Entelektüel gelişimiAstroloji

Uyumluluk Boğa ve Yay - Sabır ve biraz çaba!

Biz Boğa ve Yay uyumlu olup olmadığını öğrenmek için çalışacağız. Bu işaretlerin sembolleri Boğa ve Centaur vardır. Her iki yaratıklar hayvan telaffuz var. Dolayısıyla bu iki işareti yanlış kanı - birbirleri için ve onların birliğini birleştirmek - hayvan konfor için ilkel bir tutku ve susuzluk. Ne yazık ki, her şey o kadar basit! Bu bir değil benzer temsilcisi Horoskopik ailesini hayal etmek zor.

Centaur için Bull sabır, dikkat, yüksek performans, dayanıklılık ve güçlü sağlık, cömertlik ve büyük fedakarlık sembolize eder. Boğa Yay - ince ve zarif bir uzlaşma, değişim, sadakat ve cihazların bir örneğini. Boğa ritmini yavaş adımı değişmeyecek, bu nedenle Yay için zorluk bile bazen herhangi bir plan Sevdiğiniz Bull ile kalmak eğer ileriye kaçmayı durdurmak edilir. Uyumluluk Boğa ve Yay ve Centaur onların dürtüleri dizginlemek zor olacak şekilde sorunlu: o kısa huylu ve "filizler" çok acı oklar halsiz ve hantal Boğa. rahatsız edici ses Boğa olabilir diğer ülkelerin Ve Yay rüyalar. Hemen hemen her Yay gizlice seyahat ilişkilendirilecek bir işin hayal ediyor. istikrarlı yüksek gelir getiren Boğa gibi önemli işler için. Sagittarians çoğu zaman oldukça eğlenceli ve Boğa dokunur, bazen tamamen farklılaşmış bir rol oynamaktadır. Ancak, ikiyüzlülüğü terk Centaur ve Toros anında bu rahatsız olduğunda doğal haline dönmelidir.

Bilindiği gibi, gezegen Archer hamisi olan etkisi bazen mevcut sisteme karşı telafi edebiliriz Jüpiter vardır. Bu gezegende Centaur sıklıkla dolar etkisi altında, kendi yolunda uzakta her şeyi süpürme, dörtnala içine kırılır. Böyle gayreti muhafazakar ve yavaş Bull gibi değil. parlayan gözlerle gerçekten iyimser, Herhangi Yay olarak içe dönük veya dışa dönük. Archer dünyada her şey değişebilir düzeltmek, iyileştirmek, süslemek inanıyor. Boğa ve bu konuda Centaur çok küstahça olduğunu düşünmektedir. tarafsız kötümserler, sessizce dünyaya bakarak - Uyumluluk Boğa ve Yay ayrıca Bulls gerçeği ile karakterizedir. Centaur bu Yay welling gözyaşları gelen Toros kasvetini duramaz, ancak Bull uzun süre bu kaprisleri bilir. Sonuçta, Jüpiter, Yay patronu, Mıntıka mutlu bir gelecek için yeni bir umut aydınlatır.

Birlik her iki eşin obereganii gelenek ve çeşitli aile sırlarını odaklandık eğer birbirini hizmet odaklanır eğer Uyumluluk Boğa ve Yay mümkün. Boğa, bir kural olarak, yolu takip yana, genellikle önlemek için Yay yardımcı engellerden, genellikle yaşam yolunda bulunur. Bu çifti şans herhangi oyunda veya Exchange oldukça başarılı çağrılabilir. Onlar işlerini sevk özellikle eğer genel olarak bir araya gelip ortak bir dil bulmak kolay ekonomik çıkarlar, pahalı mücevher veya saatler veya meyve ve sebze ihracatında satışı: ne olursa olsun. fark sadece onun risklerin değerlendirilmesinde yatmaktadır: Taureans Sagittarians aynıdır, bankada kendi sermayesini tutmayı tercih - tüm aşağı ciro.

Boğa - Zodyak'ın çok işaretidir, bu nedenle, hiçbir zaman sevgili ortağı değiştirir. Cömertlik ve iyilik onu kendi arkadaşı uğruna feda etmeye izin Bull biraz destek görmesi halinde, herhangi bir sorunu çözmek için, hemen hemen her zor duruma hayatta yapabiliyor. Yay genellikle de her zaman ihtiyaç duydukları takdirde aile üyelerini ve arkadaşlarını yardım etmeye hazır olduğunu, ancak insanlığın bütününü yardım etmek yerine, iyi işler ilgileniyor.

Uyumluluk Boğa ve Yay ayrıca çok iyi tanımlanmış hattı vardır: bunların hiçbiri bunun yalan dedikleri gibi, olsa bile, yalan aciz "kurtuluş". Boğa her zaman spesifik olarak, hassas ve net bir şekilde kendisine bilinen gerçekleri ortaya koyar, ama birileri nefret olsa onun telaş incitmek şüphelenirse, o ve tüm sessizdir. Boğa karşı bir Yay asla suçun sonuçlarından düşünür. Sagittarians benzer işlemekle zaman onlar bile fark etmeyecek şekilde safsın.

Sonuç olarak, bu çifti sadece karşılıklı arzu ve sonsuza dek mutlu yaşayacak karşılıklı sevgiden belirsiz uyumluluk burç, Boğa ve Yay olduğunu ekleyebilirsiniz, ancak her iki tarafın çok enerji ve karşılıklı anlayışı ve aile uyumu elde etmek için kendilerini üzerinde çalışmak için büyük bir istek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.