, şaşırtıcı değildir.

GTA Online'da gelince - hergün kullanıcılar hakkında çok sayıda oynar ve geliştiriciler güncellemeleri ve ürün desteği için çok fazla dikkat ödeme, bunun aktif gelişmiş ve yeni içerik oyunculara teşvik ediliyor söyleyebiliriz. Oyunda Grafik irtifada da geçerli: yüksek kaliteli dokular, düşünceli aydınlatma ve ayrıntılı özel efektler hoş ve gerçekçi bir atmosfer yaratmak, ama bir dezavantajı var. Yüksek ayar - çöker ve daha yavaş bilgisayarlarda çeşitli hataların ortak bir nedenidir.

GTA 5: Kapatma

Bir şey olduğunda bu oyuncuların yüz farklı misyonları, kilitlenmeler ve kapatmalar arasında oyun. Oyun iyi çalışır ve bunu oynayabilir, ama bazen kapalı olabilir ve yazıt görebiliyorsanız: büyük ihtimalle daha sonra, "GTA 5 Kapatma" nedeni RAM eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Arka planda çalışan, bu tür diğer bilgisayar oyunlarından tarayıcıları ve fırlatma gibi üçüncü taraf programları, kapatmak için denemek için gereklidir. Ayrıca yeterli boş alan yok gerçeği nedeniyle başarısız olabilir, sabit disk alanı yeterli olup olmadığını kontrol etmelidir ve oyun teknik nedenlerle alanı gerektirebilir. Bu durumda, karar hatası "GTA 5: Kapatma" zor değildir - bellek miktarı oyunun performansı ile ilişkili çeşitli görevler için kullanılabilir serbest oyunu yüklediğiniz sürücüde uzay yanı sıra üzerinde sistem bölümü olmak.

Oyun çalışmazsa

Aynı zamanda oyun çalışmıyor olur. Bu durumda kullanıcı sağ Başlatıcıda üstüne, başlangıçta "Kapatma GTA 5" yazan bir pencere göreceksiniz. Oyun minimum sistem gereksinimlerini ve internete bağlı bilgisayar karşılıyorsa, ilk şey bu yardımcı olmalıdır yarım durumlarda sürümüne bağlı olarak buhar veya Social Club aracılığıyla onu dosyaları kontrol etmelidir. hiçbir şey değişmedi ise - grafik kartı sürücüsünü güncelleme ve GTA 5. virüslere karşı bilgisayarınızı tarayın yeniden deneyin ve yükleme ya da kurulum sırasında varsa o zaman, antivirüs kapatın - yükleyici ve korunmanız arasında bir çatışma.

Bütün bunlardan başarısız olursa

Eğer sahip olduğunuz denenmiş her şey, ama yine bkz yazıt "GTA 5: Kapatma", daha sonra muhtemelen Bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım, virüs veya daha vardır problemleri ile sürücüler ve sistem dosyaları. Ancak, diğer nedenler olabilir. Bu durumda, tek yol - resmi web sitesinde destek Rockstar Games yazmak için.

yeterince hızlı cevap, ek bilgi sağlamak için istenebilir ve tam olarak sorunu çözmek için adım adım talimatlar sunacak. Söylemeye gerek yok, bu GTA 5 lisansı oynamak zorunda olanlar için geçerlidir ve teknik destek korsan versiyonu devam edilmez ve yukarıda açıklanan yöntemler çalışmayabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.