BilgisayarlarBilgisayar oyunları

'Skyrim': Guardian İşaretler. Konum ve ikramiye taşlar

Eğer The Elder Scrolls oyunu serisi oynadım, başında oyun boyunca ikramiye verdi takımyıldızı seçme olanağı verilmiştir unutmayın. Ama bu kural kesinlikle "Skyrim" isimli bilgisayar eğlence için geçerli değildir. engin haritası dağılmış İşaretler veya takımyıldızları taşlar,. Üstelik onları bulmak için özel bir talimat bulunmamaktadır. Bu Küçük kılavuzları, ne ikramiye, her biri verir işaret ve nereye öğreneceksiniz.

'Skyrim': Guardian İşaretler

Eğer bir taş arayışında gitmeden önce takımyıldızları dan ikramiye yalnızca birini alabilirsiniz, sen anlamalıdır. Onu, önceki çalışmasına durdurmak artırmak zorunda, işaret değiştirmek isterseniz bu vardır. Ama nedeniyle hızlı hareket etmek, her zaman belirli bir taşa geri gidebilir ve ondan bonusu aktif hale getirin. Bu pas oyunu "Skyrim" bazı göstergeler artırmaya yardımcı olacaktır.

Helge adlı Riverwood için yoluna yakın nehir kıyısında bulunan yolun başında bulunabilir İşaretler-bekçileri,. Sadece üç tane taş değer. Ama bir anda bunlardan yalnızca birini etkinleştirebilirsiniz. Doğru seçimi yapmadan önce Yani, her ikramiye öğrenirler.

Taşların Bonuslar

Hırsızlık işareti böyle hafif zırh, hack, cep oluşturma, gizlilik ve Simya hitabet olarak% 20 becerileri ile geliştirir. Ağır zırh, demirci ve engelleme giyen bir, tek elli ve iki elli silah çekim: Taş Guardian Savaşçı aşağıdaki özelliklerden büyümesine% 20 arttığını sunmaktadır. Büyücü İşaret böyle imha, büyü, kurtarma, büyü, yanılsama ve değişiklik olarak% 20 çalışma becerileri ile hızını artırır.

taş aktive önce, almak istediğiniz hangi yolu düşünün. Askeri İş hayatında başarılı çalışıyorsanız Örneğin, bir savaşçı taşı seçin. Eğer büyü ve sihir ince dünya gibi eğer, Büyücü işareti bir bahis yapmak.

"Skyrim". sevgilisi taş

onun sayesinde bir kez tüm beceri ve yeteneklerini de incelenebilir çünkü bu işaret, bir öncekine için mükemmel bir alternatiftir. Ama bunun yerine% 20 Bonus deneyim kazancı% 15'ine eşittir. bu taşı can kuzeydoğu şehir Marquart bulun.

öğrenen işareti

Bu taş Yalnızlık ve Morfalom arasındaki bataklık Hyalmarka olabilir bulun. Bu işaret% 50 oranında iyileşme büyü hızını artırır. Ama aynı zamanda düşman büyü kahraman daha savunmasız hale getirir. Bu yüzden ciddi yansıma beceri ve direncini pompalanan sihirbazları aktive etmek daha iyidir.

Atronach imzalamak

Bu taş tundrada Eastmarch Dumanlı karakoluna ve biraz daha uzağa İskelet güney kret, kuzey-batı olabilir bulun. Aktive edildiğinde, kahramanın işareti 50 birimleri tarafından stok sihirli yükselir ve% 50 büyü hasarı hazmetme kapasitesi artmıştır. Taşın olumsuz etkisi kurtarma büyü hızının yarısı kadar azaltmaktır.

kule ve yılan İşareti

Winterhold ve Dawnstar, Hoba mağaralar ve Batı karşıtları kuzey arasında bulunan dağın, tepesinde olabilir taş kule bulun. Aktive edildiğinde, kahraman karmaşıklık her seviyedeki kilidini açmak için günde bir kez oynamak mümkün olacak. Aynı anda Yılan taş günde bir kez 5 saniye bir düşmanı felç ve 25 adede hasar etkinleştirir. işareti "Tel Vos Pride" kaza yerinde, kuzey-doğusunda bulunan ve Winterhold doğusundadır edilir.

At işareti

Bu taş 100 adede kapasitenizi arttırır. Buna ek olarak, hatta ağır zırh pompalanan beceri "sert tren" kalmadan hızlı bir şekilde hareket etmesine olanak sağlar. Yalnızlık batıya olabilir bu işareti bulun. Sen mağara arayışı kuzeyindeki biraz yürümek gerekiyor "Kurt kafatası."

diğer işaretler

% 25 dayanıklılık ve sağlık kurtarma oranını arttırır aktivasyon üzerindeki bayan yapınız. Taş Folkrita yakındır biraz daha uzağa güney "Derinlikler Ilinalty" yere. Taş Rab% 25 büyü direnci artışa yol açar. Bundan başka, bu hasar (zırh)% 50 koruma ile artar. Bu işaret güneybatısında Dawnstar, Doğu Morthal bir tepe üzerinde duruyor.

Taş Rituali etkinleştirilmesi, kahraman günde bir kez kendi savunma tüm ölüleri diriltme mümkün olacak. Whiterun doğu Sen Windhelm yolunda, bulabilirsiniz. Gölgeler İşaret günde bir kez kahraman 60 saniye boyunca görünmez kalmasını sağlar. ana şehirlerinden biri - Sen Riften güneyindeki bulabilirsiniz. Oyun "Skyrim" işaretleri hatırlayın - Bu geçen oyunda yararlı olacaktır bazı ikramiye almak için en kolay yoludur. Yani kesinlikle aramalarını yapmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.